Je tu nějaká maminka, která má zneužité dítě?

Anonymní
21.10.20 16:14

Je tu nějaká maminka, která má zneužíte dítě?

Ahoj, není tu náhodu nějaká maminka která má zneužíte dítě? Bylo by pro mě fajn, popovídat si s někým kdo procházel/prochází něčím podobným. Dcera nedávno oslavila 18, je moc šikovná a já jsem na ní opravdu pyšná. Když jí bylo 12, zneužívál a následně jí znásilnil můj přítel :,(. Nikdy si asi nepřestanu vyčítat, že jsem ho s dcerou nechala samá. Dcera má dodnes občas noční můry a mě to trcha srdce.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
179
21.10.20 16:52

Sice nemám takovou zkušenost, ale nenechává mě to chladnou.
Moc mě mrzí čím si vaše dcera prošla a co musí stále prožívat :,(
Tohle by se nemělo stávat! Zajímá mě, jestli měl nějaké takové sklony váš přítel zda na něm bylo něco viditelného, že je násilník? K dcerce se choval jak před vámi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
301
21.10.20 16:58

Já mám zkušenost, jako zneužité dítě. Hodně mě to trápilo, před pár lety jsem byla na regresní terapii, několikrát jsme tento zážitek procházely, hodně jsem brečela, paní se k tomu vracela, až jsem to prožila bez emocí. Ono i když o to člověk nemluví, má to v sobě. Já byla hodně malá a pamatuji si to stále, to nezmizí, ale už to emočně neprožívám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 17:15

@Tinunka kdyby takové sklony měl, tak se sním hned rozejdu. Žádné sklony neměl. Choval se úžasně, nikdy by mě nenapadlo že toho bude schopen udělat. K dceři se choval perfektně, dcera ho brala jako otce (její otec zemřel když jí byl rok). Já jsem byla šťastná, že jsem si našla takového přítele a i otce pro dceru. Ten šok, když mi to dcera řekla nedokážu ani popsat.

• Citovat
  • Nahlásit
6997
21.10.20 17:18
@Anonymní píše:
@Tinunka kdyby takové sklony měl, tak se sním hned rozejdu. Žádné sklony neměl. Choval se úžasně, nikdy by mě nenapadlo že toho bude schopen udělat. K dceři se choval perfektně, dcera ho brala jako otce (její otec zemřel když jí byl rok). Já jsem byla šťastná, že jsem si našla takového přítele a i otce pro dceru. Ten šok, když mi to dcera řekla nedokážu ani popsat.

jaký dostal trest?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 17:24

@drewlet 7 let

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 17:47
@Anonymní píše:

Jste úžasná že jste ji věřila, moje máma mi nevěřila. To že jste je nechala samotné z vás nedělá špatnou mámu, nemohla jste to tušit. Jste skvělá, tím, že jste dceři věřila a jste tu pro ni. Hodně sil…

Prosím ponechat anonym, jinak smazat.

• Citovat
  • Nahlásit
6997
21.10.20 17:52
@Anonymní píše:
Jste úžasná že jste ji věřila, moje máma mi nevěřila. To že jste je nechala samotné z vás nedělá špatnou mámu, nemohla jste to tušit. Jste skvělá, tím, že jste dceři věřila a jste tu pro ni. Hodně sil…Prosím ponechat anonym, jinak smazat.

ano :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
21.10.20 17:56

Mám zkušenost se zneužitím otcem, řekla jsem to máme až v dospělosti, taky mi věřila.
Chodí dcera na terapii? Já chodila dvakrát, vždycky jen chvíli a pak jsem měla pocit, že je to ok. Stejně se to ale vrátilo. Doporučuju proto, mít terapii dlouhodobě.
U mě se všechny myšlenky srovnaly, až když táta umřel. Vím, že to zní hrozně, ale až v té chvíli jsem se přestala bát.
Jinak, je super, že jsi to dceři verila :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 18:09

@Mediula chodí. Chodím i já.

• Citovat
  • Nahlásit
19692
21.10.20 18:20

Osobní zkušenost naštěstí nemám, ale jenom ti chci říct, aby sis nic nevycitala, neco takoveho normálního člověka ve snu nenapadne, nez na to dojde. Jsi skvělá mama, veris dceri, stojíš při ni, pomahas ji :hug: Neverilas bys, kolik se najde matek, ktere by to diteti neverily nebo dokonce schvalne presly, jenom aby si udrzely chlapa :zed: drzim palce, at se z toho obe co nejdriv oklepete, uz bude jenom lip ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15720
21.10.20 18:23

Pro ni je nejdůležitější, že jsi ji věřila a postavila se za ni. Vím, že je těžké si to nevyčítat, ale jsou věci, na které jsi přijít ani nemohla. Ona ti to určitě nezazlívá. Pokračujte v terapiích tak dlouho, dokud to v sobě nezpracujete.

Nikdy bych nechtěla zažít toto se svojí dcerou. Znám to z pozice dlouhodobě zneužívaného dítěte. Myslím si, že ve výsledku to na delší dobu zdrtilo moji maminku než mě. Ne, že by se mi to nikdy nevracelo, ale ona celé to čtvrt století výčitky, že tomu mohla zabránit. Nemohla. Nebylo jak to poznat. Jsem ji strašně vděčná, že mi věřila. On mi totiž tvrdil, že mi nikdo nebude věřit. A já si to celou tu dobu myslela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60894
21.10.20 23:43

Pro ni je nejvíc to, že jsi ji věřila a podržela.. Nemuzes za to.. Terapie, ať společně či její jsou velmi důležité :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
437
23.10.20 01:15
@Anonymní píše:
@drewlet 7 let

Dala bych mu doživotí v cele s perverzním namachrovaným homosexuálem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama