Je to vyrážka, potničky, alergie,...?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anonymni_prezdivka
Kecalka 367 příspěvků 02.10.18 12:34
je to vyrazka, potnicky, alergie,..?

Ahoj zkušenější. Prosím moc o radu, mému 4 měsíčnímu miminku se na krku přes noc udělaly pupínky. Je plně kojeny, ale třetí den zkoušíme prikrm - mrkev, včera i předvcerejskem snědl max 2 moka lzicky a to spíš dohromady než každý den. Poslední tři čtyři noci se dost zpotil. Jsou to potnicky?

Reakce:

lafelay
Stálice 78 příspěvků 02.10.18 12:39

Moje mala tohle mela na krku taky, obcas se ji zaparil a vyskakaly ji pupinky. Namazala jsem to sudocremem a byl klid.

Hadumi
Extra třída :D 13557 příspěvků 02.10.18 12:46

Podle mne potničky, dávej jí víc na bříško, aby jí krk větral.

edding400
Kecalka 140 příspěvků 2 inzeráty 02.10.18 12:50

nic to není, zapařený krk. Zkus zinkovou mast a na bříško.

anonymni_prezdivka
Kecalka 367 příspěvků 02.10.18 12:53

Všem moc děkuju :)

Katjerina
Kecalka 135 příspěvků 1 inzerát 06.10.18 16:59
vyrážka nebo potničky?

Máte někdo zkušenost s pupínky kolem krku a na hrudníčku?

anonymni_prezdivka
Kecalka 367 příspěvků 12.10.18 16:15

@Katjerina malému se to taky rozlezlo z krku na hrudnicek… po dvou dnech důsledného omyvani cistou vodou a osuseni u každého prebalovani to bylo pryc…

kikeciperka
Stálice 100 příspěvků 5 inzerátů 15.10.18 17:38

my jsme to měli taky když byla malá a ležela jen na zadičkách, pár nam jich vyskakalo přes léto, mazat sudocremém ono to zmizí :)

Katjerina
Kecalka 135 příspěvků 1 inzerát 16.10.18 07:55

@kikeciperka no teď je osypaný ještě víc, jak se musí více oblékat, a občas řve, tak se u toho zpotí a hned má pupence. Mažu sudokremem, pro mě super mast, koupila jsem si tu největší. Tak uvidíme.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >