Je toto křečová žíla?

Anonymní
3.9.20 17:21

Je toto křečová žíla?

Zdravím, je mi 18 a již rok mám tuto zilu na lytku, neboli to, ale doma mi říkají, ať si to nechám odstranit, může se to rozlest? Běhala jsem 2 roky… Nevím, co dělat a hlavně, pokud to vyndavaji, je nějaká bezbolestná procedura? Že to bolí po tom mi je jedno, ale hlavně aby ne při vyndani, protože to nezvládám. Děkuji všem. Zak

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4425
3.9.20 18:04

Ano, je to krecova zila, ano, muze se zhorsit, toto bych neoperovala. Az pokud by se zhorsila. Operace je bezbolestna, ale stoji cca 12000. Na pojistovnu je velmi bolestna.

Zacala bych brat Detralex. Od doby, co ho beru, se mi nove zilky a zily netvori.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5176
3.9.20 22:43

Zatím na posílení žilní stěny Detralex nebo volně prodejný léčivý přípavek Diozen. Pak samozřejmě režimová opatření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.9.20 20:31

Ahojky, hele ty operace jsou naprd a vrací se to po nich (zkušenost od mamky) a más to na ní i dost málo. Začni tím, že dojdeš k dotorovi. Nejspíš ti dá Detralex, který minimálně uleví a dlouhodobě pomůže zpomalit ten proces rozlézání. Ale to ti fakt řeknou až po sonu na cévním, jak bídně/dobře na tom jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama