Je toto možná ovulace?

Anonymní
28.6.21 00:58

Je toto možná ovulace?

Ahoj, omlouvám se asi za naprosto blbý dotaz, ale mám nepravidelné cykly a tak to na sobě nepoznám. Beru teď už pár dnů Gynex a kontryhel, takže si říkám, zda to není i jejich vliv. MS mi skončila minulou sobotu, takže teď jsem 16-17DC. No a v pátek (14DC) jsem měla takové slabé růžové špinění a včera a dneska mám takové divné pocity v břiše, jako kdyby měla přijít MS, ale ne. A zároveň mi ta bolest vystreluje do kyčlí a bolí mě děsně záda.
Tak si říkám, zda to není ovulace, ale zase je mi trochu divné, že ty bylinky zabraly po 5-6 dnech braní. Ještě jsem někde na internetu našla nidaci, ale to asi nebude můj případ, to bych musela mít ovulaci už někdy v pondělí a to byly teprve 2-3 dny po skončení MS, což nevím, jak moc je pravděpodobné, protože moje cykly jsou většinou okolo 50-60 dnů klidně.

Může to být ovulace? Děkuji!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
153
28.6.21 04:43

Ovulační test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2996
28.6.21 06:59

Kup si ovulační testy :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22507
28.6.21 07:08

Kup si testy nebo měř teplotu, těžko říct, já taky brala kontryhel a půlku cyklu mě z toho bolelo břicho jak kdyby měla přijít ms :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.21 10:41

@Rejže.kl @kavenka @Kriss Tina děkuji za reakce, běžím pro test a začnu si to měřit a pozorovat více už teď, původně jsem si ty testy koupit a zkusit až po té týdenní pauze u toho gynexu, protože jsem nepředpokládala, že by to mohlo zabrat tak rychle, nebo respektive mě to trochu vyděsilo/překvapilo, zda je to způsobeno těmi bylinkami, ale asi je to možné :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat