Je to zrada? Muž se šel poradit se ženiným psychiatrem

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
700
21.1.22 22:50

Je to zrada?

Ráda bych se zeptala ostatních na názor. Představa je taková, že se dotyčná léčí s psychikou. Podle jejího muže je to tak hrozné, že se za jejími zády jde poradit s jejím psychiatrem, s tím, že do příslušného zdrav. zařízení jde sám se svým problémem. Z mého pohledu je to docela mazec, když navíc čeká vystrašená na telefonu co se dozví o jeho problému. Bere to jako zradu. Co si o tom myslíte? Ještě navíc má on údajný odpor k telefonu takže když je potřeba někam zavolat, je to na ní, přitom sem se musel objednat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7735
21.1.22 23:00

Že jsi paranoidní ještě neznamená, že po tobě nejdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2412
21.1.22 23:00

Myslim si to, ze zit s psychicky nemocnym clovekem he jeden z nejhorsich udelu, co muze byt. Tady vubec nemluv o zrade, prisim te. Ten chlap je zoufalej a dela zoufaly veci proti. Chce ji pomoct a uz nevi jak. To je cely.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9893
21.1.22 23:02

@kemeny13 asi, že ji má rád.. některý chlap by si toho bud ani nevšiml, že se ženská trápí a nebo by to bral, že ženské výmysly..
Pokud ji tam někde násilím nenechal zavřít, tak za mě plus..
U nás takto v rodině za zády se šlo poradit, jednalo se o strejdu a bez vědomí se odvezl do lečebny a udělalo se to v posední chvíli, plánoval sebevraždu.

Příspěvek upraven 21.01.22 v 23:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4447
21.1.22 23:02

Myslím, že komunikace je základem dobrého vztahu…to jim asi trochu chybí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2412
21.1.22 23:04

Jakoze jeste takto, zila jsem pod jednou strechou s psychicky nemocnym clivekem cele detstvi a neprala bych to nikomu. Je to strasny. Bezmoc. Takze ha bych treba s psychicky bemocnym clovekem do vztahu nesla, protoze te to znici. Ba nedikaci neverim, v horsich chvilich se nemoc obvykle rada projevi v plne parade. Diky bohu za myho chlapa bordelare, kterej je nastesti psychicky nejstabilnejsi clivek, kteryho znam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
21.1.22 23:05
@kalie píše:
Myslim si to, ze zit s psychicky nemocnym clovekem he jeden z nejhorsich udelu, co muze byt. Tady vubec nemluv o zrade, prisim te. Ten chlap je zoufalej a dela zoufaly veci proti. Chce ji pomoct a uz nevi jak. To je cely.

Víš co, ale ona pláče a dost jí to sebralo. Třeba pro mě by bylo daleko přijatelnější kdyby mi můj chlap řekl na rovinu, že si chce s doktorem promluvit a né, že to bude maskovat svým problémem a ty tu na mě čekej jak jsem dopad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2412
21.1.22 23:07

@kemeny13 no tak s tou pani se nejspis musi jednat jak se syrovym vajcem…to znam tez moc dobre…manzel ji nechtel rozhodit, tak se rozhodl to udelat na tajnacku. Mu nelze nic vycitat. Pani by se nela sebrat s jit se lecit i hospitalizaci, pokud neni zbyti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9893
21.1.22 23:08

@kemeny13 tak pokud je psychicky mimo, tak se nedivím, Já jsem měla známou z práce, a řeknu to tak.. Stačila 8 hodinová směna a stačilo mě..
Je pravda, že měla důchod částečný, 30 let..
ALe to se nedalo.. POřád, že ji ženské pomlouvají, a ta určitě řekla to a nebo ono, a jeslti jsem viděla šéfa, jak prošel, jak se na ni tvářil, určitě ji propustí a za chvilku běžela ze záchodu, jeslti ji tam někdo nepomlouval, že určitě na ni někdo něco má, to se fakt nedalo..
tak ji podpoř ne :nevim: proč pláče, že manžel má o ni strach? Myslím, že ona pokud má nějaký problém, tak nemůže ani přemýšlet rozumně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
21.1.22 23:13
@Janasas píše:
@kemeny13 tak pokud je psychicky mimo, tak se nedivím, Já jsem měla známou z práce, a řeknu to tak.. Stačila 8 hodinová směna a stačilo mě..
Je pravda, že měla důchod částečný, 30 let..
ALe to se nedalo.. POřád, že ji ženské pomlouvají, a ta určitě řekla to a nebo ono, a jeslti jsem viděla šéfa, jak prošel, jak se na ni tvářil, určitě ji propustí a za chvilku běžela ze záchodu, jeslti ji tam někdo nepomlouval, že určitě na ni někdo něco má, to se fakt nedalo..
tak ji podpoř ne :nevim: proč pláče, že manžel má o ni strach? Myslím, že ona pokud má nějaký problém, tak nemůže ani přemýšlet rozumně

tak já jí znám skoro od dětství a nemám důvod jí nevěřit, víme o sobě navzájem hodně. Ona vůbec nemyslí, že by měl manžel strach, ale spíš, že si na ní chtěl postěžovat a přitom měla strach ona o něj s tím, že jde sám na vyšetření. Proto ta zrada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9893
21.1.22 23:20

@kemeny13 myslí si to, protože je mimo.. Asi takto.. Nevěřím, že by nějaký chlap dobrovolně šel k lékaři své ženy.. Musí mít k tomu důvod.. A pokud se léčí, tak nemá prostě reálný pohled na věc..
To je jasné, že to tak vidí, oni tito lidi to vždycky takto vidí, že jsou středem všeho a všichni jim ubližují, pomlouvají, nadávají na ně..
A pokud to tak udělal, tak si myslím, že asi kamarádka na tom moc dobře není. A divím se, že to třeba nevidíš ty, když píšeš, že se už léčí, tak bys to poznat mohla.. Ai bych své kamarádce neřikala nic o zdradě, kdyby se o ní zajímal manžel.. Přijde mi to takové, že ji ještě víc vystresuješ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5960
21.1.22 23:26
@kemeny13 píše:
tak já jí znám skoro od dětství a nemám důvod jí nevěřit, víme o sobě navzájem hodně. Ona vůbec nemyslí, že by měl manžel strach, ale spíš, že si na ní chtěl postěžovat a přitom měla strach ona o něj s tím, že jde sám na vyšetření. Proto ta zrada.

Není to zrada a manžel je světec, že se ještě snaží. Taky by se snažit nemusel a co pak bude s ní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
21.1.22 23:32
@brisco píše:
Není to zrada a manžel je světec, že se ještě snaží. Taky by se snažit nemusel a co pak bude s ní?

No tak, to jsem taky říkala. Na druhou stranu, mně by se to asi taky nelíbilo. On jde údajně k doktorovi jinému protože je mu to a to a zároveň ví, že ona se o něj strachuje a čeká na výsledek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5960
21.1.22 23:35
@kemeny13 píše:
No tak, to jsem taky říkala. Na druhou stranu, mně by se to asi taky nelíbilo. On jde údajně k doktorovi jinému protože je mu to a to a zároveň ví, že ona se o něj strachuje a čeká na výsledek.

A s Tebou musí okolí taky zacházet jak s míšeňským porcelánem? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2082
21.1.22 23:36

Nějaké divné. Psychiatr mu nemůže nic jen tak říct. Ledaže by sama svolila, to pak nechápu, proč ji to vadí.
On se o ni může bát. Nebo taky vůbec k němu nešel a ona si myslí, že jo. Důvodů můžou být mraky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat