Reklama

Je tu někdo čerstvě po rozchodu s malým dítětem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jenesis
Kecalka 127 příspěvků 18.02.18 20:07
Je tu někdo čerstvě po rozchodu s malým ditetem?

Ahojte, chtela bych si pokecat s nekym ve stejne situaci. Odesla jaem od pritele po sesti letech. Odesla jsem k rodicum. S dcerou mi pomahaji, ale je to jejich byt musi se dodrzovat jejich pravidla, ja nemam stalou praci a je mi tak smutno a prijdu si tak sama. Kamaradky uz nemaji cas si se mnou vypisovat, asi. Ani nemam s kym jit nekam ven. Po rozchodu jsem jeste hned potkala cloveka co by mel o me zajem. Ale podle me je to moc brzo a jsem moc ovlivnena predchozim vztahem. Je to nekdo v podobne situaci, abychom si popovidaly, podporily se?

Reklama

Reakce:

AudiH
Kecalka 461 příspěvků 18.02.18 20:23

Kolik je male? Hledas praci, aby jsi sla třeba do vlastního?

Jenesis
Kecalka 127 příspěvků 18.02.18 20:41

@AudiH maly je rok a pul a praci si hledam, uz pul roku, vzali hned do druhe, ale nesedla jsem si se zaucovatelkou. Tak uz js vyrizena i z pohovor Do vlastniho bych chtela jit, aby se mi uz nikdy nestalo, ze takhle skoncim s holym zadkem, ale ceny bytu jsou ted hrozne nahore a i kdybych praci ziskala, tak co jsem se divala, tak jak zprisnili podminky, tak bych nefostala hypoteku ani na milion. A ja jsem skudliva, a pracovita. Ale chtela bych aspon byt o dvou mistnostech a davat za nej pres milion…

sarka53
Kecalka 116 příspěvků 03.03.18 23:49

Ahojy kdybys sis chtěla pokecat písni do SZ, jsme teda taky čerstvě po rouchodu a sama s 2 dětma (6 a 1,5). Taky si ráda pokecám s někým v podobné situaci sice mám kamarádky ropdinu ale všichni mají fungující vztahy a i když se mně snaží pomáhat tak prostě já bych ted chtěla spíše někoho kdo ví co přožívám a nechci je furt otravovat.

PetKuba
Povídálka 23 příspěvků 13.03.18 16:50

Ahoj holky, jsem ve stejne situaci, sama se synem 3,5. Pokud budete mit chut popovidat si o tom co prozivame, poslete SZ.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >