Je trapné pozvat kolegu ven?

Anonymní
31.5.18 23:47

Je trapné pozvat kolegu ven?

Zdravím, prosím o anonym z důvodu toho, že známí znají můj profil zde.

Holky, trochu odlehčující téma mezi těmi vážnými, kterými se to tu jen hemží…líbí se mi kolega, no, vím, že není ideální hledat chlapa v práci, ale tenhle se mi líbí už od začátku (a myslím, že je to dobrý chlap), co jsem nastoupila, jen jsem ho moc neřešila, neb jsem si myslela, že je zadaný. Jenže jsem se pak dozvěděla, že je sám již delší dobu a že hledá vztah…no, leží mi v srdíčku čím dál tím víc:/ bohužel ho moc není kde potkat, sice sedíme kousek od sebe, ale je z jiného odboru, společné akce se moc nedějí, ani kafe si nechodí dělat a tak…ani nevím, jestli se mu líbím, z jistých gest bych si skoro myslela, že je, ale víte jak to je, větší snahu nevyvinul, takže se můžu jen domnívat. Co mi však nenahrává je to, že jsem měla maličkou avantýru s jiným kolegou, o které tento dotyčný ví, ve své podstatě se nic nestalo, šlo o jeden úlet na pracovní akci, ze kterého nemám moc radost, ale už to zpět nevrátím (vyloženě jsme se spolu nevyspali), leč neví, co tenhle můj oblíbenec přesně ví a jak moc zkreslená verze to je.

Má tohle šanci? Co můžu udělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25484
1.6.18 00:04

A proč by to nemělo šanci :) tak to zkus a jak na to už určo přijdeš sama, hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.18 00:10

@brumdinka Díky za reakci! Víš, já se bojím toho odmítnutí. Ne že bych ho neunesla, ale když takhle někdo někoho pošle do háje, tak je lepší, když si to sedne. A my se míjíme téměř denně a u nás v práci je to taková malá drbárna…nehledě na to, že se mi vždy vymstilo, když jsem já byla ta iniciativnější.

Nejde to prostě udělat nějak, aby to třebas udělal sám?:o)

• Citovat
  • Nahlásit
25484
1.6.18 00:12
@Anonymní píše:
@brumdinka Díky za reakci! Víš, já se bojím toho odmítnutí. Ne že bych ho neunesla, ale když takhle někdo někoho pošle do háje, tak je lepší, když si to sedne. A my se míjíme téměř denně a u nás v práci je to taková malá drbárna…nehledě na to, že se mi vždy vymstilo, když jsem já byla ta iniciativnější.Nejde to prostě udělat nějak, aby to třebas udělal sám?:o)

no to fakt nevim prostě to zkus za to nic nedáš ;-) dobrou noc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3508
1.6.18 00:56

Tak navaz kontakt a z toho prece poznas, jestli to hecnout, ne? Pozvi ho na kafe a uvidis. V tom nic neni a na kafi uvidis, jestli ma smysl vystartovat nebo se drzet zkratka. Zaklad je vytahnout ho mimo firmu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.18 01:04

No, já už to vlastně jednou udělala, jednou jsem ho na poslední chvíli mezi řečí pozvala do divadla, řekla jsem do kterého, ale ne na co, ale bylo to opravdu těsně před začátkem, asi dvě nebo tři hodiny a oba jsme byli po dost náročném dni - odmítl mě, že na to moc není…ale druhý den se ptal, jaké to představení bylo (našel si, o co konkrétně šlo) a nenápadně sondoval, s kým jsem tam byla. Ale od té doby nic. Asi jsem už všechny náboje vystřílela.

• Citovat
  • Nahlásit
7282
1.6.18 06:29
@Anonymní píše:
No, já už to vlastně jednou udělala, jednou jsem ho na poslední chvíli mezi řečí pozvala do divadla, řekla jsem do kterého, ale ne na co, ale bylo to opravdu těsně před začátkem, asi dvě nebo tři hodiny a oba jsme byli po dost náročném dni - odmítl mě, že na to moc není…ale druhý den se ptal, jaké to představení bylo (našel si, o co konkrétně šlo) a nenápadně sondoval, s kým jsem tam byla. Ale od té doby nic. Asi jsem už všechny náboje vystřílela.

No pokud by měl zájem tak by tě někam pozval…ty jsi mu dala najevo že o něj máš zájem a on nic moc. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33965
1.6.18 06:48
@Anonymní píše:

Holky, trochu odlehčující téma mezi těmi vážnými, kterými se to tu jen hemží…líbí se mi kolega, no, vím, že není ideální hledat chlapa v práci, ale tenhle se mi líbí už od začátku (a myslím, že je to dobrý chlap), co jsem nastoupila, jen jsem ho moc neřešila, neb jsem si myslela, že je zadaný. Jenže jsem se pak dozvěděla, že je sám již delší dobu a že hledá vztah…no, leží mi v srdíčku čím dál tím víc:/ bohužel ho moc není kde potkat, sice sedíme kousek od sebe, ale je z jiného odboru, společné akce se moc nedějí, ani kafe si nechodí dělat a tak…ani nevím, jestli se mu líbím, z jistých gest bych si skoro myslela, že je, ale víte jak to je, větší snahu nevyvinul, takže se můžu jen domnívat. Co mi však nenahrává je to, že jsem měla maličkou avantýru s jiným kolegou, o které tento dotyčný ví, ve své podstatě se nic nestalo, šlo o jeden úlet na pracovní akci, ze kterého nemám moc radost, ale už to zpět nevrátím (vyloženě jsme se spolu nevyspali), leč neví, co tenhle můj oblíbenec přesně ví a jak moc zkreslená verze to je.

Nezkusíš nevíš..zkus :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3747
1.6.18 08:16
@Anonymní píše:

Neví, kdyby měl zájem, udělá to sám..oni ty chlapi nejsou tak nechápavý jak myslíme..když něco chtějí, tak to dají najevo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.18 08:55

Určitě pozvat, alespoň budeš vedět na čem jsi, nejhorší je nejistota :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
7228
1.6.18 08:59
K tomuto názoru :
Určitě pozvat, alespoň budeš vedět na čem jsi, nejhorší je nejistota :poblion:

Já bych ho už podruhé nikam nezvala. I kdyby na to divadlo nijak moc nebyl, tak kdyby se chtěl chytit příležitosti s Tebou být někde navíc, tak by do to divadlo přetrpěl a pak pokračoval nenápadně u skleničky po divadle, aby měl důvod pokecat chvilku navíc.
Druhé odmítnutí už by bylo finální a pro Tebe trapné. Dej mu čas, on se projeví. Když neprojeví, nejsi ta, se kterou chce být mimo pracovní dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3373
1.6.18 09:26
@LaPaloma píše:
Já bych ho už podruhé nikam nezvala. I kdyby na to divadlo nijak moc nebyl, tak kdyby se chtěl chytit příležitosti s Tebou být někde navíc, tak by do to divadlo přetrpěl a pak pokračoval nenápadně u skleničky po divadle, aby měl důvod pokecat chvilku navíc.
Druhé odmítnutí už by bylo finální a pro Tebe trapné. Dej mu čas, on se projeví. Když neprojeví, nejsi ta, se kterou chce být mimo pracovní dobu.

Souhlasím, i kdyby byl velmi unavený a na divadlo opravdu nebyl (nebo např. jen nevěděl co na sebe, nebo ani neměl nic vhodného), tak by se ten druhý den zeptal na divadlo a něco ve smyslu, když to nevyšlo divadlo, že by mohli zajít jinam, nebo jestli by neměla čas (doplň si kdy) ;)
Takhle podobně to měla kamarádka, pozvala chlapa (co k nim vozil zboží) do kina, protože já odpadla a on se jí moc líbil už delší dobu. On se jí omluvil, že ten večer už něco má, ale hned se toho chytil, že by mohli jít jindy, ona teda po tom odmítnutí znejistěla, tak plácla nějakou blbost :lol: Když za 2 dny přijel znovu se zbožím, zeptal se, jak bylo v kině a kdy si to oni spolu vynahradí, takže bylo jasný, že má taky zájem :palec: Jsou spolu 4 roky z toho rok manželé a čekají první přírůstek :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
1.6.18 09:32

Podívej zakladatelko, když se ohlédnu, spíš dneska lituji těch věcí, které jsem neudělal, než těch, které ano. Toť vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7228
1.6.18 09:47
@pocestny píše:
Podívej zakladatelko, když se ohlédnu, spíš dneska lituji těch věcí, které jsem neudělal, než těch, které ano. Toť vše.

Jenomže Ty jsi chlap - asi. Všechny nejsme feministky, a očekáváme, že budeme loveny. Takže, pokud jsi některý objekt lovil málo, a dnes lituješ, je to OK. Skutečně se některé dáme ukecat až na potřetí,… apod.
Ale obvykle platí, že chlap, když odmítne ženu napoprvé, tak opravdu ten zájem nemá. Zamysli se nad tím, když některé zájemkyni řekneš ne, tak TO JAKO NEMYSLÍŠ, ŽE NE?
A pak se na to vybodneš, i když bys jí chtěl a bylo dost jasně naznačeno? Budeš jako něco čekat v koutě, že ona bude znovu aktivní? Bez náznaku zájmu? Nebude.
A když bude, tak má opravdu nouzi o chlapy a je ochotná urvat i toho, kdo vlastně zájem nemá, aby chvilku něco měla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
1.6.18 10:00
@LaPaloma píše:
Jenomže Ty jsi chlap - asi. Všechny nejsme feministky, a očekáváme, že budeme loveny. Takže, pokud jsi některý objekt lovil málo, a dnes lituješ, je to OK. Skutečně se některé dáme ukecat až na potřetí,… apod.
Ale obvykle platí, že chlap, když odmítne ženu napoprvé, tak opravdu ten zájem nemá. Zamysli se nad tím, když některé zájemkyni řekneš ne, tak TO JAKO NEMYSLÍŠ, ŽE NE?
A pak se na to vybodneš, i když bys jí chtěl a bylo dost jasně naznačeno? Budeš jako něco čekat v koutě, že ona bude znovu aktivní? Bez náznaku zájmu? Nebude.
A když bude, tak má opravdu nouzi o chlapy a je ochotná urvat i toho, kdo vlastně zájem nemá, aby chvilku něco měla.

Jsem rád, že nejste všechny feministky. :) :) :) To odmítnutí-neodmítnutí může souviset s tím, kolik času uplynulo od zmíněné „avantýry“ a jak jí on vnímá. Já jsem nikdy nebral ty, co se chytaly další větve, než pustily tu první. Každý to má jinak. Někdo naopak to „přebrání“ bere jako další + bod do seznamu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama