Je to velký problém ve vztahu?

Anonymní
9.8.15 23:27

je to velký problém ve vztahu?

Ahoj, prosim poradte, mám problém s přítelem, pořád mi vyčítá že s ním nikam nechci chodit mezi jeho kamarády, rodinu, známé, musím dodat že věděl od začátku že jsem hodně nespolečenská, ale pořád to nechápe a má nějaký řeči jak ho to štve a nebaví ho chodit někam jen ve dvou, ale na druhou stranu říká že se s tím smíří jaká jsem, já už se v něm nevyznám. To je to tak velký problém ve vztahu?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Lojzkata
9.8.15 23:31

Není, každý jsme nějaký, někdo víc do světa, někdo uzavřenější, on Tě nepředělá a ty jeho.

Myslím, že to není důvod k rozchodu, pokud jinak vše klape.

• Nahlásit
  • Citovat
20900
9.8.15 23:32

Velký problém ve vztahu je neochota vcítit se do přání a potřeb druhého a přijmout kompromis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11773
9.8.15 23:36

On ze zacatku vedel, ze jsi nespolecenska a ty jsi vedela, ze je spolecensky. Pro me by to problem trochu byl. Protoze i partneri si potrebuji pokecat s nekym jinym. Stejne tak by mel i on myslet na tebe a doprat vam chvilky sami pro sebe. Pokus se o kompromis on bude rad a ty budes mit doma klid. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.8.15 23:37
@hanka.br. píše:
Velký problém ve vztahu je neochota vcítit se do přání a potřeb druhého a přijmout kompromis.

Stejně tak se on může vcítit do toho jak to vnímám já.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.8.15 23:45
@Šarlota4 píše:
On ze zacatku vedel, ze jsi nespolecenska a ty jsi vedela, ze je spolecensky. Pro me by to problem trochu byl. Protoze i partneri si potrebuji pokecat s nekym jinym. Stejne tak by mel i on myslet na tebe a doprat vam chvilky sami pro sebe. Pokus se o kompromis on bude rad a ty budes mit doma klid. :)

Však já mu kamarády a ostatní nezakazuju, at si za nima jezdí pokecat ale sám. Na co mě tam potřebuje??

• Nahlásit
  • Citovat
11773
9.8.15 23:50
@Anonymní píše:
Však já mu kamarády a ostatní nezakazuju, at si za nima jezdí pokecat ale sám. Na co mě tam potřebuje??

Tak ja nevim. Muj se mnou chodi mezi lidi rad. Jsou to nase spolecne zazitky a chce me mit u sebe. Sam jit urcite muze, ale pocitej i s tim, ze ti to do budoucna muze vycitat ( kdyz bude travit cas jen s tebou ) a nebo, ze ty budes doma sedet sama na zadku a on bude zazivat a poznavat nove veci, lidi atd. A ty ze vsech tehle zazitku budes uplne vyloucena. Pokud ti to nevadi tak to ustojite asi v pohode.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20900
9.8.15 23:53
@Anonymní píše:
Stejně tak se on může vcítit do toho jak to vnímám já.

Nikdo tady nepíše, že bys kompromis měla udělat jenom ty. Ty s ním půjdeš například k jeho rodičům a nebudeš se tvářit, jako že podstupuješ bůhvíjaké utrpení, a on tě zase nebude tahat na akce třikrát týdně. Ale to je o komunikaci mezi vámi, musíte být schopni se domluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11773
9.8.15 23:57

Souhlasim. Pusobis na me jakoze nechces ustoupit ani o pid :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
839
10.8.15 00:12

Do budoucna bych to jako problém viděla.. Ty budeš doma a on si bude vytvářet hezké vzpomínky a zážitky s přáteli bez tebe.. a nedej bože, aby tam jednou nějakou báječnou velmi společenskou potkal.. Zkusila bych si vybrat takové akce jeho přátel či rodiny, které jsou ti ze všeho nejbližší a čas od času s ním mezi lidi zašla. Třeba si tam najdeš spřízněnou kamarádku a i když nebudete ve středu dění, budete spokojení všichni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.8.15 00:16
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim poradte, mám problém s přítelem, pořád mi vyčítá že s ním nikam nechci chodit mezi jeho kamarády, rodinu, známé, musím dodat že věděl od začátku že jsem hodně nespolečenská, ale pořád to nechápe a má nějaký řeči jak ho to štve a nebaví ho chodit někam jen ve dvou, ale na druhou stranu říká že se s tím smíří jaká jsem, já už se v něm nevyznám. To je to tak velký problém ve vztahu?

Já tě trochu chápu, já taky nechci chodit do společnosti s některými partnerovými přáteli a jejich partnerkami - nemám si s nimi (s těmi partnerkami) co říct - diskuze o dětech, vaření a pucování umyvadla mě fakt baví jen chvilku… On mě teda nenutí, protože se to netýká všech. K jeho rodině taky nejezdím tak často jako on, ale občas tam jedu a snažím se být na ně milá.
K rodině nechci jezdit protože se tam vše motá okolo dětí jeho sestry a v podstatě tam jezdíme dělat chůvy a i to je komplikované, protože švagrová uznává nevýchovu (nebo jak se to jmenuje) a děcka nám „skáčou po hlavách“. Jsem zvyklá na rodinné návštěvy trochu jinak. Jezdím tam ale na narozeniny a vánoce.
Jak často chce abyste se scházeli s jeho přáteli a jak často s rodinou?

• Nahlásit
  • Citovat
1111
10.8.15 05:48
@Anonymní píše:

Z mého pohledu to je velký problém. Zásadní rozpor v životním stylu, který se ještě víc prohloubí, až budete mít děti. Dříve či později na to dojedete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
10.8.15 06:23

Jestli se s jeho přáteli a rodinou nechceš vídat vůbec, tak to problém teda je, protože ho před nimi stavíš do dost trapné situace. Třeba by tě taky chtěl svým blízkým představit. Je rozdíl být nespolečenská a neslušná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19063
10.8.15 06:45
@Hanka253 píše:
Do budoucna bych to jako problém viděla.. Ty budeš doma a on si bude vytvářet hezké vzpomínky a zážitky s přáteli bez tebe.. a nedej bože, aby tam jednou nějakou báječnou velmi společenskou potkal.. Zkusila bych si vybrat takové akce jeho přátel či rodiny, které jsou ti ze všeho nejbližší a čas od času s ním mezi lidi zašla. Třeba si tam najdeš spřízněnou kamarádku a i když nebudete ve středu dění, budete spokojení všichni :)

Souhlasím. To je pěkné, zakladatelko, že ho ochotně pouštíš s kamarády samotného, ale pro kvalitní vztah jsou nějaké společné zážitky potřeba…a být pořád jen ve dvou, to se časem může trochu omrzet. Taky jsem taková byla, spíš asociál, ale dá se to překonat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
10.8.15 06:56

Myslím si, že to problém ve vztahu je a vstřícné kroky byste měli udělat oba, nejen přítel.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama