Je to zvracení z těhotenství (7.tt) nebo střevní chřipka?

Anonymní
2.1.20 20:53

Je to zvracení z těhotenství (7.tt) nebo střevní chřipka?

Ahoj holky, jsem vicerodicka, ale presto jsem na pochybach. V predeslych tehotenstvim jsem zazila jen tehotenske nevolnosti bez zvraceni. V tomto tehu mam tehotenske nevolnosti a dnes v noci jsem zvracela. Nevim ale, zda je to vazne z tehu anebo nabeh na strevni chripku, kterou jsme mimo jine cela rodina prodelali cca dva mesice zpatky. Zvracela jsem 2× behem ctyr hodin (pak uz nebylo co zvracet), pak byla 3× na velke, spise ridsi stolice, ale ne prujem. Bolest zaludku, kruceni ve strevech, zaludek na vode po cely den, teplota 36,7°, ale chvilemi zimnice, unava a slabost - ty posledni dve veci mam uz od 5.tt. Piju po lzickach ledovou kofolu (colu nemam), cerny caj. Podarilo se mi behem dne do sebe dostat a udrzet (zatim) polevku, piskoty, banan, varene brambory. Kdyz mam hlad nebo se více najim, situace se zhorsi a je mi zase na bliti. Myslite, ze je to z tehotenstvi? Nebo opet strevni chripka? Radeji bych byla za druhou variantu, mam dalsi malinke deti, o ktere se musim starat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4380
2.1.20 21:04

Já myslím, že je to jedno, z čeho to je. Prostě je ti blbě a musíš čekat, než to přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 21:18

@Čičorečka :mrgreen: V podstate mas pravdu, ale vedomi, ze by to mohla byt jen strevni chripka by me nechala alespon klidnou, kdyz bych mela nadeji na jakztakz klidnou noc.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat