Je to voda, nebo tuk?

Anonymní
17.3.16 06:22

Je to voda nebo tuk?

Jak poznám, že zadržuji vodu? Mám nadváhu, neustále oteklé nohy a celulitidu pod koleny, na lýtkách i na rukou :oops: :oops:. Netuším, zda je to tuk nebo voda. Je na to nějaký fígl, jak to poznat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17.3.16 06:28

Já po porodu zadržuju vodu taky. Zvážím se ráno nalačno a mám určitou váhu a večer normálně najezená a napitá mám méně, tak jsme na to přišla :D A při ms se odvodňuji. Takže jsem na to přišla tím že jsem se vážila často, i přes den :oops: Vím že se to nemá ale nedalo mi to :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1744
17.3.16 06:48

Najdi si, kde se ve tvém okolí nachází nejbližší analzyátor těla InBody230. Měření trvá minutku..je to taková speciální váha. Tam ti vyjedou tvojí tělesnou analýzu… která ti ukáže kolik máš v těle tuku, vody a svalů. Stojí to cca 300Kč…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64747
17.3.16 07:35
@Anonymní píše:
Jak poznám, že zadržuji vodu? Mám nadváhu, neustále oteklé nohy a celulitidu pod koleny, na lýtkách i na rukou :oops: :oops:. Netuším, zda je to tuk nebo voda. Je na to nějaký fígl, jak to poznat?

už Ti to holky napsaly v druhé diskuzi - výživový poradce, pokud je dobrý, udělá Ti komplet prohlídku vč změření tuku a vody v těle. a budeš vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Kobea
17.3.16 07:44
@Chaarlynecka píše:
Najdi si, kde se ve tvém okolí nachází nejbližší analzyátor těla InBody230. Měření trvá minutku..je to taková speciální váha. Tam ti vyjedou tvojí tělesnou analýzu… která ti ukáže kolik máš v těle tuku, vody a svalů. Stojí to cca 300Kč…

Já se chodím vážit za 200,–Kč. Dají mi do ruky výsledek a ještě mi ho pošlou domů mailem.

• Citovat
  • Nahlásit
6752
17.3.16 07:54
@Anonymní píše:

Zvážit se na váze která umí spočítat tuk, svaly, vodu ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1744
17.3.16 19:52

@Kobea No já chodila za 300Kč v Praze. Výsledky jsem dostávala taky sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat