Je tohle pozitivní test?

Anonymní
4.7.20 23:00

Je tohle pozitivni

Ahoj holky chtela sem se vas zeptat zda je to pozitivni ovu test odpoledne delany a vecer pichava boles v podbrisku na leve strane :* :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
4.7.20 23:00

Pridavam fotku

• Nahlásit
  • Citovat
4290
4.7.20 23:04

Ano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1178
4.7.20 23:24

Vidíš dvě čárky? Vidíš. Co z toho vyplývá? Že je to pozitivní test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3692
4.7.20 23:26

Ano. Stejné jako u těhotenského testu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1397
5.7.20 00:11

Ano, test je pozitivní ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
874
5.7.20 06:51

Tam nebyl pribalovy letak? Nevidis dve carky? Ty jsi videla v dobre kvalite, my vidime ve spatne. Nektere stupidni otazky vubec nechapu :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
995
5.7.20 10:31
@migmina píše:
Tam nebyl pribalovy letak? Nevidis dve carky? Ty jsi videla v dobre kvalite, my vidime ve spatne. Nektere stupidni otazky vubec nechapu :zed:

Zakladatelka se pta na ovulacni test, tam musi byt carky stejne, proto se chce zrejme ujistit. Ale kvalita fotky je teda spatna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.20 12:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky chtela sem se vas zeptat zda je to pozitivni ovu test odpoledne delany a vecer pichava boles v podbrisku na leve strane :* :think:

Jasne, to je jasne pozitivni test, carky musi byt stejne, to mas. V navodu se pise, ze ovulace bude za 24 az 48 hod, tak ti chci jen rict, ze u me byla ovulace do 12 hod vzdy, chodila jsem do centra, takze potvrzeno doktorem. Nejlip kdyz na to hned skocite a spermie si na vajicko pockaji, hodne stesti :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
531
5.7.20 13:28

Ahoj holky, chci se optat, zda mám vůbec nárok na mateřskou? Nevyznám se v tom. Pracovala jsem od 2/2019 na smlouvu určitou do 2/2020.od září 2019 jsem sla marodit, že mi v práci spadl na záda železný vozík. Každopádně v únoru mi smlouva skončila ale marodim pořád a teď jsem otehotnela. a teď nevím zda mám vůbec nárok na mateřskou jestli někdo nevíte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
995
5.7.20 13:41
@Monika84 píše:
Ahoj holky, chci se optat, zda mám vůbec nárok na mateřskou? Nevyznám se v tom. Pracovala jsem od 2/2019 na smlouvu určitou do 2/2020.od září 2019 jsem sla marodit, že mi v práci spadl na záda železný vozík. Každopádně v únoru mi smlouva skončila ale marodim pořád a teď jsem otehotnela. a teď nevím zda mám vůbec nárok na mateřskou jestli někdo nevíte

Nejsi zamestnana ani v ochranne dobe, takze myslim ze nemas narok na materskou, pouze na rodicak. Ale urcite poradi jeste nekdo povolanejsi. Holky tady vi vse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4290
5.7.20 16:09
@Kosopemi píše:
Nejsi zamestnana ani v ochranne dobe, takze myslim ze nemas narok na materskou, pouze na rodicak. Ale urcite poradi jeste nekdo povolanejsi. Holky tady vi vse.

Přesně tak. Musela by si nastoupit na mateřskou (6-8 týdnů před termínem porodu) do 180 dní od ukončení pracovního poměru což je někdy v srpnu. Takže pokud si otehotnela ted, tak se rychle zaměstnat a hlavně to neoznamovat před koncem zkusebni doby. Nebo budeš mít nárok jen na rodicak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.20 20:44

Prosím o radu

Ahoj všichni,
vím, že tohle není pozitivní ovu test, ale za tři dny mám dostat MS a ovu testy mi ukazují osm dní v kuse stejnou čárku, myslela jsem že hormon LH klesá a já ho mám pořád stejný? Stalo se to někomu? A jak to dopadlo?
Děkuji Vám za odpověď :kytka:
Ve skutečnosti je ta čárka silnější

• Nahlásit
  • Citovat
5.7.20 20:46

Ovu testy dělám od prvního dne po ms. Že začátku čárka žádná od 14 DC začala sílit, od 18 DC zůstala stejná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.7.20 00:16

Uvu test pozitivni druhy den negativni

Ahoj prvni den sem mela ovu test pozitivni pruhy den negativni myslite ze uz ovu probehla

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama