Je to vhodne datum na svatbu? / Numerologie?

Anonymní
16.5.18 23:29

Je to vhodne datum na svatbu? / Numerologie?

1.9. 2018 se mám vdávat. :dance:

Dnes ale svědkyně přišla s tím, že jsme vybrali špatné datum. Prý podle numerologie je takové datum pro začátek manželství naprosto nevhodné. 8o Údajně je jednička číslo samoty či co…

Rozumíte někdo numerologii? Já ne, ale přijde mi to jako blbost. :nevim:
Co si o tom myslíte, je to datum fakt tak blbý? Google neví, tak se ptám tady.

Ne, že bych tomu až tak věřila, ale znáte to…červíček hlodá, říkám si, co když fakt jo?? :oops:

Prosím anonym, rodina zatim nic neví, bude to svatba jen maličká a celkem narychlo, chci aby se to prvně dozvěděli od nás.
Nakukují sem známé i rodina, tak proto. Děkuji. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1291
16.5.18 23:36

Že jsou lidé čím dál blb*í ptát se na takové kraviny snad se vezme kdy chcete o datumu to není jestli vám to má vyjít tak vám to vyjde když ne tak ne…jako i když jestli se do budoucna budeš ptát na každou kravinu tady tak se ty stejně nebude pak dařit v rozhodování ve společných věcech s manželem a půjde to do kytek…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5560
16.5.18 23:50

Jo, jednička je uplne blbá, svatebni den jsem mela 11.11.2011… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No, nevim, ale jsme stale svoji a na rozvod to nevypada.

Ps: a obřad zacal neco po 11 hodině, ale to byla náhoda. Měly jsme cas v poledne, ale ty pred nami to zrusili a my tam byli nejak dřív, v Praze nebyly kolony

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5493
16.5.18 23:59
@Anonymní píše:
1.9. 2018 se mám vdávat. :dance:

Dnes ale svědkyně přišla s tím, že jsme vybrali špatné datum. Prý podle numerologie je takové datum pro začátek manželství naprosto nevhodné. 8o Údajně je jednička číslo samoty či co…

Ne, že bych tomu až tak věřila, ale znáte to…červíček hlodá, říkám si, co když fakt jo?? :oops:

Prosím anonym, rodina zatim nic neví, bude to svatba jen maličká a celkem narychlo, chci aby se to prvně dozvěděli od nás.
Nakukují sem známé i rodina, tak proto. Děkuji. :kytka:
:lol: a kamaradka je carodejnice nebo vestkyne? :lol: ja tedy at pocitam jak pocitam tak mi z datumu 1 nevychazi. Ale i kdyby jo…tak bych si nasla jinou svedkyni, nejlepe bez vesteckych a carodejnickch sklonu ;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
551
17.5.18 00:20

Lidská blbost je nekonečná.. jeden kámoš nechal přejmenovat roční dceru jen proto, že mu numeroložka řekla, že se to jméno pro dceru nehodí a vybrala ji jiné jméno :D dodnes je kámoš všem v okolí pro smích :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29370
17.5.18 00:41
@Anonymní píše:
1.9. 2018 se mám vdávat. :dance:

Nakukují sem známé i rodina, tak proto. Děkuji. :kytka:

https://www.svatebniasistentka.cz/…-numerologie

Vám vychází trojka… otázka je, necháš se ovlivnit tím, co ti někdo řekne, aniž by pro to byly nějaké reálné podklady a ne jen nějaký kdovíjak získaný výklad?
Trojka Číslo tři zaručuje spokojený a trvalý vztah, je třeba k němu ale dospět. Manželé spolu zažijí těžké časy. Společné cíle jim však pomohou vyřešit všechny překážky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
586
17.5.18 01:43

@abcd32 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
17.5.18 06:31

Zadne datum ti nezaruci stastne manzelstvi. Vemte se kdy chcete. Svedkyni bych vymenila za blbe kecy. Misto aby te podporovala, aby sis den uzila, tak ti nasadi brouka do hlavy.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.18 06:56

@Verun83 Vím to a máš samozřejmě pravdu.

@Regina Hero Já se nenechám ovlivnit tím, kdo co řekne, ale příspěvek tak vyzní, to je fakt… Jen, i kdyz tomu tak úplně nevěřím, tak mně zajímalo jak to je. Mám k takovým věcem respekt nebo jak to rict, a taky jsem byla zvědavá.

@janickaIII @xjuklickova Je mi jasný, jak ujetě to zní a chápu, že vás to pobavilo. :)

Diky holky, že i přesto, že se vám dotaz zdá možná hloupý a nedospělý, dokázaly odpovědět bez zbytečných invektiv. :kytka: Vidím, že jsem svůj dotaz zformulovala hodně neobratně a některým to klasicky nedalo. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
35461
17.5.18 06:58

Datum je úplně jedno, jestli ti někdo řekl, že kvůli datu se něco nepovede, tak mu namaluj kolečko na hlavu a pošli do patřičných míst. Jestli budete mít manželství v pořádku, záleží na výběru ženicha a do značné míry také na tom, že ho novopečená manželka nebude obtěžovat nesmysly, jako že něco nebude dělat, protože to není podle věštkyně dobré datum. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12291
17.5.18 07:50

Si delas srandu vid?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13016
17.5.18 07:59

A který datum numeroložka navrhuje? :think:

Vdala bych se, kdy chci a nechala numerologii stranou. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13016
17.5.18 08:02

@Regina Hero Numeroložky asi nepočítají jen se součtem, ale rozloží to celé. :think: Proto asi ta jednička? :think:

Edit: Tak houby, z tvého odkazu je jasné, že taky součet. Tak kde asi svědkyně přišla na jedničku? :think: :)
Ta vyšla mně. :mrgreen:

Příspěvek upraven 17.05.18 v 08:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1935
17.5.18 08:05

Kdyby datum svatby ovlivňovalo úspěch manželství, tak by rozvodoví právníci neměli co jíst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6702
17.5.18 08:05

Kasli na ostatni :roll: a vemte se, kdy chcete ;) my se brali s manzelem taky podle toho, jak jsme chteli, a problemy v manzelstvi fakt nemame :srdce: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama