Noční záchvaty - vedlejší účinek očkování?

185
17.7.15 20:31

Je to vedlejsi ucinek ockovani?

Maminky mam dotaz. Pred 14 dni byla dcera ockovana prvni mmr vakcinou. A ted posledni ctyri dny ma v noci zachvaty. Vzdycky kdyz se v noci vzbudila tak jsem si ji vzala do postele a spali jsme dal. Ted ji musim hodinu utesovat a stejne to nema ucinek. Nechce ani chovat, takze ani vlastne nevim jak ji utisit. V pondeli to teda bylo sileny, proste stala a rvala a ja se ji nemohla ani dotknout. Byli jsme vzhuru do tri. Dalsi den nic a vcera se v zase vzbudila, dosla si na nocnik a. potom zase zachvat. Ja vubec nevim co to je nebo cim to je. Myslite ze to muze mit soucislost s ockovanim?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12272
17.7.15 20:36
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
17.7.15 20:48
@janulikz píše:
Maminky mam dotaz. Pred 14 dni byla dcera ockovana prvni mmr vakcinou. A ted posledni ctyri dny ma v noci zachvaty. Vzdycky kdyz se v noci vzbudila tak jsem si ji vzala do postele a spali jsme dal. Ted ji musim hodinu utesovat a stejne to nema ucinek. Nechce ani chovat, takze ani vlastne nevim jak ji utisit. V pondeli to teda bylo sileny, proste stala a rvala a ja se ji nemohla ani dotknout. Byli jsme vzhuru do tri. Dalsi den nic a vcera se v zase vzbudila, dosla si na nocnik a. potom zase zachvat. Ja vubec nevim co to je nebo cim to je. Myslite ze to muze mit soucislost s ockovanim?

to si nemyslim :think: pediatre jsi volala a zeptala ses ji trebas? :nevim:

• Citovat
  • Upravit
4228
17.7.15 20:51

Dceři to začalo také po MMR :,( Trvalo to skoro 5. let… Dr. že noční děsy, to mívají, to přejde. Prd. Než jsem si našla, že to může být z očka, tak to trvalo a potom jsem detoxikovala a pomalu se to srovnávalo. Celé noci, které jsem prospala za tu dobu bych spočítala na prstech a když byla klidná noc, tak jsem se ráno vzbouzela s tím, že se děje něco divného než mi došlo, že jsem se jen vyspala…

Pokud to bylo první očko /první dávka/, dobře si druhou rozmyslete. Samozřejmě vás budou přesvědčovat, že z očkování to rozhodně není, že se očkovat musí, ale je to vaše dítě, vy máte poslední slovo a znáte ho nejlépe a poznáte, že něco není v pořádku. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
17.7.15 21:02

Samozřejmě to může být i reakce na MMR. Máme teď doma něco podobného, v noci se probudí, nechce utišit, nechce do náručí, brečí, vzteka se, kope kolem sebe. Ale ockovany ještě nebyl, u nás jsou to asi stoličky, rostou mu 3 najednou. Kdybych ho teď nechala očkovat na MMR, tak bych řekla, že je to určité reakce na MMR. To jen na zamýšlenou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
17.7.15 21:06

@Halamka a jak jste detoxikovala? Me ted teda celkem ten prvni clanek vydesil. Vzdycky jsem. brala ockovani jako normalni věc, ale zjistuju ze na tom asi opravdu neco bude. Moje kamaradka se taky rozhodla neockovat, protoze ma.jeji syn po prvni davce spostu reakci. No ja si ted neumim predstavit jak to takhle pujde dal. Mam v zari rodit a s temahle. nocema to teda.bude sileny :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2562
17.7.15 21:10

Nikdo ti nepotvrdí, na co je to reakce. Ale u druhýho dítěte si rozmysli pořádně očkovací schéma. Například syn měl na jaře 3 roky a MMR nemá a tak ještě rok mít nebude, jestli kdy vůbec, je to ksindl vakcína.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47760
17.7.15 21:13

@Halamka omlouvám se, že vsyupuji do diskuze bez reakce na zakladatelku, ale mě by strašně moc zajímal ten detox :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
17.7.15 21:27
Zadej do googlu Joalis :) nebo detox dle dr. Jonase.
@Ivaneska píše:
@Halamka omlouvám se, že vsyupuji do diskuze bez reakce na zakladatelku, ale mě by strašně moc zajímal ten detox :kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
30569
17.7.15 21:30

Syn mel totez, plus dalsi chutovky, nevim co presne pomohlo, zkoušeli jsme vic veci ale dle meho pomohla chlorella a uklidnujici caje
Dalsi davku nedostal u druheho budu bojovat za co nejmin ockovani :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3930
17.7.15 21:41

Může být a nebo máš dráždivější dítě. Já mám tohle s dcerou 14m, očkovaná není na nic, takže souvislost u nás není. Sama jsem zkoušela čaje i homeopatikum sedalii a nezabírá nic, kolikrát už nevím co s ní, protože v noci kolem sebe kope a vyloženě si ubližuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
17.7.15 22:19

Tak mé první dítě mělo noční děsy po očkování MMR, samozřejmě lékař tvrdil že s očkováním to nemá souvislost. Kdo nezažil, neuvěří. Buzení dítěte s řevem a děsem v očích kdy ukazuje někam na něco kamsi a je kneutěšení. Noc co noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22311
17.7.15 22:20

@janulikz Brrrr, ani mi to neříkej, my byly předevčíem. Odkládala jsem aspoň na 2 roky a stejně z toho nemám dobrý pocit… dávala jsem a dávám homeopatika, ale stejně se děsím, co může přijít. Narodila se silně dráždivá a měla blbou reakci i na hexu v 6 měsících…
Přeji, ať je malá brzy dobrá, musí to být děs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
17.7.15 22:32

Ještě mi to nedá a ráda bych maminky upozornila na tzv. neobvyklý pláč trvající 3 hodiny a déle. Lékař vám nic neřekne ale takto vysoký pláč je tzv. encefalitický pláč, je nutno jet na pohotovost.
Nežádoucí účinky je dobré nahlásit na SUKL - lze přez internet. Lze I roky zpětně. Měl by je hlásit lékař ale neděje se tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
17.7.15 22:57

Vsem dekuju za napsani. Musim si vsechno poradne prostudovat a uvidim jak se to bude vyvijet. Ale verte mi ze se. bojim jit kazdej vecer lehnout, protoze nevim co me ceka v noci :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama