Je tu náhradní matka nebo matka, která chce dát dítě k adopci?

1927
9.4.18 14:26

Je tu náhradní matka nebo matka, která chce dát dítě k adopci?

Je tu prosím maminka, která je rozhodnutá, že své dítě dá k adopci? nebo matka, která by chtěla pomoci jiné rodině a být náhradní matkou? děkuji za zprávu do sz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3351
9.4.18 14:31

Hledej ve starších diskusích, občas tu nějaká napíše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13817
9.4.18 14:33

@BaMaK celkem nedávno jsem tu četla příspěvek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1927
9.4.18 14:35

Prosím jak najít starší diskuzi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
9.4.18 14:48

@rawala Ahoj, tady je hodně velká diskuze na toto téma. Zkus kontaktovat některé účastníky, hlavně projdi poslední nejaktuálnější strany. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48779
9.4.18 14:52
@rawala píše:
Prosím jak najít starší diskuzi?

Dej si tam Nové diskuse, pak dole starší diskuze a pak ti tam naběhnou stránky od 1 do asi 5000. Případně, jestli znáš název, můžeš ho dát do vyhledávače Hledat na Emimino. Měj se :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.5.18 18:53

Ahoj napis mi prosim na ***** neco vymyslime :)

edit admin: smazán email

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1927
18.7.18 12:12
8o :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.12.18 18:35
@rawala píše:
Je tu prosím maminka, která je rozhodnutá, že své dítě dá k adopci? nebo matka, která by chtěla pomoci jiné rodině a být náhradní matkou? děkuji za zprávu do sz.

Ahoj jmenuji se Zdenka a muj snoubenec Martin mame ten sami dotaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.19 00:51

@rawala můžu vám napsat email? Jsem maminka která chce dát miminko k adopci nemůžu mít z finančního důvodu

• Citovat
  • Nahlásit
5732
29.3.19 02:07
@Anonymní píše:
@rawala můžu vám napsat email? Jsem maminka která chce dát miminko k adopci nemůžu mít z finančního důvodu

Teď nemáš peníze, to se ale může klidně za rok změnit a pak budeš nešťastná, žes to dítě dala k adopci. Je přeci spousta organizací, které by ti pomohli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
5.4.19 01:21

Je tu stale nejaka slecna, ci pani ktera by se dobrovolne stala NM. S pritelkyni bychom radi dite, avsak okolnosti nam nepreji. Dekuji za info

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.5.19 10:34

náhradní matka

Dobrý den, četla jsem váš příspěvek a pokud váš zájem o dítě stále trvá, tak se mi klidně ozvěte.
S pozdravem
tygřice petra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
8.6.19 19:22

:)

Dobrý den, řeším situaci… bude mi 48 let, rozvedená a bezdětná, finančně zabezpečená… a chtěla bych adoptovat dítě a nebo hledám náhradní maminku… Vůbec se v této oblasti neumím orientovat, jen vím, že si stále přeji mít děťátko… a u mě to již nejde (věk a zdraví). Děkuji za jakékoliv info

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
2.7.19 01:28

Hledám náhradní rodiče

Nevím zda píšu správně, je mi 29 let mám dvě dcery přítel je pryč na rok a čekám dítě děti (která nejsou jeho )dvojčata chtěla jsem interupci nestihla jsem to
Tak chci pomoci rodině co nemohou mít děti… Je to složité psát celé je to na dlouho prosím když tak do meilu děkuji :srdce:
Nebo mi pošlete odkaz kde bych měls napsat díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama