Je tu někdo čerstvě po rozchodu s malým dítětem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jenesis
Kecalka 127 příspěvků 18.02.18 20:07
Je tu někdo čerstvě po rozchodu s malým ditetem?

Ahojte, chtela bych si pokecat s nekym ve stejne situaci. Odesla jaem od pritele po sesti letech. Odesla jsem k rodicum. S dcerou mi pomahaji, ale je to jejich byt musi se dodrzovat jejich pravidla, ja nemam stalou praci a je mi tak smutno a prijdu si tak sama. Kamaradky uz nemaji cas si se mnou vypisovat, asi. Ani nemam s kym jit nekam ven. Po rozchodu jsem jeste hned potkala cloveka co by mel o me zajem. Ale podle me je to moc brzo a jsem moc ovlivnena predchozim vztahem. Je to nekdo v podobne situaci, abychom si popovidaly, podporily se?

Reakce:
AudiH
Kecalka 461 příspěvků 18.02.18 20:23

Kolik je male? Hledas praci, aby jsi sla třeba do vlastního?

Jenesis
Kecalka 127 příspěvků 18.02.18 20:41

@AudiH maly je rok a pul a praci si hledam, uz pul roku, vzali hned do druhe, ale nesedla jsem si se zaucovatelkou. Tak uz js vyrizena i z pohovor Do vlastniho bych chtela jit, aby se mi uz nikdy nestalo, ze takhle skoncim s holym zadkem, ale ceny bytu jsou ted hrozne nahore a i kdybych praci ziskala, tak co jsem se divala, tak jak zprisnili podminky, tak bych nefostala hypoteku ani na milion. A ja jsem skudliva, a pracovita. Ale chtela bych aspon byt o dvou mistnostech a davat za nej pres milion…

sarka53
Kecalka 116 příspěvků 03.03.18 23:49

Ahojy kdybys sis chtěla pokecat písni do SZ, jsme teda taky čerstvě po rouchodu a sama s 2 dětma (6 a 1,5). Taky si ráda pokecám s někým v podobné situaci sice mám kamarádky ropdinu ale všichni mají fungující vztahy a i když se mně snaží pomáhat tak prostě já bych ted chtěla spíše někoho kdo ví co přožívám a nechci je furt otravovat.

PetKuba
Povídálka 23 příspěvků 13.03.18 16:50

Ahoj holky, jsem ve stejne situaci, sama se synem 3,5. Pokud budete mit chut popovidat si o tom co prozivame, poslete SZ.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >