Je tu nějaký tatér nebo tatérka?

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.1.22 13:24

Je tu nějaký tatér nebo tatérka?

Ahoj, měla bych zájem se zeptat nějaké tatérky, tatéra na pár informací ohledně tetování.. moc vám předem děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
562
11.1.22 19:59

Tatérka nejsem, ale potetovaná jsem dost :mrgreen: tak se zkus zeptat, kdyžtak se můžu zeptat kamarádů, mám jich mezi tatéry hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 20:08

@Proseccová jsi moc hodná, chci začít tetovat a nikde se nemohu dočíst potřebné informace k tomu co si vše sehnat, zalezi určitě jaký styl, já bych chtěla delat jemné tetování a našla jsem si milion stránek strojků, ale nevím zkrátka co vše k tomu potřebuju, k tomu jemnému stylu tetování.. kdyžtak posílám odkaz na sadu kterou jsem narazila, jestli stačí/nestačí, co dokoupit…moc moc děkuju🙏🏼
https://tetovacisady.cz/…ada-231.html

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 20:15

@Proseccová kdyžtak pro přiblížení jaký jemný styl tetování myslím tak asi nějak takhle

• Citovat
  • Nahlásit
562
11.1.22 20:19
@Anonymní píše:
@Proseccová jsi moc hodná, chci začít tetovat a nikde se nemohu dočíst potřebné informace k tomu co si vše sehnat, zalezi určitě jaký styl, já bych chtěla delat jemné tetování a našla jsem si milion stránek strojků, ale nevím zkrátka co vše k tomu potřebuju, k tomu jemnému stylu tetování.. kdyžtak posílám odkaz na sadu kterou jsem narazila, jestli stačí/nestačí, co dokoupit…moc moc děkuju🙏🏼
https://tetovacisady.cz/…ada-231.html

Určitě strojek, zeptám se ti na ten tvůj, ale kdyžtak bude určitě dost skupin třeba po FB nebo zajdi na nějakou Convention, pak stencil, pokud teda nechceš dělat freehand, barvy, jehly, dezinfekci, gumový rukavice, pak každej kdo mě tetoval měl strojek omotanej takovou tou grip páskou, a pak něco na překrytí čerstvýho tetování (třeba ty second skin fólie, ty jsou za mě super). A pak klasika – lahvička na vodu a papírový ubrousky, koš na infekční materiál, sterilizátor (jehly jsou jednorázový, všechno ostatní se sterilizuje).

Už víš, kde budeš trénovat? Jestli na svičný kůži. vepřový kůži z řeznictví nebo na sobě? Pokud už jsi ve fázi, že bys chtěla trénovat na druhých lidech, tak je potřeba zjistit si veškeré zásady hygieny, je to práce porušující integritu kůže, je nutná absolutní hygiena, protože krví se přenáší dost hnusný nemoci (žloutenka, HIV apod.) a jakákoli infekce je prů. ser jak barák.

A až to budeš chtít dělat „naostro“, tak si vybavit živnostenský oprávnění + pokud chceš svůj vlastní salón, tak si oběhat hygienu, ta je v tomhle oboru za mě stejně důležitá, jako tatérův um a talent.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
562
11.1.22 20:22
@Anonymní píše:
@Proseccová kdyžtak pro přiblížení jaký jemný styl tetování myslím tak asi nějak takhle

Pochopila jsem, to je teď velmi trendy. Určitě doporučuju si najít i v rámci stylu něco „tvého“, co tě v konkurenci odliší, na co se primárně budeš zaměřovat. A hlavně, tetuj svoje autorský návrhy, a ideálně jednou vytetovaný návrh už netetuj dál (teď nemluvím o takových těch otřepaných mini věcech a citátech, co má každý druhý teda, abychom si rozuměly), kopírování někoho jiného dělá v tattoo-komunitě velký nepřátele, což fakt nechceš.

A až to nějak pomalu rozjedeš, tak se účastni akcí, dál se v oboru vzdělávej, zkus si postupně třeba domluvit hostování, věnuj se i marketingu a sleduj konkurenci, tatérů je teď fakt hodně.
Ať se daří!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat