Je toto pozitivní ovulační test?

Anonymní
25.5.18 07:41

Je toto pozitivní ovulační test?2

Ahoj, poradíte?
Je toto pozitivní test? První je 12.DC 14:00, druhý 13.DC 20:00, třetí 14.DC 14:00. Mně to přijde, že výkyv je vidět, ale čárka není silnější než kontrolní…? ( Tak jestli mi ta silná čárka neunikla proto že jsem zapomněla a test si dělala až večer ) cyklus mám 28 dní takže by to jinak krásně odpovídalo. Jinak kdykoliv jindy si test udělám ( třebas včera vecer 21. DC, test dopadne jako ty dva krajní )..děkuji..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2494
25.5.18 07:43
@Anonymní píše:
Ahoj, poradíte?
Je toto pozitivní test? První je 12.DC 14:00, druhý 13.DC 20:00, třetí 14.DC 14:00. Mně to přijde, že výkyv je vidět, ale čárka není silnější než kontrolní…? ( Tak jestli mi ta silná čárka neunikla proto že jsem zapomněla a test si dělala až večer ) cyklus mám 28 dní takže by to jinak krásně odpovídalo. Jinak kdykoliv jindy si test udělám ( třebas včera vecer 21. DC, test dopadne jako ty dva krajní )..děkuji..

Brala bych ze ani uplne pozitovni mohl byt ve dve hodiny a ve er uz slabl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.18 07:47
@Vicky1 píše:
Brala bych ze ani uplne pozitovni mohl byt ve dve hodiny a ve er uz slabl…

Přesně to mě právě taky napadlo.. protože jsem četla že se většinou ovuluje v noci a že jsem možná zmeškala ten ' peak ' :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
15533
25.5.18 07:47

Vzhledem k tomu, jak ti vychází bezne, tak nebudeš mít tak vysokou hladinu lh a ten prostřední bych brala jako pozitivní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4927
25.5.18 07:48

Podle me jsi mela ovulaci. Ten prostredni test je tesne po.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.18 07:50
@Tichošlápek píše:
Vzhledem k tomu, jak ti vychází bezne, tak nebudeš mít tak vysokou hladinu lh a ten prostřední bych brala jako pozitivní

A čím je způsobeno že má někdo nižší hladinu? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
15533
25.5.18 07:53
@Anonymní píše:
A čím je způsobeno že má někdo nižší hladinu? Děkuji

Upřímně čím konkrétně to nevím, ale je to normální - někdo ma lh vyšší cely cyklus - třeba já, někdo ho ma prirozene nižší a i když v době ovu stoupne, tak nemusí test vybarvit plně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.18 08:34
@Tichošlápek píše:
Upřímně čím konkrétně to nevím, ale je to normální - někdo ma lh vyšší cely cyklus - třeba já, někdo ho ma prirozene nižší a i když v době ovu stoupne, tak nemusí test vybarvit plně

Aha, no tak to zřejmě bude opravdu pozitivní.
A vím, že minulý cyklus jsem ho zachytila pozitivní ( ale oni mi dali v lékárně ten jeden velký ) pak šla k Dr a ona opravdu videla, že mi tam zraje folikul a rikala mi ' no asi tak zítra večer praskne ' ( test jsem si dělala ten den ), takže ovulační test na mě ( první použití ) zapůsobil kladně, že opravdu ukazuje pravdu. No abych vysvětlila, chci se chránit pomocí měření teploty a ovulacnich testů. Tak jsem teď v začátcích, kdy testuju ( testy ;) s teplotami teprve začnu ( až koupím adekvátní teploměr ). :) Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
6
13.9.18 15:07

Prosím o radu

Mohu tento test s nejslabším proužkem považovat za pozitivní? Testovala jsem ještě dříve než je na foto, ale nic. Snažili jsme se v den, kdy byla čárka nejsilnější, myslíte, že by to mohlo vyjít? Moc děkuji za odpovědi a případne rady ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
13.9.18 17:17

@NIKI3792 všechny jsou negativní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
451
13.9.18 17:34
@NIKI3792 píše:
Mohu tento test s nejslabším proužkem považovat za pozitivní? Testovala jsem ještě dříve než je na foto, ale nic. Snažili jsme se v den, kdy byla čárka nejsilnější, myslíte, že by to mohlo vyjít? Moc děkuji za odpovědi a případne rady ;)

Já jsem měla při ovulaci v podstatě stejně silnou čárku, jde o to kdy se to zachytí přece jenom ta ovulace netrvá tak dlouho :think: z mých zkušeností je nejlepší vypozorovat to a srovnávat při cyklech U SEBE spíš než porovnávat s ostatními tzn udělat si testy aspoň 3 cykly za sebou v termínu očekávané ovulace. No a úplně nejlepší je měření bazální teploty a taky návštěva gynekologa on dokáže s celkem velikou přesností odhadnout kdy ovulaci dojde ( když se u něho stavíš některý den před tím než k ovulaci dojde ..asi tak 3-5 dní. Já jsem zakusila všechny tyto tři metody a už vím, že se ve dni ovulace shodují ovulační test, lékař i teploměr ;) ale já to tedy používám jako metodu ochrany tudíž jsem prostě potřebovala takovou tu ' tutovku ' a ne věštit ze síly čárky. Ale prostě tu čárku jsem měla podobnou a ovulaci potvrzenou.
Jinak ale snažit se je prý nejlepší PRED ovulaci …

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2494
13.9.18 17:54

@NIKI3792 podle ostatnich si myslim, te jste to trefili. Jistila bych jeste dneska jestli je posledni z dneska :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
13.9.18 20:25

Moc děkuji za názory a rady. Cyklus mám přesně 28 dní. Tudíž mám začít s testováním 11-12 den. Nechápu tedy proč se mi ovulace zpozdila a mám ji až 16 den. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
14.9.18 07:23

@Mysiceles
A koukám podle fotky, že se zadařilo :kytka: Já s ovulačními testy začínám, chtěla jsem jen poradit jak to funguje, jak se to dá zachytit ve správný den a kdy se začít snažit. Nějak v tom pořád tápu. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
451
14.9.18 11:48
@NIKI3792 píše:
@Mysiceles
A koukám podle fotky, že se zadařilo :kytka: Já s ovulačními testy začínám, chtěla jsem jen poradit jak to funguje, jak se to dá zachytit ve správný den a kdy se začít snažit. Nějak v tom pořád tápu. :,(

Zadařilo, ale v tu dobu jsem nějaké ovulace atd vůbec neřešila a nechávala to na přírodě ani jsem pomalu nevěděla že něco takového existuje ;)
Jinak taky mám cyklus 28 dní, a přesně 28 dní je to asi jen z 50%, ovulace proměnlivá, ale dle Dr je to prý ok. Nejčastěji ji mam 15. Den ale měla jsem už 13. Den, i 18. Den. Myslím že s plus mínus pravidelným cyklem by neměl být problém to vykrýt, prostě bych se snažila tak od 12. dne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama