Reklama

Je to zánět, nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ddddm
Nováček 2 příspěvky 06.04.18 17:25
Je to zánět? Nebo

Ahoj, už 2.tyden se potýkám s tím, ze jsem očekávala MS - ale je nepravidelná, místo toho se dostavil hnedy výtok a je to jako MS - není hutný. Jen jsou v něm kousky a překvapilo mě jak je to dlouho, jsem hodně unavena, trápila mě i bolest v krku. Testy jsem si dělala už 4× a negativní. Muže to být zánět? Jsem objednána až v úterý, tak jen jestli se z Vás s tím některá nesetkala. Jsem i teď taková ve stresu.

Reklama

Reakce:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 06.04.18 18:10

Může to být zánět.

Uživatel je onlineMakito
Kecalka 486 příspěvků 06.04.18 18:16

Může to být i těhu :think:

Ddddm
Nováček 2 příspěvky 06.04.18 18:22

@Makito testy jsem dělala měsíc vkuse ob týden a nic

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama