Je tu nějaká která je těhotná a je jí více jak 40 let?

2730
4.12.19 19:31

Je tu nějaká která je těhotná a je jí více jak 40 let?

Ahojky všem, je mi 42 let a čekám své třetí dítě, najde se tu někdo, kdo je na tom podobně jako já? Já jsem dnes 7+0

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4.12.19 19:52

Mě je 41 let, také čekám třetí (třetího chlapečka :srdce: )A dnes jsem 16+2tt ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.12.19 20:12

Mně je 43 let, mám 14ti měsíčního chlapečka a velmi neplánově jsem ve 12tt. Čekám 4 a je to nejpohodovější těhotenství co jsem měla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1625
4.12.19 20:13

@Romčinka
Me je 44 a čekám první, 34 tt :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.19 09:26

Ahoj, jsem 6plus pet a je mi ctyricet. Cekam sve treti. Mam dva chlapecky a prejeme si holcicku. Holky co cekate a jake mate potize? Ja se citim naprosto uzasne. Pohodicka💓

• Citovat
  • Nahlásit
2730
5.12.19 12:05

Holky já jsem taky po třetí těhotná, mám luka a holku, no já bych raději holčičku ale přítel klučíka, tak uvidíme :kytka: :andel: Kdy jdete na kontrolu? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.19 12:53

@Romčinka ahoj ja jdu az sefmeho ledna a na prvni skreaning az 15 teho. Me je uplne dobre. A tobe? Byli nejake rozdily v tehu s holkou a klucikem? Hlavne at jsou zdrava ta nase mimi

• Citovat
  • Nahlásit
2730
5.12.19 13:17
@Anonymní píše:
@Romčinka ahoj ja jdu az sefmeho ledna a na prvni skreaning az 15 teho. Me je uplne dobre. A tobe? Byli nejake rozdily v tehu s holkou a klucikem? Hlavne at jsou zdrava ta nase mimi

Mě je dobře akorát poblívá břicho. Vkolikátem jsi týdnu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.12.19 14:17

@Romčinka ja jsem jen v sedmem tydnu a ty? Me je prave taky fajn, ale nikdy jsem v tehu nevolnostma netrpela. Jen pri prvnim jsem lezela na udrzeni. Kupodivu nemam ani vykyvy nalad, jsem uplne v pohode, happy."

• Citovat
  • Nahlásit
2730
9.12.19 15:02
@Anonymní píše:
@Romčinka ja jsem jen v sedmem tydnu a ty? Me je prave taky fajn, ale nikdy jsem v tehu nevolnostma netrpela. Jen pri prvnim jsem lezela na udrzeni. Kupodivu nemam ani vykyvy nalad, jsem uplne v pohode, happy."

Ahojky já jsem v 8tt a cítím se taky skvěle nic mi není, snad to tak vydrží :)

@Jencus Ahojky a jaké máš těhotenství a mohu se zeptat jaké vyšetření jsi podstoupila navíc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1625
9.12.19 16:36

@Romčinka
Cítím se skvěle celou dobu, ani jedno zvracení, spousza energie… Ale ve 32 tt horsi prutoky, tak par dnu v nemocnici, vypadalo to na akutniho císaře, ale to je na vrub Leidenske mutace, kterou mam a nevedelo se o tom. Nepodstupovala jsem nic navíc, oba screeningy vysly dobře, nebyl důvod.
Jen ted chodim kazdy týden na průtoky, kdyby se to zhorsilo, bude maly muset ven. Je jen drobnější no…
Kupodivu me nic nezlobí, zada nebolí,, skoro jsem nepribrala, az ted mi vylezlo břicho. Ono je to take tim, ze rekonstruujeme dům, tak jsem zustala dosz aktivni a navíc mam psa, s kterým jsem kazdy den venku…
No ale abych nekecala, hur v noci spim a obcas me pali zaha…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 14:33

41let..první těhotenství, panika zatím😉

• Citovat
  • Nahlásit
1625
10.12.19 15:46
@Anonymní píše:
41let..první těhotenství, panika zatím😉