Je tu někdo další na hlavu? Začátek braní AD

Anonymní
28.9.21 16:20

Je tu někdo další na hlavu? Začátek braní AD

Ahoj všichni. Je tu někdo momentálně na hlavu z toho, že bere AD? Bych si tak popovídala o těch stavech.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
266
28.9.21 16:29

Copak tě trápí? Máš předepsaná AD a bojíš se je brát? Začala jsi je brát a máš všechny vedlejší příznaky? Bereš je a máš pocit, že nezabírají?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 16:33

Asi všechno :lol: Mám předepsáno, už pár dní beru. Připadám si jak na houpačce. Vedlejší příznaky? Bolení břicha, nevolnosti apod. ne. Jen hůř vidím a myšlenky roztocily kolotoč :roll: A trochu méně jím.

• Citovat
  • Nahlásit
420
28.9.21 16:40
@Anonymní píše:
Asi všechno :lol: Mám předepsáno, už pár dní beru. Připadám si jak na houpačce. Vedlejší příznaky? Bolení břicha, nevolnosti apod. ne. Jen hůř vidím a myšlenky roztocily kolotoč :roll: A trochu méně jím.

Je dobrý to s doktorem konzultovat, AD existuje spousty druhů, když jedno nevyhovuje, tak se prostě nasadí jiné. Bývá nějaká minimální zvykací doba, pokud do 14 dní se to nesrovná, tak si to nechte vyměnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
28.9.21 16:42

Klid, chce to vydržet a výsledky se dostaví. Nevím, na co AD bereš, ale dost často se nasazují kvůli uzkostnym poruchám, kdy se lidé dost pozoruji, takže si jdou schopni vsugerovat dost vedlejších účinků.
Pokud jsi ale na začátku, měla bys mít pravidelne kontroly u psychiatra a ten se bude přímo na to ptát, i kvůli případně úpravě dávkování nebo změně mediace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 16:48

@Kazatel příští týden jdu na kontrolu, tak uvidím co mi řekne. Mně děsí ty myšlenky co přicházejí, to snad byl ten stav lepší předtím :roll: Ale zase to co bylo předtím už ustoupilo.
Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 16:52

@Svetluska55 panicka porucha a úzkosti. Jsem opravdu na začátku. Vím, že musím vydržet ať najedou. Ale někdy je to v hlavě kolotoč a tak se psaním snažím odreagovat. Kontrola příští týden. Prostě mě to úplně pohltilo a nevím si s tím rady.

• Citovat
  • Nahlásit
2955
28.9.21 16:54

A co zkusit docházet taky za psychologem? Na úzkosti je dobrá psychoterapie :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 16:57

@alejandra Proběhlo jedno sezení, příští týden je další. Vzhledem k tomu, že spousta psychologů je teď hodně on-line, mně vyhovuje z očí do očí, tak jsou termíny delší no :roll:
Zakl.

• Citovat
  • Nahlásit
2955
28.9.21 16:58
@Anonymní píše:
@alejandra Proběhlo jedno sezení, příští týden je další. Vzhledem k tomu, že spousta psychologů je teď hodně on-line, mně vyhovuje z očí do očí, tak jsou termíny delší no :roll:
Zakl.

držím palce :kytka: hlavně ať ti pomůže :andel: :andel:  :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
420
28.9.21 17:00
@Anonymní píše:
Zakl.

Zkuste si najít věci, co Vás od toho trošku odvedou, experimentujte, může to být jakákoliv činnost, která Vás dříve nenapadla. Objevíte třeba pár věcí, při kterých Vám bude lépe a použijete je jako základní kotvy. To bude v pohodě :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 17:01

@alejandra díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 17:07

@Kazatel no tak co mě nenapadlo. Toť otázka. Popremyslim.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.21 17:12

@Kazatel když vidím tvůj Nick a co by mě nenapadlo. Tak jít do kostela. No to bych mohla zkusit. Ale jsou trošku dál a nevím, zda mám sílu tam dojít :)

• Citovat
  • Nahlásit
5561
28.9.21 17:28

Přibereš 22kg. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie