Reklama

Je to zánět očních spojivek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

donutka
Kecalka 336 příspěvků 15.01.17 07:32
Je to zánět očních spojivek?

Ahojte, malej má dva dny ráno trochu víc zalepený očička a běhen dne se mu dělá „kysance“.Očičko zarudlý nemá, nevím jestli to není zánět já ho nikdy neměla a nikdy jsem ho neviděla. Mám koupit sama něco v lékárně? Nebo jít na dětskou pohotovost a nebo stačí zajít zítra k doktorce?

Reklama

Reakce:

Dasha01
Ukecaná baba ;) 1136 příspěvků 15.01.17 07:52

A nema rymu? Nam se to stava, kdyz maji deti rymu a nekdy z toho maji zanet. Pomahaji na to jen kapky od Dr..

donutka
Kecalka 336 příspěvků 15.01.17 08:02

Mám jít na oční nebo k praktické dr?

Maky.p
Generální žvanilka 24792 příspěvků 15.01.17 08:30

Pokud oči rozlepí, tak bych počkala na zítra k pediatře, pokud ne, tak na dětskou pohotovost. Syn to měl tak, že v neděli ráno nerozlepil oči, museli jsme kysance umýt vatovýma polštářkama na několikrát (každé oko novým), než se mu povedly oči otevřít. Z toho se mu spustila i rýma a kysance se dělaly i celé dopoledne. Odpoledne jsme zajeli na pohotovost a zánět spojivek. Dostal atb kapky a mastičku do očí, léky zabraly do pár dní, ale museli jsme dávat minimálně celý týden až 10 dní, aby se to pořádně zaléčilo. Pokud ho to bolí, tak přidat nurofen nebo něco od bolesti.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62533 příspěvků 3 inzeráty 15.01.17 09:23

@donutka Mohl by byt, pokud mas, nasadila bych ophtalmoseptonex, tim nic nezkazis. A pokud by se to nelepsilo, tak bych vyrazila v pondeli ci utery na ocni

fia80
Závislačka 2964 příspěvků 15.01.17 13:52

Podívej se mu na spodní část oka. Dej dolů kůži pod okem. Má to růžové nebo sytě červené? Pokud to druhé, tak to zřejmě bude zánět spojivek.

Pokud by sis nebyla jistá tou barvou, tak koukni na své oči pro porovnání.

fia80
Závislačka 2964 příspěvků 15.01.17 13:54

Dobře je taky potírat oči heřmánkovým čajem pokud máte doma.

admin
Extra třída :D 10888 příspěvků 26.04.18 22:46

Dobrý den,

jen připomínám, že na eMiminu najdete také Poradnu očního lékaře. Zeptejte se tu odborníka na všechno, co vás zajímá ohledně problémů s očima.

Hodně štěstí :kytka:
adminka Eliška

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama