Je tu někdo, kdo má nadpřirozený dar?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.14 18:49
Je tu někdo kdo má nadpřirozený dar?

Ahoj, zajímalo by mě zda je tu někdo věřící, kdo má v sobě dar, který druzí nemají? Např vidí ve snech budoucnost, umí číst z karet, dokáže identifikovat určité věci kterým ostatní nerozumějí..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
bambooska
Závislačka 2515 příspěvků 17.10.14 19:05

Můj muž říká, že vyhodil encyklopedii protože vím zjevně všechno :P

DeTer
Závislačka 4465 příspěvků 17.10.14 19:15

@bambooska je to všude stejný :mrgreen:

k tématu. Mívala jsemvsny, někdy předtuchy a občas jen tušení… vždycky se mi to vyplnilo

AramisDeMar
Závislačka 4277 příspěvků 17.10.14 19:21

Já třeba jo, ale nepřiznávám to běžně ;)

MarieOVMUC
Kelišová 7385 příspěvků 17.10.14 20:35

Mě obcas napada, když třeba procházím davem lidí na ulici a nekdo se na me zadívá.. jestli nekdo doopravdy dokáze videt nasi auru:)

jijisan
Kelišová 5772 příspěvků 17.10.14 20:38

Dar nad prirozenim ma kazda tehulka :mavam:

DeTer
Závislačka 4465 příspěvků 17.10.14 20:38

@MarieOVMUC aura je dílem tréninku a soustředění. Většina to dokáže, jen to neví

petru80
Kecalka 354 příspěvků 17.10.14 20:58

Já jsem měla dopravní nehodu, ale věděla jsem, že k tomu dojde, že tu dopravní nehodu v ten den budu mít, ale nedokázala jsem s tím nic udělat, prostě jsem to cítila, že nabourám.
Poté když mi onemocněl táta a šel po nemocniční chodbě, najednou my vyskočilo, umře, ano do půl roka zemřel.
Manžel, přišel opilý z hospody, v noci se probudil a šel na záchod, ještě než spadl ze schodů, věděla jsem, že se to stane a stalo se naštěstí to přežil.

Andy.0
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 1 inzerát 17.10.14 21:37

Přeji hezký večer, chci Vám napsat k tomuto tématu, že každý z nás má v sobě „nějaký“ ten dar, jen stačí vnímat energie okolo sebe, je to intuice, kterou máme od přírody v sobě každý, někdo jí má větší, někdo je na tom o něco hůře.. ale to je vše pouze tou dnešní uspechanou dobou, kdy si lidi snaží vše vysvětlovat logicky a neuvažují intuitivně.. já osobně mám dar, dar s který v sobě vnímám už od dětství.. ale přiznám se, že mi trvalo dlouho, než jsem zjistila co to vůbec je a jak ten dar používat, dnes už s energiemi pracuji, pomáhám lidem řešit karmické úkoly, které si nesou z minulých životů, vidím minulost, přítomnost, budoucnost přítomných životů mých klientů..velmi mě to naplňuje..jsem vděčná za ten dar..

g.sandova
Závislačka 4147 příspěvků 17.10.14 21:40
@DeTer píše:
@bambooska je to všude stejný :mrgreen:k tématu. Mívala jsemvsny, někdy předtuchy a občas jen tušení… vždycky se mi to vyplnilo

tak já jsem měla a mám takový věštecký sny i myšlenky co se týče televizních filmů, inscenací, pohádek, seriálů… Prostě se mi o tom buď zdálo nebo jsem na něco začala vlastně bezdůvodně intenzivně myslet a pak ten pořad dávali. Akorát je to takový k ničemu

Andy.0
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 1 inzerát 17.10.14 21:40

Mohu se zeptat proč se ptaš anonymně?

@Anonymní píše:
Ahoj, zajímalo by mě zda je tu někdo věřící, kdo má v sobě dar, který druzí nemají? Např vidí ve snech budoucnost, umí číst z karet, dokáže identifikovat určité věci kterým ostatní nerozumějí..
boball
Echt Kelišová 9363 příspěvků 17.10.14 21:42

@petru80 Tohle mám taky :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.14 22:59

Kdo tohle opravdu umi,tj.ten dar ma, ti to tu nebude rikat.ti lide se vetsinou nechteji verejne prezentovat, je to hodne interni vec

Andy.0
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 1 inzerát 17.10.14 23:48
Interní? Interní by mělo být to co řešíš s klienty, ne to co ti bylo dáno od přírody.. ja se nechci prezentovat, jestlli to takto vnímáš, když jsem si nedala anonymitu jako ty. Pouze jsem odpověděla na otázku.. asi nevidím smysl se dál vyjadřovat. Prejí ať se Ti daří. :kytka:
@Anonymní píše:
Kdo tohle opravdu umi,tj.ten dar ma, ti to tu nebude rikat.ti lide se vetsinou nechteji verejne prezentovat, je to hodne interni vec
DeTer
Závislačka 4465 příspěvků 18.10.14 07:23
@g.sandova píše:
tak já jsem měla a mám takový věštecký sny i myšlenky co se týče televizních filmů, inscenací, pohádek, seriálů… Prostě se mi o tom buď zdálo nebo jsem na něco začala vlastně bezdůvodně intenzivně myslet a pak ten pořad dávali. Akorát je to takový k ničemu

Já jako třeba ani ne. Kolikrát přes den je všechno v pohodě a najednou se začnu klepat, že se něco stane, že se něc bude dít. Někdy je to konkrétnější, někdy takhle úplně obecné

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Rána pro Erbovou: Gulaši byl nevěrný s její kamarádkou. Ví to celé Brno, tvrdí zdroj

Už to vypadalo, že Vlaďka Erbová bude mít vytoužený klid. Ale chyba lávky!... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >