Je toto vážně jen má vina?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.17 14:39
Je toto vážně jen má vina?

Hezke odpoledne. Predem se omlouvam za anonym, ale je pro me silene tezke to verejne psat a prosit o pomoc, protoze to po tak dlouhe dobe uz vnimam za sve totalni selhani :,(. Bude mi za kratko 30, s pritelem jsme az na jednu kratsi pauzu v jedne domacnosti skoro pet let…vim ze mam chyby ja, ze ma chyby on a ze jsou veci ktere jsme si vzajemne zapricinili zbytecne sami. Ted je to chvile kdy se mi konecne splnil sen a zjistila jsem tehotenstvi. I partner vypadal stastne! Jak ja se tesila na vanoce! Pripravuji se na ne uz od konce zari…a ted nemam nic. Uplne vse se mi rozpadlo, veskere vidiny, plany, radosti a veci na ktere jsem se tesila zase jako mala holka. Boze omlouvam se je mi hrozne tezko, smutno a zle kdyz to pisu…proste..dokud je vse podle partnera a ja slapu jak hodinky a drzim hubu a krok je vse ok…ale jakmile udelam krok bokem je zle. Je sprosty, hnusny, zly…nestiti se na me s klidem ukazovat prostrednicek (podotykam ze jsme stejne stari) tvrdi ze na nej rvu i kdyz to neni pravda. Kdyz ho upozornim ze to uz prehnal jen tvrdi, jak si za tim co rekl stoji, bez ohledu na to jak zle to bylo…ma jen svou pravdu, ani nepripusti ze by to mohlo byt jinak. Jsem uplne bezradna…na pokraji zhrouceni…naposledy to vyvrcholilo vcera. Uz vstal po zadnici z postele jen jsem se ptala co mu je, zda mu neni dobre nebo zda se neco nestalo. V podstate jen odsekaval a neodpovidal. Mrzelo me to. Chova se ke me tak, ze to clovek hned taha na sebe a mam hned strach co jsem udelala spatne. Chodil furt po byte a vzdychal, tak jsem se znovu zajimala co se takoveho deje. Nakonec se bez odpovedi zeptal jestli teda dojedeme pro stromek. Rekla jsem ze ne, ze to nejak zvladnu odpoledne sama. (Uz jsem byla take protivna z jeho chovani) na coz mi oznamil ze teda jede do mesta sam. To do me vjel horky drat a razantne jsem se ho zeptala zda by mi mohl teda laskave rict aspon kam, po tom celem dopoledni, kdy se chova jako bych udelala nevim ani co? A to jsem nemela delat…v tu chvili na me zacal rvat jaka jsem nevychovana kr#va, zla kr#va a ja nevim co vsechno, zbalil se a odjel…a od te chvile to jede do ted…muzu za to ja protoze na nej od rana rvu..on nic neudelal. Snazila jsem se mu ukazat ze ten vybuch byl zbytecny ze mi preci mohl rict jen neni mi dobre a ne delat jako ze nejsem a nenechat me zase citit se vinou..v tu chvili zacne vse vycitat byt jeste zlejsi, jak ja zpusobuji uplne vse, on ma jediny pravdu ve vsem az z toho je rozhovor ja ja ja ja vse ok, ty vse spatne a ja se ptam kde jsme my? :,( :,( :,( castuje me i nevychovanym par#hantem a nakonec se dozvim i ze z nej jen taham penize..coz take nechapu. Platim veskere spotreby, najem, veskere sve vylohy…nedava mi ani pulku najmu, jedine co plati tak je cast jidla…ktere ale kupuji ze zbylych penez i ja :,( :,( :,( je toho tolik co bych chtela napsat a podelit se o tu bolest ze ani nevim co a jak :,( pisu mu, jak me to boli..ze je to zbytecne..ze bych si prala kdyby jednou jedinkrat pochopil kam az tu situaci zavedl a jednou jedinkrat rekl promin, prehnal jsem to. Aby mi tim ukazal ze me ma rad a stojim mu za to. Ja mam jen pocit spinavyho kusu hadru a ze jsem pro nej naprosto bezcena… :,( :,( :,( kdyz mu tohle reknu odpoved vzdy zni, ze on mi do zadele nepoleze a proc by to mel jako delat, abych na nej zase rvala? Jsem uplne hotova..bezradna a brecim jako zelva…ne jedenkrat jsem si od nej poslechla jak jsem psychicky narusena, at si zobnu prasek, jdu se lecit a podobne..ze pry ja mam v sobe jen zlo. :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 21.12.17 14:43

No buď ráda. Takový zmetek a ty se trapíš. Podle mě tě dřív nebo později uhodí

prekvapenana2
Kecalka 223 příspěvků 21.12.17 14:45

A takový je pořád nebo se změnil az v těhotenství? I když už jen to že se v podstatě nechá živit je dost alarmující… Proč jsi s ním pořizujes prcka? Uvědomujes si že na něj budeš sama? Nicméně je ti 30, tak supajdy pryč, tenhle z tebe brzo udělá trosku..

káťa
Extra třída :D 12467 příspěvků 21.12.17 14:45

Zakladatelko. tak ho vypakuj…tohle nemas zapotrebi. Uvidis. ze se ti ulevi ;)

kalitka
Kecalka 468 příspěvků 21.12.17 14:46

@GabinkaCh tim uz jsem si take prosla…dříve..ted uz to nedela…alr. i u tohonas tvrdila, ze jsem si tomi zaslouzila. :,( ale priznam se ze to jsem mu aspon vratila…

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 21.12.17 14:48

A proč ti to vadí až teď? Co se stalo teď jiného, než kdykoliv před tím?

lilith1
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 21.12.17 14:48
@Anonymní píše:
Hezke odpoledne. Predem se omlouvam za anonym, ale je pro me silene tezke to verejne psat a prosit o pomoc, protoze to po tak dlouhe dobe uz vnimam za sve totalni selhani :,(. Bude mi za kratko 30, s pritelem jsme az na jednu kratsi pauzu v jedne domacnosti skoro pet let…vim ze mam chyby ja, ze ma chyby on a ze jsou veci ktere jsme si vzajemne zapricinili zbytecne sami. Ted je to chvile kdy se mi konecne splnil sen a zjistila jsem tehotenstvi. I partner vypadal stastne! Jak ja se tesila na vanoce! Pripravuji se na ne uz od konce zari…a ted nemam nic. Uplne vse se mi rozpadlo, veskere vidiny, plany, radosti a veci na ktere jsem se tesila zase jako mala holka. Boze omlouvam se je mi hrozne tezko, smutno a zle kdyz to pisu…proste..dokud je vse podle partnera a ja slapu jak hodinky a drzim hubu a krok je vse ok…ale jakmile udelam krok bokem je zle. Je sprosty, hnusny, zly…nestiti se na me s klidem ukazovat prostrednicek (podotykam ze jsme stejne stari) tvrdi ze na nej rvu i kdyz to neni pravda. Kdyz ho upozornim ze to uz prehnal jen tvrdi, jak si za tim co rekl stoji, bez ohledu na to jak zle to bylo…ma jen svou pravdu, ani nepripusti ze by to mohlo byt jinak. Jsem uplne bezradna…na pokraji zhrouceni…naposledy to vyvrcholilo vcera. Uz vstal po zadnici z postele jen jsem se ptala co mu je, zda mu neni dobre nebo zda se neco nestalo. V podstate jen odsekaval a neodpovidal. Mrzelo me to. Chova se ke me tak, ze to clovek hned taha na sebe a mam hned strach co jsem udelala spatne. Chodil furt po byte a vzdychal, tak jsem se znovu zajimala co se takoveho deje. Nakonec se bez odpovedi zeptal jestli teda dojedeme pro stromek. Rekla jsem ze ne, ze to nejak zvladnu odpoledne sama. (Uz jsem byla take protivna z jeho chovani) na coz mi oznamil ze teda jede do mesta sam. To do me vjel horky drat a razantne jsem se ho zeptala zda by mi mohl teda laskave rict aspon kam, po tom celem dopoledni, kdy se chova jako bych udelala nevim ani co? A to jsem nemela delat…v tu chvili na me zacal rvat jaka jsem nevychovana kr#va, zla kr#va a ja nevim co vsechno, zbalil se a odjel…a od te chvile to jede do ted…muzu za to ja protoze na nej od rana rvu..on nic neudelal. Snazila jsem se mu ukazat ze ten vybuch byl zbytecny ze mi preci mohl rict jen neni mi dobre a ne delat jako ze nejsem a nenechat me zase citit se vinou..v tu chvili zacne vse vycitat byt jeste zlejsi, jak ja zpusobuji uplne vse, on ma jediny pravdu ve vsem az z toho je rozhovor ja ja ja ja vse ok, ty vse spatne a ja se ptam kde jsme my? :,( :,( :,( castuje me i nevychovanym par#hantem a nakonec se dozvim i ze z nej jen taham penize..coz take nechapu. Platim veskere spotreby, najem, veskere sve vylohy…nedava mi ani pulku najmu, jedine co plati tak je cast jidla…ktere ale kupuji ze zbylych penez i ja :,( :,( :,( je toho tolik co bych chtela napsat a podelit se o tu bolest ze ani nevim co a jak :,( pisu mu, jak me to boli..ze je to zbytecne..ze bych si prala kdyby jednou jedinkrat pochopil kam az tu situaci zavedl a jednou jedinkrat rekl promin, prehnal jsem to. Aby mi tim ukazal ze me ma rad a stojim mu za to. Ja mam jen pocit spinavyho kusu hadru a ze jsem pro nej naprosto bezcena… :,( :,( :,( kdyz mu tohle reknu odpoved vzdy zni, ze on mi do zadele nepoleze a proc by to mel jako delat, abych na nej zase rvala? Jsem uplne hotova..bezradna a brecim jako zelva…ne jedenkrat jsem si od nej poslechla jak jsem psychicky narusena, at si zobnu prasek, jdu se lecit a podobne..ze pry ja mam v sobe jen zlo. :(

Pitomec a hnusný manipulátor..myslím i psychické domácí násilí, když v Tobě neustále vyvolává pocity viny..

lapagerie
Kecalka 455 příspěvků 21.12.17 14:49

Je to manipulativní sobec! Deptá ti sebevědomí, donutil tě uvažovat tak, že vinu za jeho chování vidiš jen v sobě. On se nezmění a z tebe bude troska.

kalitka
Kecalka 468 příspěvků 21.12.17 14:49

Nevim co lepsiho jeste chce. Snazim se mu libit, varim, ma doma uklizeno, napeceno, obskakuju ho aby zbytecne nic nemusel… :,( vse je malo.. :,(

kalitka
Kecalka 468 příspěvků 21.12.17 14:51

@Paralenka červená nikdy to az takhle negradovalo, nebyla jsem tehotna…a proste me svym zpusobem opravdu nutí si myslet, ze je toto jen ma vina :(

kalitka
Kecalka 468 příspěvků 21.12.17 14:52

@lapagerie dekuji za tyhle slova. Dokonce se nestydi ani tvrdit, jak mu toto vsichni schvalujou co on dela a podobne. Nestiti se ani oznacit me pratele kteri na me pakzacal koukaji jako puk, kdyz se jich ptam

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 21.12.17 14:52

On má nějaké finanční potíže, že ho živíš?

saadet
Extra třída :D 11795 příspěvků 21.12.17 14:54

Jezis to je snad zas nejaky vtip ne? Pokud to myslis vazne, tak proboha kopni ho do zadele. Pokud zvladnes prcka sama zabezpecit nech si ho, ale prosim bez toho de.bila. Ale stejne myslim, ze cele je to tu zbytecne. Stejne neodejdes, tak na 3. strance ho zacnes obhajovat, ze to neni tak hrozny a na 8. se rozhodnes ze nebudes rozbijet rodinu. Kazdopadne pokud se skutecne rozhodnes to rozseknout, drzim palce a zvladni to ;)

lapagerie
Kecalka 455 příspěvků 21.12.17 14:55
@kalitka píše:
@lapagerie dekuji za tyhle slova. Dokonce se nestydi ani tvrdit, jak mu toto vsichni schvalujou co on dela a podobne. Nestiti se ani oznacit me pratele kteri na me pakzacal koukaji jako puk, kdyz se jich ptam

Víš, já to znám. Vím, co dokáže manipulátor a vím, jak strašně těžké je postavit se mu. Jestli se sbalil a vypadl, buď ráda. Ulehčil ti to.

kalitka
Kecalka 468 příspěvků 21.12.17 14:56

@lalaláček ne ja mam priblizne 15, on skoro 25tis…a me je blbe a asi se i bojim rict si o penize…kdyz jsem mu argumentovala, ze neniman pravda ze ho mam na penize rval na me, ze koupil v lete pilu na drevo, na topeni koupil nejake baliky briket. Ale ja platila dovolenou, protoze prisla pojistka a uhli na celou zimu. Ja uzsi tomu vazne nerozumim…dokonce mi vycital ze plati benzin..(do sveho si tankuji sama a s jeho nejezdim) a podobne..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama