Je to zánět, nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ddddm
Nováček 2 příspěvky 06.04.18 17:25
Je to zánět? Nebo

Ahoj, už 2.tyden se potýkám s tím, ze jsem očekávala MS - ale je nepravidelná, místo toho se dostavil hnedy výtok a je to jako MS - není hutný. Jen jsou v něm kousky a překvapilo mě jak je to dlouho, jsem hodně unavena, trápila mě i bolest v krku. Testy jsem si dělala už 4× a negativní. Muže to být zánět? Jsem objednána až v úterý, tak jen jestli se z Vás s tím některá nesetkala. Jsem i teď taková ve stresu.

Reakce:

karkarka
Závislačka 2684 příspěvků 06.04.18 18:10

Může to být zánět.

Uživatel je onlineMakito
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 06.04.18 18:16

Může to být i těhu :think:

Ddddm
Nováček 2 příspěvky 06.04.18 18:22

@Makito testy jsem dělala měsíc vkuse ob týden a nic

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >