Je tu možnost těhotenství? Těhotenský test je negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 11:40
Je tu možnost těhotenství? Tt negativni

Ahoj vsichni prosim o radu.. pred mesicem jsem vysadila ha a uz 14 dni mam zvysenou teplotu a hrozne navaly horka bolest v podbrisku a prsou. U dr jsem byla a nasli mi v moci zvysene leukocyty a pry to vypada na zanet ledviny. Už 5 dni mam ted zpozdeni ms a od vcera hnede spineni tt negativni a zkousela jsem i ovu test a tam slaba carka. Mela to nektera podobne a pak byla tehotna?

Přečtěte si článek: Těhotenský test - jak ho vybrat a provést?

Reakce:
Janli
Kelišová 6276 příspěvků 24.08.18 11:44

Vysadila jsi antikoncepci a navíc máš zánět ledvin. To je pro tělo dost záhul a je úplně normální, že se menzes zpozdila. Pokud je tt negativní, tak těhotná opravdu nejsi. Na ovutestu jsou slabé čárky prakticky pořád.

Andula135
Kecalka 144 příspěvků 24.08.18 11:59

Zkus počkaz ještě a uděleje si příští týden nový test.

lachtanice86
Kelišová 6641 příspěvků 24.08.18 13:24

Vysazeni ha, zánět, negativní test. Nejsi těhotná

Ouborna
Nováček 4 příspěvky 27.08.18 19:11
Nechraneny sex

Ahoj holky, mam tez dotaz. S muzskym mame nechraneny sex a tesne pred vyvrcholenim si nasadi kondom.Je mozne, ze bych mohla otehotnet? Mam cca paty den zpozdeni. Unavena jsem, poboliva me porad v podbrisku, jako bych to mela dostat, prsa neboli, spise jsou takova citliva, nafoukla jsem, ale nechci si nic radsi vsugerovat. :,( :( Tehotensky test jsem si delala dnes a je negativni.Mam tedy radsi jeste pockat?

Ive89
Nováček 5 příspěvků 29.08.18 09:27
Prosba o radu

Ahoj všichni mám takovou prosbu o radu.S mužem se snažíme o miminko už asi necelý rok.Skoro vždy mám pravidelnou menstruaci občas trochu opožděnou o maximálně týden.Nyní mám zpoždění 20 dní a před 10 dny těhotenský test negativní.Abych se trochu obhájila, že jsem nebyla na gyndě tak jsem měla skoro týden průjem a nyní má dr. dovolenou.Měla jsem i trochu žravku a divné chutě,bolení zad v kříži, větší únava, občas zvláštní čich jako bych cítila hnůj ale nikdo jiný nic takového necítil.Samozřejmě i trochu bolesti břicha a žaludku.Netrápí mě zvětšená a bolestivá prsa nebo nevolnosti jako když bych byla těhotná.Samozřejmě test si udělám jen se bojím trochu toho, že bude negativní a nevím teda co to se mnou je.Máte někdo nějakou zkušenost nebo radu?Děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Smutné Vánoce v Pákistánu: Jaké dárky dostane pašeračka Tereza v base?

Letošní Vánoce stráví v jiné zemi a navíc za mřížemi. Češka Tereza Hlůšková,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >