Je toto pozitivní test na ovulaci?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
30.6.22 21:14

Je toto pozitivní test na ovulaci?

Zdravím, je toto pozitivní test na ovulaci? Každý den jsem se testovala k večeru a žádná čárka (testy od GS) a včera jsem si dělala od dr max a byla tam slabá čárka a dnes je takhle výrazná… Nebo má být ještě výraznější? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16108
30.6.22 21:17

Negativní. Musi být stejná jako ta kontrolní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5230
30.6.22 21:19

"@mamka ještě mu kousek chybí, pozitivní není. Ale je vidět, že se ovulace blíží :palec: může být pozitivní večer, ale spíš si myslím, že zítra ;)

Příspěvek upraven 30.06.22 v 21:19

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.6.22 21:19

@JancaS84 tak uuuplne negativní asi nebude ne? 🤷

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16108
30.6.22 21:24
@mamka z Prahy 96 píše:
@JancaS84 tak uuuplne negativní asi nebude ne? 🤷

Ano je úplně negativní. Můžeš z toho max vyčíst, že se ovulace nejspíš blíží, protože testujes od začátku. Klidně můžeš mít stejnou čárku i po ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Maminecka5
30.6.22 21:52

"@mamka z Prahy 96 myslím, že zítra budou čárky stejné, držím palce..pojistit :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
29698
30.6.22 21:59

Pořád negativní, musí být stejná nebo silnější než ta kontrolní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.6.22 22:06
@JancaS84 píše:
Ano je úplně negativní. Můžeš z toho max vyčíst, že se ovulace nejspíš blíží, protože testujes od začátku. Klidně můžeš mít stejnou čárku i po ovulaci.
,,Max vyčíst,,? 😀 😀 Tak to je snad to nejpodstatnější ne? :zed: 😀 takže pro me teda,, úplně negativní,, vážně neni, tak jak tvrdíš ty 👍
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Maminecka5
30.6.22 22:11

@mamka z Prahy 96 hodně jsem četla, že snažilky neměli uplně stejné čárky a i přesto ovu proběhla..jinak já dělala ovulační testy po clostilu 11,12,13dc a byli negativní..14dc jsem šla na utz, kd emi doktorka řekla že už je PO..že vidí jen jakoby ten obal po prasknutí a tekutinu a že se máme snažit, takže 14 a 15dc byl sex..a nějak 13dpo jsem měla prvního ducha na tt. Takže opravdu pojistit, dnes, zítra, pozítří.

• Citovat
  • Nahlásit
42742
30.6.22 22:42

Nikdy mi ovu test nevyšel úplně pozitivní a stejně jsem otěhotněl :think: a

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie