Je tu mezi námi psycholog?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
claireg
Stálice 95 příspěvků 28.08.18 21:15
Je tu mezi námi psycholog?

Ahoj,
píšu článek pro jeden internetový magazín a potřebovala bych tam pár slov od psychologa. Není tady někdo takový? Článek je o tom, jak nepropadnout panice, když dítě dostane pětku (nic složitého, stačí obecné rady).

Předem díky, klidně do zprávy.

Reakce:
Betynina
Nováček 7 příspěvků 28.08.18 21:46
Pár slov speciálního pedagoga?

Hodilo by se ti to od speciálního pedagoga?

claireg
Stálice 95 příspěvků 31.08.18 21:48

No, ideálně ten psycholog :( Ale kdybych nesehnala, ozvu se, můžu? :)

Karlaska
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 31.08.18 21:53

Nejsem psycholog,hlavně neztratit nervy,to nicemu nepomůže,hlavně se decka vyptat,proc to ma špatně,zjistit v cem šelhalo,doucit…klid to chce a nohy v teple.:-):-)

Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 10.10.18 09:57
@claireg píše:
Ahoj,
píšu článek pro jeden internetový magazín a potřebovala bych tam pár slov od psychologa. Není tady někdo takový? Článek je o tom, jak nepropadnout panice, když dítě dostane pětku (nic složitého, stačí obecné rady).Předem díky, klidně do zprávy.

Rada se vsim poradim, tak nejlepe jak budu moci. Nejsem sice vystudovany psycholog, ani medicinu jsem nestudovala, ale vzdy jsem o tyto obory mela hluboky zajem a hodne veci jsem si doplnila samovzdelavanim.
Poradit ja dokazu uplne kazdemu se vsim, a rada a s chuti to delam. mam skolu zivota a spoustu zivotnich zkusenosti. Mam kontakty na skvele odborniky z praxe. Kdyz jde o to vyresit neci probloem, hned se do toho vrhnu s velkou chuti, jsem odbornik na slovo vzaty, to muzou potvrdit vsechny me kamaradky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Stane se ještě větším miláčkem? Předseda Senátu Kubera přednese novoroční projev!

Čerstvě zvolený předseda Senátu Jaroslav Kubera se toho ani trochu nebojí!... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >