Je těhotenský test Clearblue spolehlivý?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sabina. Naty
Povídálka 15 příspěvků 24.02.18 01:07
Je tt clearblue spolehlivy ????????

Ahoj holky jsem tu nova a rada bych se svama podelila vcera jsem si delala tt CB s citlivosti 25 a tak chci vedet vas nazor jestli mam na deji prikladam foto

Reakce:
LucienneN
Kecalka 107 příspěvků 24.02.18 03:56

Vetsinou ano, ale lepsi je testovat s cervenymi prouzky. Jsou spolehlivejsi. Tyhle modre rady “vypousti” barvu. Hodne stesti! :hug:

Mirinda27
Závislačka 2964 příspěvků 24.02.18 04:23

Já Clearblue vyzkoušela 4 dny před očekávanou MS, ukázal mi 1-2 týdny tehu…no a za necelý měsíc rodím. Za mě určitě spolehlivý :palec:

Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 24.02.18 07:24

Ne, tento test udela slabou druhou čárku skoro vždy. Neznamená to, ze nejsi těhotná, ale určitě zkus ještě jiný test ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 24.02.18 07:25

@Mirinda27 tohle není digital ;)

Sabina. Naty
Povídálka 15 příspěvků 24.02.18 10:13
@Mirinda27 píše:
Já Clearblue vyzkoušela 4 dny před očekávanou MS, ukázal mi 1-2 týdny tehu…no a za necelý měsíc rodím. Za mě určitě spolehlivý :palec:

Noo skusim tez digitalni za 2 sny to mam dostat ale zatim zadne priznaky k ms nemam jako kdyz mivam krece jako vzdycky

Mirinda27
Závislačka 2964 příspěvků 24.02.18 17:21

@Tichošlápek ahaaaa :D. Tak jak bych koupila ten digitální. :lol:

Sabina. Naty
Povídálka 15 příspěvků 24.02.18 19:13
@Mirinda27 píše:
@Tichošlápek ahaaaa :D. Tak jak bych koupila ten digitální. :lol:

Koupim koupim ????

Sabina. Naty
Povídálka 15 příspěvků 24.02.18 19:14
@Mirinda27 píše:
Já Clearblue vyzkoušela 4 dny před očekávanou MS, ukázal mi 1-2 týdny tehu…no a za necelý měsíc rodím. Za mě určitě spolehlivý :palec:

A mela si I tento test??

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >