Je tu někdo, kdo bydlí v domku v Brně na Lesné?

13148
1.8.15 16:12

Je tu někdo kdo bydlí v domku v Brně na Lesné?

Dobrý den. Ráda bych pokecala s někým, kdo bydlí v této oblasti. V domku. Bohužel tato oblast je již několik let trýzněna nájezdy ghetty černých nepřizpůsobivých občanů. Samé vykrádačky, protože v těchto domcích bydleli převážně starší důchodci. Babičce třikrát vykradli barák. Přelezou klidně zamčenou branku a šplhají po balkonech jako opice. Jestli je tady někdo takový, ráda bych se poptala na investice do zabezpečovacího zařízení a jak tuto bezmoc řeší. Já tam naštěstí nebydlím, je mě ale líto mého otce, který nestačí černé občany vyhánět ze svého pozemku. Dávno to přestala být sranda. Policie, ani starosta dané obce nevědí co s tím. Protože černý živočich je chráněný zákonem a když vám vleze na pozemek, tak mu nesmíte nic udělat, jelikož dle našich zákonů by jste šli sedět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13148
1.8.15 16:21

Tohle není rasistický podtext. Bohužel realita a ráda bych pokecala s někým, kdo musí barák chránit před zlodějskými nájezdy v kuklách a rukavicích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21076
1.8.15 16:28

Tak ono se to týká jakýchkoli agresorů, nejen černých - útokem se bránit nesmíš :(. V tomle fandím americkému systému, kde zákon ctí tvůj pozemek a majetek…Na Lesné teda nebydlím, ale kdysi jsem tam byla na návštěvě- pěkná čtvrť.
Jak to řešit nevím, fotodokumentace by k usvědčení nestačila? Obehnat plot ostnatým nebo nabitým drátem nesmíš, aby se chudáček zloděj neporanil…Co vysadit něco ostrého - popínavou růži, dřišťál…A fakt si policajti neví rady? U nás v okolí spoluobčani taky kradli, ale usvědčili je…podrobnosti ale nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21076
1.8.15 16:32

Ještě mě napadlo zainvestovat do plotu - takovej ten tepanej s ostrými hroty…Pokud vím, tak to zákon nezakazuje, můžeš apelovat estetickou hodnotou a o té funkční pomlčíš :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.15 16:34

Tyjo, na lesne je to tak divoky, jo? no smutny je, ze s tim nikdo nic nedela. co poridit psa?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
1.8.15 16:35

Bohužel policie v tom nic moc nedělá. Jeden soused si kamerou natočil přímou akci, jak mu cigáni kradli na zahradě a dobývali se do domku. Když záznam dal na polici, řekli mu, že cigáni ten záznam můžou napadnout, že je tam nelegálně natočen i veřejný prostor. Čili nelegálně natáčeny ostatní domky, chodníky a prostor mimo vlastní pozemek. Babiččin třikrát vykradený barák řešejí již několik let a nic zatím nevyřešili. Protože to jsou ghetta, která se večer schromáždějí před vytipovaným domkem a je velmi těžké někoho usvědčit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
1.8.15 16:38
@MilijonDolarBejby píše:
Tyjo, na lesne je to tak divoky, jo? no smutny je, ze s tim nikdo nic nedela. co poridit psa?

Bohužel ano a mám o svého otce strach. Bydlí v baráku sám, babička před rokem zemřela. A řeší situaci, kdy mu cigáni v kukle lezou do zahrady a šplhají po balkonech. Dokonce i rozmlátili sklep a dobývají se stále dál a dál. Čili zamčená branka je o ničem. Není v tom sám, ostatní obyvatelé domků v této oblasti jsou taky zoufalí a nevědí co mají dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21076
1.8.15 16:41
@chipsa píše:
Bohužel policie v tom nic moc nedělá. Jeden soused si kamerou natočil přímou akci, jak mu cigáni kradli na zahradě a dobývali se do domku. Když záznam dal na polici, řekli mu, že cigáni ten záznam můžou napadnout, že je tam nelegálně natočen i veřejný prostor. Čili nelegálně natáčeny ostatní domky, chodníky a prostor mimo vlastní pozemek. Babiččin třikrát vykradený barák řešejí již několik let a nic zatím nevyřešili. Protože to jsou ghetta, která se večer schromáždějí před vytipovaným domkem a je velmi těžké někoho usvědčit.

Takže klasika - zákon je na straně pachatele, který má svá práva…A mohl by si stěžovat…Ach jo, kterej v. l takový paskvil vymyslel? Zjevně ho ještě nevykradli…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
1.8.15 16:45

Je to fakt zoufalí a nemůžete nic dělat, aby se chudákovi zlodějovi nic nestalo. Mám strach, že jestli ještě jednou můj otec najde cigána na svém pozemku, nebo na balkoně, koupí brokovnici. Potom to bude kdo z koho. Cigán může vytáhnou nůž, nebo jinou zbrań. Babička ještě za života lítala za starostou, at něco dělají. Jenom pokrčil rameny, že jsou bezmocní. Policie taky nic nedělá, přijede, sepíše protokol, odjede..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.15 16:46

To je teda masakr. tady v tom statu je neskutecnej bordel. vsechno je pro poctivyho cloveka nelegalni a rasismus 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenka 80
1.8.15 16:46

Prodat barak a odstehovat se.

• Citovat
  • Upravit
13148
1.8.15 16:49
@Lenka 80 píše:
Prodat barak a odstehovat se.

Barák tam stavěl již můj praděda, tři generace tam žili v klidu a míru. Takže můj otec o tomhle nechce ani slyšet. Chce tam dožít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.8.15 16:50

A co dat podmet rovnou k soudu? muj skoro exmanzel prodal me auto a ja to sla nahlasit na policajty, ti to sice sepsali, ale rekli mi, ze je to obcanskopravni spor, ze to by melo jit k soudu. nicmene ten, co auto koupil se lekl, sepsal semnou smlouvu a auto mi zaplatil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
1.8.15 16:58

Já osobně bych nechtěla být v kůži svého otce. Ale jako dcera mám strach. Jdete se podívat na balkon, co tam šramotí a tam cigán v kukle a samozřejmě v rukavicích, aby nenechal otisky. Zatím situace dopadla tak, že cigáni, když zmerčí že je někdo pozoruje tak utečou. Ale ne vždy tomu tak musí být. Nechci si ani představit, že stojím v místnosti, tam vlezlý cigán v kukle a ted co? Přesně tohle zažívala moje babička. Když spala, vlezli ji do ložnice, pak ji tam zamčeli. Přijeli policajti, sepsali protokol a dál se nic neděje. Odložený případ, škoda 500 000. Pak ji do baráku vlezli zase, ona stará důchodkyně neměla sílu se bránit. Cigán hodil telefon na zem, sebral všechny peníze, které měla babička na nájem a zdrhl. Babička tam žila téměř celý svůj život v klidu a míru, potom měla strach být v baráku sama. Takže jsme to museli složitě řešit. Nyní je rok mrtvá a stejné nadělení řeší můj otec. A pak že jsme rasisti :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
1.8.15 17:01
@MilijonDolarBejby píše:
A co dat podmet rovnou k soudu? muj skoro exmanzel prodal me auto a ja to sla nahlasit na policajty, ti to sice sepsali, ale rekli mi, ze je to obcanskopravni spor, ze to by melo jit k soudu. nicmene ten, co auto koupil se lekl, sepsal semnou smlouvu a auto mi zaplatil

Soud, ani starosta, ani policajti ti nepomůžou. Musíš se bránit sama. Ale tak, aby zloděj zůstal nezraněn, jinak tě ještě může žalovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama