Je to vyrážka z plenek?

Anonymní
31.5.20 17:13

Je to z plenek? Foto

Ahoj prosím o radu. Cca týden možná trochu dyl, používáme nové plenky pampers (obyc z penny). Doteď jsme používali happy mimi, a Dada plenky. Vše bylo v pořádku, občas když měla dlouho plenku přes noc, měla dcera červený zadek, ale to přisuzuju tomu že se prostě prebalila až ráno, jelikož se nevzbudila v noci.. Tohle se jí udělalo na zadečku zhruba po 2 dnech používání pampers.. Je možné že je to plenkami? Jednou měla taky trochu víc opruzeny zadek, ale to bylo ubrouskami.. Takhle hrozně to ještě nemela :( Čím to mazat? Mám na to sudocrem, pityzol, imazol, ale nic moc nezabírá :think: dneska to má teda o dost horší.. Pardon za foto.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

219
31.5.20 17:17

Pro zatím bych doporučila - (nám to vždy pomohlo) po každém prebaleni umýt zadek vodou a mydlem poté namazat sudocremem(bepnthenem, niveou - vesměs čímkoli co vám zabírá, tyto 3 nám zaberou vždy) a pampers bych opustila… bohužel, nám to dělali taky, taky jsme měli happy mimi, DM pleny a teď máme Dada. Ale nejlepší bude teď nepoužívat ubrousky, spis umyvat ten zadek, mazat a dat jiné pleny po kterých toto nebylo. :) mělo by se to zlepšit během dne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.20 17:19
@Cloui píše:
Pro zatím bych doporučila - (nám to vždy pomohlo) po každém prebaleni umýt zadek vodou a mydlem poté namazat sudocremem(bepnthenem, niveou - vesměs čímkoli co vám zabírá, tyto 3 nám zaberou vždy) a pampers bych opustila… bohužel, nám to dělali taky, taky jsme měli happy mimi, DM pleny a teď máme Dada. Ale nejlepší bude teď nepoužívat ubrousky, spis umyvat ten zadek, mazat a dat jiné pleny po kterých toto nebylo. :) mělo by se to zlepšit během dne.

Díky tak to bude asi plinama.. Jelikož ji mažu tema mastickama asi týden, prostě od ty doby se jí to udělalo, a bez zlepšení.. Naopak mi to přijde ještě horší :,( achjo.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
25585
31.5.20 17:20
@Anonymní píše:
Ahoj prosím o radu. Cca týden možná trochu dyl, používáme nové plenky pampers (obyc z penny). Doteď jsme používali happy mimi, a Dada plenky. Vše bylo v pořádku, občas když měla dlouho plenku přes noc, měla dcera červený zadek, ale to přisuzuju tomu že se prostě prebalila až ráno, jelikož se nevzbudila v noci.. Tohle se jí udělalo na zadečku zhruba po 2 dnech používání pampers.. Je možné že je to plenkami? Jednou měla taky trochu víc opruzeny zadek, ale to bylo ubrouskami.. Takhle hrozně to ještě nemela :( Čím to mazat? Mám na to sudocrem, pityzol, imazol, ale nic moc nezabírá :think: dneska to má teda o dost horší.. Pardon za foto.

Jestli se to zhoršuje, jen bych oplachovala řepíkem a vysušila důkladně po každém mytí. A vynechala vlhčené ubrousky. Hodně nechat bez plenky. A toho krému jen tenounkou vrstvu.

Používala jsem hodně Dada plenky nebo z Tesca. Pampers jen ze začátku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25585
31.5.20 17:22
@Anonymní píše:
Díky tak to bude asi plinama.. Jelikož ji mažu tema mastickama asi týden, prostě od ty doby se jí to udělalo, a bez zlepšení.. Naopak mi to přijde ještě horší :,( achjo.. :zed:

Může se to být přemnožená kvasinka. Pak to mazání je spíš kontraproduktivní. Jestli se to nebude lepšit, ukaž pediatrovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18063
31.5.20 17:36

Hodně větrat přes den a otírat černým cajem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
31.5.20 17:39

Určitě to může být z pemprsek. Já měla Happy baby, DM Babylove, Lupilu. Po kakání oplachuji jen vodou v umyvadle po čůrání mokrou zinkou a mazu jelením lojem (tím úplně obyčejným velkým válcem) a trošku bepantenu to dělám pořád stejně a nikdy to malá neměla až jednou jsem ji dala dvě! pemprsky co jsem dostala jako vzorek a okamžitě byla opruzena :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3550
31.5.20 17:50

To bude tema Pamperskama, my jsme dostali v porodnici vzorek ubrousků a hned se po nich oprudila :roll:…jinak když nezabírají tyhle mastičky, tak Imazol určitě zabere, ale nesmí se mazat dýl jak týden myslím.. ale ten nám pomohl vzdycky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
602
31.5.20 17:51

Může to být i tím že mimčo zůstane v plence delší dobu pokakaný. Když malého prebaluji hned po kakání, tak to nemá, ale když se trošku pokakal v noci a ráno jsem až prebalovala, tak byl taky takhle opruzený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2500
31.5.20 17:52

Jo někdy se to z plen dělá, nech ji obcas provetrat a jak psal někdo nahoře omýt vodou, otřít do sucha a pak sudocrem a vyměnit pleny, tyto můžeš dopotrebovat, az se zahojí tím způsobem, že pouzijes jen jednu denně behen dne, tim se s největší pravděpodobností už neoprudí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.20 19:34

Odvar z hermanku a v tom vykoupat klidne cely telicko. Foto jsem tedy nevidela, ale na opruzeniny davam odvar uz od narozeni. Nam to delaji zuby, kdyz rostou.Kdyz uz sedely holky, dala jsem odvar s vodou do lavoru a jeste mely z toho prijemny zazitek. Jinak na Dada nedam dopustit
Z Pampers citim chemii

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.20 19:38

Díky všem, všechno vyzkouším… Pampers vyhodím. :pocitac: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
31.5.20 20:03

Fotka již byla smazána

Rádi bychom poradili, naši chlapečkové mají velmi citlivou pokožku, jen tak něco nesnesou, a tak moc dobře víme, jaké nepříjemnosti dokážou opruzeniny či alergie, nám se na opruzeniny i alergické kožní projevy osvědčila mast Ziaja baby s beránkem 50 ml https://www.notino.cz/…-opruzeninam jelikoz ale pravidelně nakupujeme v DM drogerii, nejen dětskou kosmetiku, vyzkoušeli jsme také Babylove krém na opruzeniny ultra sensitive s miminkem 100 ml tuba, zafungoval dokonce ještě lépe ( rychleji hojil) https://www.dm.cz/…5142115.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17774
31.5.20 20:12

Pleny někomu daruj, vlhceny ubrousky používej max na úklid.
Obklad z černého čaje, větrat a pak maznout imazolem, pozor nesmí se dlouhodobě.
Jako prevence je super medvídek od eone, takové zdravy vlhceny ubrousky, buď s perlanem, nebo nastříkat na zadeček a setrit papírovým kapesníkem jemným z krabice.

Pokakany zadeček mýt vodou a zinkou.

https://www.emimino.cz/…-na-zadecky/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
22.6.20 12:01

Já bych teda vyměnila plínky v první řadě, u nás to totiž tady po těch bylo taky na prd a pak jsme přešli na bella happy a byl klid, tak to je za mě takový doporučení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama