Je tu nějaký tatér/taterka?

135
24.4.20 18:07

Je tu nějaký tatér/taterka?

Dobrý den, jestli tu je nějaká dobrá taterka chtěla bych se na něco zeptat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64555
24.4.20 18:10

@ThereseR tak se ptej. Přímo netetuju, ale mám dvorní taterku a kámošku v jednom, není problém zjistit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
24.4.20 18:12

Ju já mám totiž na ruce jedno tetování a zajímalo by mě, zda je do budoucna někdy možné ho nechat překrýt tak, aby bylo hezké :D teď tedy jsem těhotná ale zajímalo by mě zda by to vůbec šlo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
24.4.20 18:13

Přidávám fotku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64555
24.4.20 18:13

@ThereseR jasně, pokud nemáš jen černou.. Čím světlejší, tím lepší, ale rozhodne to problém není. Sama mám cover :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64555
24.4.20 18:14

@ThereseR aha.. Už vidím foto.. Noo.. Tohle bude trochu oříšek.. Bude to pak hodne tmavé.. Chceš předělat komplet nebo jen část? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
24.4.20 18:15
@martina.se píše:
@ThereseR jasně, pokud nemáš jen černou.. Čím světlejší, tím lepší, ale rozhodne to problém není. Sama mám cover :palec:

Podívej na fotku, právě je to barevný a syté

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
24.4.20 18:16

@martina.se právě jsem chtěla vědět názor od nejakeho tatera zda je vůbec možné to předělat. Asi by nevadilo celé ale muselo by to být tak aby to nebylo vidět :roll: já vím že mám blby dotazy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64555
24.4.20 18:18
@ThereseR píše:
@martina.se právě jsem chtěla vědět názor od nejakeho tatera zda je vůbec možné to předělat. Asi by nevadilo celé ale muselo by to být tak aby to nebylo vidět :roll: já vím že mám blby dotazy :)

Pošlu ji to, ju. Pak dám vědět..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64555
24.4.20 18:19

@ThereseR jinak zeptat se je ok.. Toto bude oříšek.. Netušila jsem, že tam. Máš tolik barvy.. A zrovna modrá a červená drží jak luteranska víra :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
24.4.20 18:20

@martina.se no právě tak moc děkuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64555
24.4.20 18:40

@ThereseR tak cece.. Půjde.. Ale buď doladit do modré nebo hodně temnou a doladit i bílou.. a chce to fakt nechat návrh na taterovi.. Protože tam máš silné linie, co půjdou dost těžko :think: ono je to i dost čerstvé, že.. :think: za pár let to tak výrazné nebude.. Možná i počkat.. Hlavně si najdi člověka, co má praxi v coverech :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2982
24.4.20 19:02

Me predelavala holka keru - mam to dole na ruce tmavy a dodelavany po zahojeni bilou. Ted to i docela frci… delaj z toho i 3D efekt. Ale to, co mas na ruce je taky pekny… tyhle barvicky letej. At ti to treba kdo jen poupravi a dodela do stran at to je vetsi, ale svetlejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
24.4.20 19:35

Tak děkuju za rady :) tak naděje by tu byla :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu