Je trapné pozvat cizího chlapa na kafe?

Anonymní
18.7.13 12:30

Je trapny pozvat ciziho chlapa na kafe?

Predem se omlouvam za anonymitu, je to pro me trosku citlivejsi tema.
A ted k dotazu, potkala jsem jednoho muze, videla jsem ho pouze jednou, jako jeho klientka, jinak se nezname.
Z me strany preskocila jiskra, porad jsem na nej musela myslet. Chtela bych se s nim moc seznamit, vim ze je sam, rozvedny. Bohuzel me nenapadl ale zadny zpusob jak si k nemu najit cestu, kam treba chodi, jake ma konicky atd..Jediny kontakt ktery mam je pevna linka a sluzebni mail…na ten mail jsem mu napsala, ze bych ho rada videla a treba pozvala na kavu. zatim neodpovedl, tak budu cekat a doufat.
Myslite, ze je to hodne trapne ze jsem ho takto oslovila? bojim se, ze na nej ten mail bude pusobit tak nejak trapne, ze ani neodpovi. Horsi ovsem bude az ho priste potkam, to se asi zahrabu
:roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58486
18.7.13 12:31

Proč trapné? buď se chytne nebo ne, jiná možnost není. Někdy je třeba chlapa nakopnout :palec: tedy popostrčit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
18.7.13 12:35

Vůbec to není trapné, a email je lepší než třeba telefon, to by byl zaskočen, ty taky, takhle má čas ;) tak ať ti to klapne :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
5103
18.7.13 12:41

Asi záleží i na tom, jak jsi to přesně napsala a v čem jsi jeho klientkou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
18.7.13 12:43

No co, udělalas asi to nejlepší, co v daný situaci šlo. Hele větší trapas by byl, kdybys ho pozvala třeba rovnou a swingers party :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Teď už je to jen pudová záležitost - buďto na kafe s tebou pude anebo nepude :mrgreen: Nedělej si s tím hlavu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
18.7.13 12:46

Není to trapný, pokud nebudeš vlezlá, určitě mu bude imponovat tvoje odvaha :-) A jsem zvědavá, co odpoví :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16365
18.7.13 12:48

Trapny to neni. Drzim palec :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.13 12:49
@vendulaaa píše:
Asi záleží i na tom, jak jsi to přesně napsala a v čem jsi jeho klientkou :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.7.13 12:50
@vendulaaa píše:
Asi záleží i na tom, jak jsi to přesně napsala a v čem jsi jeho klientkou :lol:

on je lekar. Nejsem jeho pacientka, ale klientka trochu v jinem smeru. nechci byt moc konkretni:-)

• Nahlásit
  • Citovat
49
18.7.13 12:51

Vůbec to není trapný! A obdivuju tvojí odvahu :potlesk: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.13 12:52

Trapné to není, určitě mu to polichotilo, ať už bude mít zájem nebo ne. Trapné by bylo až kdybys ho uháněla a kontaktovala opakovaně apod. Držím palce, aby se chytl a nenechal tě dlouho čekat na odpověď :)
Jé jak já byla nervozní, když jsem poslala první smsku manželovi, nezávaznou s popřáním ať jim ten audit vyjde a čekala jestli se chytne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
18.7.13 12:53

@lekarnicka28
A chytil? Nebo až časem? :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.13 12:53

Napsala jsem mu kratky mail..jen ze bych ho rada jeste videla a zda by prijal pozvani na kavu.
normalne jsem se podepsala, takze bude na sto procent vedet o koho jde.

• Nahlásit
  • Citovat
23860
18.7.13 12:54
@Anonymní píše:
Napsala jsem mu kratky mail..jen ze bych ho rada jeste videla a zda by prijal pozvani na kavu.
normalne jsem se podepsala, takze bude na sto procent vedet o koho jde.

To zní dobře :palec: No jestli je to ale nějakej hezounek, tak mu těch pozvání třeba chodí mraky, takže kdyby se nevyjádřil, tak to není tvá chyba ;) ale držím palce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.13 12:55
@lekarnicka28 píše:
Trapné to není, určitě mu to polichotilo, ať už bude mít zájem nebo ne. Trapné by bylo až kdybys ho uháněla a kontaktovala opakovaně apod. Držím palce, aby se chytl a nenechal tě dlouho čekat na odpověď :)
Jé jak já byla nervozní, když jsem poslala první smsku manželovi, nezávaznou s popřáním ať jim ten audit vyjde a čekala jestli se chytne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Take uz zacinam byt z toho cekani nervozni:-) psala jsem vcera a zatim tedy je to bez odpovedi.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama