Je to zamlklé těhotenství? - fotka z ultrazvuku

Anonymní
5.2.20 18:41

Je to zamlklé těhotenství? - fotka z ultrazvuku

Ahojky, moje doktorka si bohužel myslí, že to nedopadne že je to zamlklé těhotenství. Co myslíte vy? Měla bych být 6+2 TT.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

822
5.2.20 18:42

Myslím si že doktorka ti toho řekne víc než my to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1063
5.2.20 18:43

A podle čeho soudí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.2.20 18:48

Nebylo vidět srdíčko.

• Nahlásit
  • Citovat
1146
5.2.20 18:48

Myslím si, že na takovè zàvěry je ještě brzy, těhotenství může být mladší. Jestli jsi 7 tt, tak bych určitě ještě počkala. Uvidíš, jestli se bude embryo vyvíjet, vím, že čekání je hrozné, ale nic jiného ti nezbyde. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
452
5.2.20 18:50

Cože, takže chceš vědět, zda poznáme, že drobečkovi netluče srdíčko (tudíž zt) z fotky? Nebo to nechápu, v 7 týdnu vypadala moje dcera úplně stejně :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6129
5.2.20 18:52

Já byla tentokrát na ultrazvuku 6+1 tt a měla jsem podobný obrázek, srdíčko taky ještě nebylo a teď jsem v 39tt. Taky myslím, že na závěry je brzy, srdíčko může naskočit každým dnem. Ale taky nemusí, nezbývá než čekat. Držím palce. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15252
5.2.20 18:53

Srdíčko může ještě naskočit, ale my tady nepoznáme nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10631
5.2.20 18:56

Je to úplný začátek 7 týdne na víc ovulace mohla být třeba jen o 2 dny později á srdíčko být fakt nemusí.. takže se divím teda že neřekla že máš přijít třeba za týden

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.2.20 19:07

Půjdu na kontrolu v pondělí, jen mám strach z výsledků. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
5678
5.2.20 19:08
@Anonymní píše:
Ahojky, moje doktorka si bohužel myslí, že to nedopadne že je to zamlklé těhotenství. Co myslíte vy? Měla bych být 6+2 TT.

Lekarka to priste rekne vice, tady ti přeci nemůže nikdo podle fotky nic rict. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10631
5.2.20 19:15
@Anonymní píše:
Půjdu na kontrolu v pondělí, jen mám strach z výsledků. :zed:

No vidíš to dokonce už v pondělí.. tady ti nikdo nic neřekne musíš prostě počkat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10808
5.2.20 19:25

Jak to my máme poznat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1006
5.2.20 19:32
@Anonymní píše:

No podle fotky se to opravdu nedá poznat. Ale těhotenství může být mladší a v pondělí na kontrole už může srdíčko být. Držím palce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
699
5.2.20 20:01
@Anonymní píše:

Jéé, to vůbec neres, netrápí se tím, buď to dopadne nebo ne. Přijde mi blbost od doktorky mluvit o zamklem těhotenství. U mě šlo vidět srdíčko 7+6 TT :) a předtím mi řekla doktorka, že mám vysoké HCG a, že jsem těhotná. Na srdíčko jsme čekali, doktorka si byla jistá, že tam prostě bude a měla pravdu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama