Je tu nějaký lékař nebo lékárník?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zacharova
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 23.04.18 15:26
Je tu nějaký lékař nebo lékárník???

Dobrý den, prosím o radu uz od minulého pondeli je mi divně, únava, bolest nohou brnění, motani hlavy… Ve ctvtek se přidalo škrábání v krku, bolest kloubu, o víkendu mě rozbolela hlava, spíš velký tlak na vchrchni straně, paralen nepomáhal, snažila jsem to vydržet, včera už mi bylo líp, ale dnes od rána je mi hrozně, hlava se mi může rozkocit, hrozný tlak v čele u kořene nosu a nahoře hlavy, mám lehce rymu, smrkám jen průhledné hleny, teplotu nemám, ale jsem jak opilá, a hlava je těžká, bolí mě i lehce za krkem…
Myslíte že to mohou být dutiny, na poklep mě nic nebolí, při předklonu a polykání to cítím víc.
Na bolest jsem si vzala ataralgin a nic moc teda, bolí to stále, za jak dlouho si mohu dát nimesil, prý se to nesmí kombinovat.
Díky za každou radu… Jsem už hotová z té bolesti… nebo spíš šíleného tlaku.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

aiwwa
Extra třída :D 14183 příspěvků 23.04.18 15:36

Co zajít k doktorovi?

Jančakecalka
Generální žvanilka 21106 příspěvků 23.04.18 15:39

Jedině zajít k doktorovi, případně na pohotovost.

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 23.04.18 15:41

Jdi s tím přímo k doktorovi, když se to takhle zhoršuje, tak to bude vážnější a nejspíš to bude vyžadovat ATB nebo nějakou jinou cílenou léčbu. Zahnání bolesti je sice fajn, ale to Tě nevyléčí. Ta urputná bolest hlavy není dobrý signál.

Zacharova
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 23.04.18 15:48
@Jančakecalka píše:
Jedině zajít k doktorovi, případně na pohotovost.

Jsem doma sama se čtyřma dětma manžel je v práci, do rána musím vydržet…
Jsem si říkala kdyby to bylo vážné že by byla i teplota ne??? Ale ta bolest hlavy už mi fakt normální nepřijde.

Konnny
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 23.04.18 15:53

@Zacharova Podobné příznaky měl kdysi syn, když měl zánět dutin. To je třeba udělat urychleně punkci. Já tedy radím nějak si to zřídit s dětma, zavolat manžela jet k doktorovi.
Pokud je ta bolest nad kořenem nosu fakt velká.

Zacharova
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 23.04.18 16:12

@Konnny díky neber to jako výmluvu ale opravdu do rána musím vydržet, přijet prostě nemůže…
Měl syn teplotu, já právě teplotu nemám, bolí mě ale i vrchní patro čelisti a zubů i při mluvení… Už jsem z toho hotová sakra, co to se mnou je… ????

Konnny
Ukecaná baba ;) 1659 příspěvků 23.04.18 16:24

Já si to bohužel už nepamatuju, jestli měl teplotu. Horečku ne, to bych si pamatovala.

misha alex
Kecalka 280 příspěvků 23.04.18 16:25

Dutiny, já měla bez teplot, max. zvýšenou.

ivašot.
Kelišová 5926 příspěvků 23.04.18 16:26

Zánět dutin jsem měla dvakrát a pokaždé jen mírně zvýšená teplota

ivašot.
Kelišová 5926 příspěvků 23.04.18 16:29

@Zacharova Když už si budeš brát něco na bolest, tak ideálně ibalgin - je i protizánětlivý. Zkus nějaké kapky do nosu - splasknou oteklé sliznice a třeba se podaří něco vysmrkat. Jinak hodně pít.

Zacharova
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 23.04.18 16:41
@ivašot. píše:
@Zacharova Když už si budeš brát něco na bolest, tak ideálně ibalgin - je i protizánětlivý. Zkus nějaké kapky do nosu - splasknou oteklé sliznice a třeba se podaří něco vysmrkat. Jinak hodně pít.

Ja ibalgin nemohu mám na něj alergii, vzala jsem ten ataralgin ale vůbec mi nepomohl :zed: mám tu ještě diklofenak a nimesil ale nevím jestli to můžu… dala jsem si sinupret, piju hodně 2-3litry…a do nosu mám otrivin menthol, smrkam jen vodu a mám teda i takovou tu zadní rýmu teče i to do krku v hlavě mi lupe a píská v nose… Ale zase ta rýma mi nepřijde nijak hrozná, už jsem měla horší a vždy v pohode :,(

ivašot.
Kelišová 5926 příspěvků 23.04.18 17:36

@Zacharova Já vždycky poznala zánět dutin podle těch hnusů, co jsem smrkala. K vodové rýmě to tedy mělo hodně daleko. A ještě při předklonění mě to bolelo nesrovnatelně víc, podle toho se to taky dá poznat.

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 23.04.18 17:56

@Zacharova

U dutin zuby bolet můžou, ale možná by to mohl být i zánět trojklanného nervu, jestli Ti to jde do čelisti a zubů.. Ale fakt jen hádám, taky to může být úplně něco jinýho.

Tak se stran těch léků a příznaků zkus poradit telefonicky s doktorem.

Případně tady, nonstop linka http://www.ceskatelevize.cz/…je-lince-155

Zacharova
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 23.04.18 18:42

Teď už mi teče i z očí a kýchat jak blázen rýma teče ale jen voda, hlava bolí pořád ale ne tolik…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama