Je toto dostatočně silná čiárka na 10dpo?

17292
20.11.15 14:14

je toto dostatocne silna ciarka na 10dpo?

Ahojte, viem, ze som magor, minuly cyklus som mala biochemicke tehotenstvo, ciarky boli slabe, teraz testujem znova, je toto dostatocne silna ciarka na 10dpo?

ovulacia je urcena presne.

dakujem a ospravedlnujem sa, ze som testovaci magor :mrgreen:
by clovek cakal, ze ked uz mam dve deti, tak to nebudem tak prezivat :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20.11.15 14:18

Taky jsem byla testovací blázen, ale fakt je tu takových témat docela dost… a nikdo ti neřekne, jestli je to dost silna čárka, někdo tam nemá ducha ani 15 dpo, ja zase měla 10 dpo dálnici

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
20.11.15 14:18

Firmy vyrábějící těhotenské testy musí být za vodou :think:

10 dpo můžeš být ráda, že tam vůbec nějaká čárka je, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3410
20.11.15 14:20

@soldi jsem tehotna po 3., ve dvou jsem mela viditelnyho ducha uz 8 dpo, ted v poslednim, ktere se zatim snad vyviji dobre, jsem mela ducha az 12 dpo… Takze podle carky nepoznas vubec nic! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57061
20.11.15 14:26

@soldi proč testuješ tak brzo? nechápu.. nikdo tu nevěští.. takové testy jsem měla roky a vždy negati :nevim: testuj týden po termínu ms, uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17292
20.11.15 14:28

@štěpánka11 ano, je, lenze vsetky su uz stare a ked nie, tak uz je tam rozbehnuta diskusia. a dialnicu 10dpo? tomu tazko uverit, jedine ze by bola nidacia okolo 3dpo, aj tak sa mi to zda skoro. :D

a ked niekto nema ducha 15dpo, tak nie je tehotny, alebo ma zly test, alebo zle urcenu dialnicu, som mudra ako baterka, co? :jazyk: :mrgreen:

@radkka tak testy kupujem z ebay, 10 ks ma vyslo vratane posty na nejakych 200czk, tak z to ich moc neuzivim :mrgreen:
ale ono je to ako zavislost, normalne lutujem, ze toto bude posledne tehotenstvo (dufam) tak si to chcem uzit. len teda kvoli tomu mikropotratu v 6tt hladam utechu, ze to je dost silne. lebo mam overene, ze intenzita ciarky je dolezita a smerodatna :D

@Setkub mozno si mala len menej citlivy test :lol: ja som mala vzdy (okrem biochemickeho) ducha uz 8-9dpo tiez. len celu noc sa mi snivalo o silnych ciarkach, tak som sa rano zobudila taka rozpacita, ze ci to nie je nejako prilis slabe :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
20.11.15 14:28
@martina.se píše:
@soldi proč testuješ tak brzo? nechápu.. nikdo tu nevěští.. takové testy jsem měla roky a vždy negati :nevim: testuj týden po termínu ms, uvidíš.

Ty nechápeš, že chtěla plácat po zádech a gratulovat k těhotenství? Ty seš ale zlá :jazyk: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
20.11.15 14:29

Pokud je to vyfotitelne, je to na 10dpo silne azaz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17292
20.11.15 14:29

@martina.se takyto test si mala a negativny? nebol to woman secret?

testujem tak skoro, lebo som magor, no. a strasne ma to bavi. a tyzden po termine testovat by som nedala ani nahodou :mrgreen:

som dufala, ze tu najdem nejake podobne maniacky ako ja :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2300
20.11.15 14:31

Capu taky jsem byla testovaci blazen u obou tehu, ja tam druhou carku vidim jasne :D ale stejne sama vis ze dalsi testiky ukazou vic.. drzim ti palecky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17292
20.11.15 14:31

@radkka ano, ano, tak nejako som to myslela. teda, normalne by som to nepotrebovala, len po tom biochemickom som taka neista :oops: :oops: :oops:

a ano, uvedomujem si, ze nie som uplne normalna v tomto smere :lol:

@Bibi239 dakujem Ti, presne v takuto reakciu som dufala, pada mi kamen zo srdca :hug: :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
20.11.15 14:32

@soldi Tak obzvláště po biochemickém těhotenství nechápu, proč testuješ před MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57061
20.11.15 14:32
@soldi píše:
@martina.se takyto test si mala a negativny? nebol to woman secret?

testujem tak skoro, lebo som magor, no. a strasne ma to bavi. a tyzden po termine testovat by som nedala ani nahodou :mrgreen:

som dufala, ze tu najdem nejake podobne maniacky ako ja :oops:

všechny testy byly negativní.. :nevim: a kdyžtak jakýs duch, co neznamenal vůbec nic..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17292
20.11.15 14:33

@katule9 jeeej, diky, ze ma niekto chape :dance: :hug:

nejaky naznak bol uz 8dpo, dnes je urcite silnejsia nez vcera, len som sa rano zobudila s myslienkou, ze dnes uz musi byt pekna vyrazna ciara. a to sa mi zda toto slabe preto som ostala taka neista.
ale 10 dpo je teda asi fakt skoro, podla toho co pisete :think:

hned sa citim lepsie, dakujem :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.15 14:35

@soldi no vidíš jak jsi chytra holka a rozumíš tomu :) proč teda zakladas diskuze o sile čárky 10 dpo? A ano 10 dpo jsem měla krásnou čárku, je to individuální :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama