Reklama

Je těhotenský test Clearblue spolehlivý?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sabina. Naty
Povídálka 15 příspěvků 24.02.18 01:07
Je tt clearblue spolehlivy ????????

Ahoj holky jsem tu nova a rada bych se svama podelila vcera jsem si delala tt CB s citlivosti 25 a tak chci vedet vas nazor jestli mam na deji prikladam foto

Reklama

Reakce:

LucienneN
Kecalka 107 příspěvků 24.02.18 03:56

Vetsinou ano, ale lepsi je testovat s cervenymi prouzky. Jsou spolehlivejsi. Tyhle modre rady “vypousti” barvu. Hodne stesti! :hug:

Mirinda27
Závislačka 2955 příspěvků 24.02.18 04:23

Já Clearblue vyzkoušela 4 dny před očekávanou MS, ukázal mi 1-2 týdny tehu…no a za necelý měsíc rodím. Za mě určitě spolehlivý :palec:

Tichošlápek
Extra třída :D 10069 příspěvků 24.02.18 07:24

Ne, tento test udela slabou druhou čárku skoro vždy. Neznamená to, ze nejsi těhotná, ale určitě zkus ještě jiný test ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10069 příspěvků 24.02.18 07:25

@Mirinda27 tohle není digital ;)

Sabina. Naty
Povídálka 15 příspěvků 24.02.18 10:13
@Mirinda27 píše:
Já Clearblue vyzkoušela 4 dny před očekávanou MS, ukázal mi 1-2 týdny tehu…no a za necelý měsíc rodím. Za mě určitě spolehlivý :palec:

Noo skusim tez digitalni za 2 sny to mam dostat ale zatim zadne priznaky k ms nemam jako kdyz mivam krece jako vzdycky

Mirinda27
Závislačka 2955 příspěvků 24.02.18 17:21

@Tichošlápek ahaaaa :D. Tak jak bych koupila ten digitální. :lol:

Sabina. Naty
Povídálka 15 příspěvků 24.02.18 19:13
@Mirinda27 píše:
@Tichošlápek ahaaaa :D. Tak jak bych koupila ten digitální. :lol:

Koupim koupim ????

Sabina. Naty
Povídálka 15 příspěvků 24.02.18 19:14
@Mirinda27 píše:
Já Clearblue vyzkoušela 4 dny před očekávanou MS, ukázal mi 1-2 týdny tehu…no a za necelý měsíc rodím. Za mě určitě spolehlivý :palec:

A mela si I tento test??

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >