Je tu homeopat nebo někdo, kdo rozumí homeopatii?

Anonymní
3.6.16 12:00

je tu homeopat nebo kdo rozumí homeopatii

Ahoj, prosím o anonym. Je to pro mě citlivé téma.

Již od puberty mám sklony k úzkostem - řekla bych, že taková mírnější forma úzkostné poruchy. Nikdy jsem se neléčila na psychyatrii, nebrala antidepresiva. Potíže se mi dařilo vždy zvládat " zabavením se, odvedením pozornosti". Pro případ krize jsem vždy měla v horším období od obvodního lékaře předepsán neurol, který jsem naštěstí potřebovala opravdu jen zřídka, pokud bych to měla nějak zprůměrovat 1 tabletku za měsíc, opravdu žádná hrůza.

Původ problémů bych asi vyděla v tom, že jsem nedonošené dítě, první týdny života jsem strávila v nemocnici, bez kontaktu s matkou. Horší dětství - nechutné hádky rodičů, život na pokraji sociální nouze, rozvod rodičů atd… Dále dospívání otčín alkoholik atd…

V současné době jsem těhotná, 31. týden těhotenství a potíže se zesílili.

Občas mě popadne nesmyslná úzkost jen tak, když si v klidu sednu, bez důvodu - ale není to naštěstí tak časté a intenzivní, aby se to nedalo zvládnout.

Co mě, ale velmi trápí, je strach z cestování, nakupování, návštěvy lékařů, chození mezi lidi, aby se mi někde před lidmi neudělalo špatně atd.
Projevuje se to nervozitou, střevními potížemi - lehčí průjem, křeče ve střevech, nevolností, občas pocitem na omdlení.

Také mě trápí strach z pobytu v porodnici, bojím se lékařů, ale hlavně mám obavu z cizího prostředí, cizích lidí.

Vím, že se budu muset obrátit na odborníka, ale objednací doba u psychologa je velmi dlouhá. Na psychyatrii, prozatím nechci. Nechci zahajovat léčbu chemickými léky, protože věřím, že bude po porodu lépe. V prvním těhotenství jsem měla obdobné potíže a pak se vše vrátilo do „mého normálu“.

Dočetla jsem se, že by mi mohli trochu pomoci homeopatika. Je zde někdo, kdo by mi mohl pomoci? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

499
3.6.16 13:59

Zkuste se podívat zde: svethomeopatie.cz. Je tam i poradna. Mě odpověděli obratem. Hledala jsem tam informace před porodem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama