Je to varovný signál - muž?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
9
1.12.21 20:30

Je to varovný signál - muž?

Dobrý den, procitala jsem stránku varovné znamení při výběru partnera. Bylo tam v jednom bodě, že se má dát pozor na obstarávání jídla Sestra si s jedním klukem/mužem píše. Ptala se ho co bude dělat večer a on jí napsal, že plány nemá, ale spíš si dá záležet na kvalitní přípravě večeře (dělal lososa s bramborem).
Sestra mu pak napsala, že ona má chleba s máslem a rajčetem. On jí psal, že je to takové klasické studentské jídlo :D, ale že když rajčata a chleba dobře osoli, tak to může být taky lahůdka. Sestra napsala, že má takové večeře ráda. On ji napsal, že snad nežije na chlebu pořád, že by se citil provinile a musel by jinak vymyslet způsob, jak jí zařídit lepší večeře :D a že třeba by restaurace bez očkování mohla být komplikovaná. Sestra mu napsala, že to tak doma máme rádi. On odepsal, že dobré jídlo je to určitě, ale je potřeba získat všechny živiny :D.
Jaký je váš názor na toto?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
LP4
298
1.12.21 20:32

Větší hovadinu jsem dlouho necetla :mrgreen: omlouvam se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
1.12.21 20:32

Má pravdu a asi se o sebe stará. Ale nemám ráda lidi, co svůj životní styl takhle cpou ostatním. Zvlášť když ten druhý nedělá žádný extrém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2686
1.12.21 20:34
@Kyti177 píše:
Dobrý den, procitala jsem stránku varovné znamení při výběru partnera. Bylo tam v jednom bodě, že se má dát pozor na obstarávání jídla Sestra si s jedním klukem/mužem píše. Ptala se ho co bude dělat večer a on jí napsal, že plány nemá, ale spíš si dá záležet na kvalitní přípravě večeře (dělal lososa s bramborem).
Sestra mu pak napsala, že ona má chleba s máslem a rajčetem. On jí psal, že je to takové klasické studentské jídlo :D, ale že když rajčata a chleba dobře osoli, tak to může být taky lahůdka. Sestra napsala, že má takové večeře ráda. On ji napsal, že snad nežije na chlebu pořád, že by se citil provinile a musel by jinak vymyslet způsob, jak jí zařídit lepší večeře :D a že třeba by restaurace bez očkování mohla být komplikovaná. Sestra mu napsala, že to tak doma máme rádi. On odepsal, že dobré jídlo je to určitě, ale je potřeba získat všechny živiny :D.
Jaký je váš názor na toto?

Můj názor na toto je, nežrat tolik každou doslova kravinu, co tu kde kdo naplká, prej varovnej signál :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
1.12.21 20:34

Proste se snazi konverzovat, mozna by ji rad casem nekam pozval :lol: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7821
1.12.21 20:37

@Kyti177
Chce pozvat ségru (alias tebe :mrgreen: ) k sobě na večeři. Myslím si, že je to od něj milé. Když se ségra bude furt točit na tom chlebu s máslem, tak se toho pozvání nedočká.
Vyřiď ségře ;), ať mu napíše, že si ráda nechá ukázat, jaká je ta jeho vyvážená večeře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26116
1.12.21 20:39

Když by v budoucnu nechtěl ty teplé večeře po mně, tak v pohodě 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10382
1.12.21 20:40

Pozor na něj, je to jasný signál psychopata. Nebrat muže, kteří si dokážou sami dobře uvařit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1002
1.12.21 20:40

Tak třeba nevěděl, co pořád psát, tak se mu téma žvance hodilo.
Co se varovných signálů týče, tak při výběru partnera je asi člověk přísnější, než u kámošů na dopisování, takže tohle by mi bylo tak nějak jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27302
1.12.21 20:45

Jo bacha na chlapi, kteří večeři lososa, to bude jasný psychopat :mrgreen: me vždy udivuje, jak někdo dokáže i z pokecu o zvanci udělat detektivku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29584
1.12.21 20:50

@Kyti177 chce ji pozvat na večeři k sobě domů a bonus je, že chlap umí vařit - nevím, co špatného na tom je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10836
1.12.21 20:52

Někteří dokáží udělat drámo i z chlebu s rajčetem. Já se ani nedivím, že se ségrou nemáte chlapce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9621
1.12.21 20:52

Ono je rozdíl jestli psal jen o rajčeti nebo o osolenem rajčeti to je totiž úplně jiný význam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2686
1.12.21 20:55
@ludmilaadamkova píše:
Ono je rozdíl jestli psal jen o rajčeti nebo o osolenem rajčeti to je totiž úplně jiný význam.

Máte sůl? Tak se vzájemně osolte :D :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14474
1.12.21 20:55

Tak chlapi, co řeší jenom to žrádlo mě taky časem začnou štvát…ono všeho moc škodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat