Je tu laktační poradkyně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.14 12:36
Je tu laktační poradkyně?

Najde se tu, prosím, nějaká laktační poradkyně? Potřebovala bych několik rad ohledně kojení a prospívání miminka.
Z osobních důvodů bych to raději řešila přes SZ, případně, kdyby se našla z okolí Kolína/Kutné Hory, tak klidně i osobně.
Omlouvám se za anonym, ale je z osobních důvodů.

Reakce:
Barushe
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.14 13:06
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.14 13:13

@Barushe vím o nich, ale potřebuju dlouhou diskuzi na dané téma. Není to jen něco, co se dá shrnout jednoduchou otázkou do poradny.

cikcak
Ukecaná baba ;) 1040 příspěvků 20.10.14 13:22

Nejsem laktační poradkyně, ale ráda poradím. kojila jsem 2r. další 3,5 r. i um jsem dávala, v porodnici mi mléko neteklo, měla jsem císaře. zkušeností mám myslím dost,3 děti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.10.14 14:32

Opravdu se tu žádná LP nenajde?

Eliška
Extra třída :D 11830 příspěvků 22.10.14 15:34
@Anonymní píše:
Opravdu se tu žádná LP nenajde?

Jsem LP-matka, ne zdravotník, záleží na povaze dotazu.

Eliška
Extra třída :D 11830 příspěvků 22.10.14 15:35

Výborná je @Lili5 nevím, jak často sem chodí a ještě jsou tu další, jen kdybych si pamatovala nicky.

cikcak
Ukecaná baba ;) 1040 příspěvků 23.10.14 06:10

Ahoj, obávám se, že s tím tvým dotazem ti žádná laktační poradkyně nepomůže. Není totiž mudr. Já bych se poptala spíše nějakého doktora, ke kterému mám důvěru, zřejmě významě hraje roli i zdravotní stav dítěte.

Eliška
Extra třída :D 11830 příspěvků 23.10.14 19:33

@cikcak laktačními poradci jsou i zdravotníci, pediatři, porodní asistentky, dětské sestry. Jejich seznam najdete na kojeni.cz.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >