Je tu někdo, kdo hraje Second Life?

4246
3.6.13 10:48

Je tu někdo, kdo "hraje" Second Life?

Ahoj, najde se tu někdo, kdo také „hraje“ Second Life? Píšu hraje v uvozovkách, protože to není hra, ale nevěděla jsem, jak to napsat :lol:. Ráda bych tam našla někoho z Čech, ale do české komunity už pro nováčka není tak snadné se dostat, jelikož už tam mají prostě svojí partu…
Díky za odpověď. Lucka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8286
3.6.13 11:10

Nevím neznám, o co jde? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4246
3.6.13 11:26

@zanetka2712 No, Second Life-Druhý život. Žiješ tam, můžeš tam pracovat, vydělaný peníze pak můžeš převést na skutečný peníze, ale hlavně se tam seznamuješ s lidmi z celýho světa…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
peka83
3.6.13 11:44

@Vertiline Ahoj já tam žila:-) měli jsme tam svou bandu přátel. svůj dum svuj pozemek. Řeknu ti to tak. Byl to nejkrásnější rok mého života. Utíkala jsem tam před realitou (rozpadající se manželství) A tam jsme našla skvělé přátele. S jendou s snich jsem stále v kontaktu a je to skvělá kamarádka. Ale přestala jsem tam být. Ono tě to opravdu vcucne a pak to dokáže nadělat hodně neplech. Já tam pak našla dokonce partnera. A proto jsem se ze hry stáhla. Měla jsem už myšlenky jinde a nehctěla jsem tam trávit tolik času.
Musíš si stále připomínat kde je realita akde je secondlife. Teď jako začátečník řekneš že to máš pod kontrolou, ale za měsíc nebo jak tam poznaš pár lidí tě to opravdu vtáhne. Chtěla jsme tam nedávno začít znovu a sem tam jít si pokecat se starými přáteli, ale už je to uplně jiné.-) Nenadchlo mě to už tolik. Spousta míst je tam zrušena na která jsme chodívala a už s emi to tam tolik nelíbí. Nemluvě o tom ž ei peníze tam ted potřebuješ na vše LINDENY a nebylo jendoduche je tam sehnat a vrážet z reálu do SLKA se mi nechtělo. Kdyby jsi chtěla ale nějak poradit klidně napiš. A já ráda poradím nebo pomůžu.

• Citovat
  • Nahlásit
4246
3.6.13 12:01

@peka83 Díky moc za názor :kytka: Tak nějak vím, jak to tam chodí, kdysi jsem tam taky byla, ale pak jsem ztratila registraci a nemohla jsem znovu obnovit heslo. Samozřejmě ty lidi, které jsem tam kdysi znala, už tam nejsou…
Taky to mám tak trochu jako útěk, spíš se trochu pobavit…
Ale i tak děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2379
3.6.13 12:41

Jéé to bych chtěla zkusit :-) Kde se to dá hrát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
peka83
3.6.13 12:42

@kissi secondlife.cz

• Citovat
  • Nahlásit
4246
3.6.13 13:07

@kissi Jj, mrkni na odkaz nade mnou. Tam najdeš vše potřebné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
25.6.13 09:44

Občas tam chodím… rád poradím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4246
25.6.13 16:09

@chr0my Ahoj, nepotřebuju poradit, jen jsem hledala někoho, s kým bych tam občas mohla pokecat :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1005
28.5.14 21:23

Někdo kdo paří second life?

Ahoj, oživuji diskuzi, dnes v tv běžel nějaký pořad právě o týhle „hře“ no a já celá cacná jsem si to teda nutně taky musela stáhnout… ale vůbec nechápu o co tam jde, i moje angličtina nestojí za moc… vysvětlí mi to někdo??? prosííííím :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.5.14 21:35

Byla doba co jsem taky tuhle hru hrála. CHodili jsme všichni do jednoho českého města, všichni jsme byli jedna velká rodina. Přesně jak tu už jednou padlo, člověk chce utéct před realitou, ale znám plno lidí co to hraje do ted a svůj reálný život už prostě nežijí. Ano je to super hra, člověk zapomene na všechny starosti, je super chodit-létat, nakupovat, prohlídnout si kreslenou Paříž :-D ale člověk by se měl hlídat aby nepřestal vnímat realitu. Poznala jsem tam plno super lidí, kteří jsou dokonce spolu i v reálném životě a už mají i děti. Ale znám i člověka, který sedí jen u počítače a pořád žije život avatara. Ale i tak tato hra stojí za to :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1005
28.5.14 21:39

@martiiinkajjj : no me ta hra prisla jako strasna blbost, nemuzu pomoct… hrala jsem to asi pet minut a pak jsem to vypla, pac jsem absolutne nechapala jakej je cil… pro me je nejvetsi zabijak casu the sims a to mi i prijde takovy lepsi a vic propracovany, pac ta grafika byla naprosto otresna :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.5.14 21:43

Tak nemůžeš v tom hledat žádnou logiku :-D :-D jde tam vlastně jen o chat akorát máš avatara a můžeš si o bléct, hrála jsem to když mi bylo 17 ted už bych to taky nehrála. Ale ta grafika byla strašná vždycky to máš pravdu…:-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1005
28.5.14 21:48

@martiiinkajjj : uz jsem na to asi stara no :D jo chat je skvelej no, akorat jak jsem psala moje anglictina nic moc, nebo jako domluvim se, ale dneska mi psali asi tri lidi a ja jim nerozumela krom hi absolutne nic :D takze to asi zase odinstaluju a je :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat