Je tu někdo kdo je se svým přítelem?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
8554
9.1.22 14:58
@fantom254 píše:
@Lucy75
taková náhoda, dnes si můj děda volal s láskou z gymplu a říkal úplně to samé. :lol:
:mrgreen: hezké
ale takhle staří ještě nejsme :lol: já vnoučata nemám a on maličké… :lol:
každopádně se tím potvrdilo, že ta „stará láska“ fakt úplně nerezaví ;)
jen bych moc nedoporučovala si tu první hned brát.. dle mne je to do budoucna dost risk.. i když je vidět, že vyjít to může ;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1352
9.1.22 15:16
@Anonymní píše:
Ahoj :) chci se tu zeptat jestli jste s partnerem až do teď. Myslím to tak, že jsem spolu začali třeba v 15-16 a teď jste manželé a máte děti. Říká se, že v tomto mladém věku to není možné udržet. Docela mě to zajímá kolik páru to tak mělo. Já znám jen jeden pár, kteří spolu začali v 15 a teď jim je víc jak 40 a jsou stále spolu. :srdce:

Začali jsme si spolu když mi bylo 17 a jsem spolu do teď (8 let), 2 děti a postavený dům. Přítel by chtěl svatbu cca za 2 roky až mladší dítě trochu odroste a taky až našetříme nějaké peníze. Nechceme brát z rezervy co máme. Ale uvidíme kdy se rozhoupe :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
9.1.22 15:22

V příbuzenstvu máme slečnu, která si vzala svého prvního kluka. Dali se dohromady, když jí bylo asi 17. Dnes je jim 35+

A pak znám holčinu, co byla s tím svým od 19 a ve 30, rok po narození dítěte, se rozváděli. Na vině bylo právě to, že on si nic neužil a nechtěl mít celý život jen jednu ženskou, která ho už štvala…

Takže ono to vyjít může a nemusí. Těch případů, kdy to vyjde, bude mnohonásobně míň, než těch, kdy to nevyjde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38942
9.1.22 15:24

Nasi, uz oslavili zlatou svatbu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
9.1.22 23:35

S manželem jsme spolu 10 let, když jsme spolu začínali bylo mi 16, jemu 18, v mých 18 jsme se sestěhovali, ve 22 jsme se brali a v 24 se nám narodil syn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
9.1.22 23:41

Babi s dědou letos 55 let. Rodiče letos 31 let. Kdy se poznali nevím, musela bych se zeptat. Ale ano, jde spolu vydržet opravdu hodně, hodně, hodně moc dlouho :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4549
9.1.22 23:42

Není to už aktuální, moje teta se strejdou už nežijí, ale byli spolu od 15 let celý život, do cca 75 let.
Ale byla to itálie. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4549
9.1.22 23:44
@Lucy75 píše:
jinak dle mne „stará láska nerezaví“, zrovna dnes jsme si s „klukem z gymplu“ volali :lol: už mu bude 50, taky je děda, ale zrovna s ním si umím představit, že ta první láska mohla vydržet a mohla jsem mít docela o dost jednodušší život :lol:

Já bych té iluzi zas až tak nepodléhala, ale je to hezké. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
8.2.22 21:38

Když jsem začla chodit s mým manželem, bylo mi 16 a jemu 23. Letos oslavíme 17 let výročí. Máme dvě děti, jednoho psa a rybičku. Tak že je to možné. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1122
14.2.22 00:33

Ja! Jestli se to da pocitat - je mi 33 a s mym partnerem jsme zacali chodit, kdyz mi bylo 18 (mu 16). Manzele nejsme, ale mame rocni dceru :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
457
26.4.22 07:47

Sme s přítelem od 18let, máme tři děti a budem spolu krásných 19let. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15078
26.4.22 08:08

Moji rodiče :) Jsou spolu 54 let :srdce: Jinak my s mužem jsme začali randit ve věku 21/25 let, jsme spolu 17 let, máme 3 děti, dům a psa :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat