Je tu někdo již těhotný, po ZT?

sunshinegirl
27.7.15 09:12

Je tu někdo již těhotný, po ZT?

Ahoj, je tu někdo, kdo je již těhotný a třeba už má za sebou i první trimestr a přitom měla v druhé polovině loňského roku, nebo v první třetině tohoto roku ZT??? Jen mne zajímá, zda se do toho někdo opravdu vrhl a vyšlo mu to.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
27.7.15 09:17

@sunshinegirl Ahoj jsem v 10tt, zatím mimčo odpovídá a vše je ok. tak snad i bude. na revizi jsem byla v březnu. 3 MS už nedošla

• Nahlásit
  • Citovat
962
27.7.15 09:19

@sunshinegirl
Ke konci října 2014 jsme měla ZT a teď jsem v 27. Týdnu těhotenství :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sunshinegirl
27.7.15 09:25
@Anonymní píše:
@sunshinegirl Ahoj jsem v 10tt, zatím mimčo odpovídá a vše je ok. tak snad i bude. na revizi jsem byla v březnu. 3 MS už ne
@Anonymní píše:
@sunshinegirl Ahoj jsem v 10tt, zatím mimčo odpovídá a vše je ok. tak snad i bude. na revizi jsem byla v březnu. 3 MS už nedošla

@Denness
Holky moc vám gratuluju, to jsou pozitivní zprávy.

Příspěvek upraven 30.05.16 v 08:28

• Nahlásit
  • Citovat
792

@sunshinegirl Ahoj v půlce září ZT a teďka čekáme dvojčátka, jsem 20. týden a vše je v pořádku :-) Hodně štěstí :-) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8758

@sunshinegirl v březnu minulého roku jsem potratila, v září jsem měla ZT, teď jsem v 32 tydnu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
962
27.7.15 09:27

@sunshinegirl
Taky jsem se hodně bála jak toto těhotenství po tom všem dopadne, ale je vše v pořádku. Hodně štěstí v novém snažení :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sunshinegirl
27.7.15 09:27

@Kattulka @Kamcca Holky to je super, moc vám to přeju… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
792
27.7.15 09:31

@sunshinegirl Díky :-) Neboj ono to přijde. My jsme se po revizi začali snažit hned po první MS, ale pořád se nám nedařilo, no a pak jsme s paní doktorkou zjistili, že nemám ovulaci :nevim: Takže se nasadil clostík a po prvním cyklu se zadařilo a máme z toho teďka dvojčátka :-) Asi je to náhrada za to první, co od nás odešlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4238
27.7.15 09:34

@sunshinegirl Potrat v 8tt v září 2014, jedna MS v říjnu, // začátkem prosince a výsledek teď řve a prdí vedle mě :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1247
27.7.15 09:47

@sunshinegirl Ahoj, leden 2015 ZT a ted v nejbližších dnech budeme koncit 24.tt :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sunshinegirl
27.7.15 09:49

@Ivačice Skvělé. Měla jsem ZT ve stejném měsíci. Jen já se ještě nerozhoupala…jsi šikovná a odvážná a přeju ti moc moc štěstí a pohodový zbytek těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
8022
27.7.15 09:52

Ahoj, sice to bylo loni. Revizi pro ZT jsem měla 31.3 a druhou 5.4 otěhotnela jsem poté na dovolené v srpnu a 18.8 jsem //. Celé těhotenství bylo problémové, ale nemyslim si, že to bylo tím i když pár lékařů mě řeklo, že jsem otěhotnela brzy když jsem na začátku krvácela z hematomu a hrozil potrat.
15.3.2015 se nám předčasně narodila holčička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.15 09:58

Otehotnela jsem po prvni MS po ZT a revizi. Mam krasnou a zdravou dceru a ted uz i syna. ZT se u me neopakovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1247
27.7.15 09:58

@sunshinegirl no bala jsem se hrozne. Ale horší pro mě byl strach z toho, že se mnou něco není v pořádku a nebudu moct mit nikdy deti. Tak jsem to potřebovala vyzkoušet co nejdříve. Nechali jsme po revizi proběhnout jednu MS a po poradě se dvěma lékaři jsme to zkusili. Vyhráno samozřejme ještě není, ale pokorně doufám, že tentokrát se s tim maličkym potkám osobne :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama