Je to zamilovanost?

Anonymní
6.7.21 19:59

je to zamilovanost?

Zdravím
Téměř dva roky jsem byla v toxickém vztahu s nesprávným člověkem. Nemohla jsem se z toho vztahu vůbec dostat, jelikož jsem byla slepě zamilovaná. Jenže jsem se poznala s jedním klukem, který je úplná kopie mě. Dokázal mě tak okouzlit, že jsem se konečně dostala z tehdejšího toxického vztahu a “začala” si s ním. Vídáme se vždy o víkendech, když jsou nějaké akce a kde je alkohol. Já vždy když si trošku vypiju, tak mám strašnou potřebu s ním být, mít ho u sebe v blízkosti a držet ho za ruku. Zatím mezi námi nedošlo k ničemu velikému, zatím jen k pouhém polibku (ne líbání, pouze polibek). Jenže já nemám žádné motýlky. A necítím zamilovanost. Vím, že ho mám ráda moc ale ještě nejsem zamilovaná. Myslíte si, že se zamilovanost dostaví a že se jen poznáváme nebo jsem jen do něj zakoukaná?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43
6.7.21 20:05

Chceš s ním být jen když se trochu napiješ a myslíš, že jsi zamilovaná? Zkus s ním prožít víkend bez alkoholu a uvidíš, jak to dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2096
6.7.21 21:05

No, že bych chtěl milovat svou kopii, tak to tedy ne!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5408
6.7.21 21:08

Neházela bych flintu do žita :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2096
6.7.21 21:21
@GabinkaCh píše:
Neházela bych flintu do žita :D

Pole se žitem, aby člověk pohledal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
6.7.21 21:35

Setkávejte se dá a uvidíš. Můžou se různě měnit tvé pocity. Zkus s ním někdy být bez toho alkoholu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12932
6.7.21 21:45

Bezte treba na vylet nebo se koupat, bez alkoholu.
A uvidis, jestli budes mit chut treba to libnuti prodlouzit.

On taky asi nebude odvazanej z toho, ze se po nem vine nejaka ovinena slecna, tak aspon bude mit sanci te poznat „normalni“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15688
7.7.21 00:07

Já když se napiju, tak mám pocit, že miluju každého :lol: Takže ne, není to zamilovanost…jen opojení…alkoholem :mrgreen: Ale dej tomu čas, třeba se to ještě nějak vyvrbí…já to měla před časem podobně, taky jsem měla pocit, že miluju jednoho kamaráda…vídali jsme bezvýhradně na mejdanech, přitažlivost tam byla velká, rozuměli jsme si, nasmáli se spolu…no a pak jsem se zamilovala do jiného a na kamaráda zapomněla ze dne na den… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat