Jde o žárlivost přítele?

283
27.7.13 12:25

je to žárlivost???

Ahojky, máme s přítelem problém. Včera jsme měli hektický den. Hádali jsme se doma. On do mě prudil skrz vaření - já z toho měla pocit, jako kdyby se semnou bavil, že neumím vařit, tudíž sem na něj byla hnusná i já, protože se mi to nelíbilo. On to bere tak, že mi řekl pouze svůj názor a jenom já na něj byla hnusná. Následně sem měla pak jít s jednou mojí kamarádkou na byt mýho bráchy, který bydlí o patro níž, než já s přítelem. Než jsem měla odejít bavila jsem se s přítelem, že by mohl jít semnou, ale jemu se nechtělo, protože je zhruba tak o osm let starší, než všichni, co tam byli on by se tam nudil a neměl by si s nima o čem bavit a ví to protože tam už jednou byl. Před odchodem se poslouhala kolik tam bude kluků, abych se tam s cizíma klukama nebavila a tak podobně. Když jsem k němu přišla, bylo tam seskupení 5 holek na 5 kluků a můj brácha. Později kamarádka odešla a já jsme odcházela asi hodinu po ní po té, co mi přítel napsal v esemesce, že už jde spát a, že se tam už určitě nebavím s kamarádkou. Kddyž jsem přišla domů začala scéna o tom, že mě slyšel a viděl bavit se s klukama, že jsem se tam dobře bavila a přitom doma sem na něj byla hnusná a ve finále jsem se dozvěděla, že se díval na protější panelák, kde se na nás koukal, cituji: někteří kluci tam byli dost hluční, že jste byli nepřeslechnutelní a nešlo to neposlouchat." několikrát se na nás díval přez protější panelák… Co si o tom myslíte, je to žárlivost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
27.7.13 12:28

Kolik je vam let? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
27.7.13 12:29

Tak žárlivost to je ale přirozená, vůbec se mu nedivím, jít můj muž v takovém seskupení někam ven, tak by bylo asi pěkně dusno doma :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22837
27.7.13 12:29

Jak dlouho jste spolu? je tohle ojedinělá záležitost? řekl to spíš jakoby nasupěně (dojezd předchozí hádky), nebo spíš smrtelně vážně (jakože fakt vyšiloval, protože jsi se „možná“ bavila s někým, kdo není holka)???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
608
27.7.13 12:30

Ano, je :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
27.7.13 12:31

Je to žárlivost a uražené chování. Ať jde příště s tebou a bude mít klid. Nebo možná taky nebude a trefí ho pepka rovnou. :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
27.7.13 12:32
@llinka píše:
Tak žárlivost to je ale přirozená, vůbec se mu nedivím, jít můj muž v takovém seskupení někam ven, tak by bylo asi pěkně dusno doma :cert:

A proč? Vždyť podle toho, jak to měla zakladatelka, bys mohla jít s ním. Kdybys odmítla, tak chlap nikam nesmí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18326
27.7.13 12:39
@llinka píše:
Tak žárlivost to je ale přirozená, vůbec se mu nedivím, jít můj muž v takovém seskupení někam ven, tak by bylo asi pěkně dusno doma :cert:

Coze? 8o Tebe bych chtela mit doma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
27.7.13 12:40

@Drovers To sice jo ale jestli je mezi nimi markantní věkový rozdíl, tak je to pak problém, kdyby mě bylo např 26 a přítelovy 18náct a měla bych jít někam na byt jak píše zakladatelka s jeho stejně starými kamarády, asi by se mi taky nechtělo, protože bych si s nimi asi moc nerozuměla. Jestli se zakladatelka chce bavit a chdit někam na byty s kamarády, tak by si měla najít někoho sobě podobného, s kým by měli třeba společné kamarády a chodili se bavit spolu. Jinak to nevidím, nechci to říkat hnusně ale nevím jak to jinak říct :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22837
27.7.13 12:40
@llinka píše:

myslíš vážně, že pokud by tvůj chlap měl jít někam „na chvíli“ v partě deseti lidí, tak bys dělala dusno?? Já z těhle scének vyrostla už tak před deseti lety. Však mohl jít s ní, pokud má potřebu jí hlídat jak oko v hlavě. Žárlivost to je, ale už to hraničí s chorobou, toto… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
27.7.13 12:43

Vám by se líbilo, kdyby váš přítel či manža šel někam na byt, kde by bylo nějakých 5 holek nebo ženských? i přes to že tam jde s kamarádem ale co bych si měla myslet? :think: Jsme s přítelem asi jiní no…pouze jsem napsala jak to vidím já :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
103
27.7.13 12:45

Nevadí mi, když jde popíjet někam s kamarády, nebo je s nimi přes noc na rybách atp.. ale tohle by se mi opravdu nelíbilo.:roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11692
27.7.13 12:46
@llinka píše:
@Drovers To sice jo ale jestli je mezi nimi markantní věkový rozdíl, tak je to pak problém, kdyby mě bylo např 26 a přítelovy 18náct a měla bych jít někam na byt jak píše zakladatelka s jeho stejně starými kamarády, asi by se mi taky nechtělo, protože bych si s nimi asi moc nerozuměla. Jestli se zakladatelka chce bavit a chdit někam na byty s kamarády, tak by si měla najít někoho sobě podobného, s kým by měli třeba společné kamarády a chodili se bavit spolu. Jinak to nevidím, nechci to říkat hnusně ale nevím jak to jinak říct :nevim:

no ale to je tvuj problem, je to nedostatek sebevedomi a navic mezi partnery by mela byt duvera… Pokud by ti tohle vadilo, asi by jsi se nad sebou mela zamyslet.

Nejak nechapu proc by si zakladatelka mela hledat jine kamarady 8o Muj manzel je o 10 let starsi a nikdy jsme s tim nemeli problem, ja se bavim s jeho kamarady a naopak, Je to o kompromisech…

Příspěvek upraven 27.07.13 v 12:49

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24095
27.7.13 12:46

Ja teda muze mezi lidi poustim a divny mi to neprijde :think: a on me taky, je jedno kdo tam bude.
Jinak. zakladstelko, asi zarli, ale prijde mi to dost detinsky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22837
27.7.13 12:47

@llinka bylo tam pět holek a pět kluků, plus ještě její brácha.
Jasně, můj chlap má pár (asi dvě) kamarádky, se kterýma bych nesla dost nelibě, kdyby s nima byl někde sám, ale v partě? to v klidu. A pokud bych měla pocit, že ho musím hlídat, tak bych prostě šla s ním.
Ale odmítnout to, a pak doma držkovat, s kým sem se bavila nebo nebavila, to bych s nim rychle vyběhla :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama