Je tu někdo, kdo ,,nesnáší“ děti svého partnera??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 22:31
Je tu někdo, kdo ,,nesnáší,, děti svého partnera??

Vím, že jsou to jen děcka, ale nemůžu si pomoct, nenávidím je. Doslova je nesnáším. Ze začatku mi nevadily, jezdili k nám, ale otěhotněla jsem s přítelem, máme vlastni dcerku.Jeho dcera ( ta mladší) tady byla naposledy měsíc před narozením naší malé, potom si ani jeden nevzpoměli. Proste 14.mesíců se neozvaly. Má ješte starší dceru, ta mi nevadí, mám ji ráda, vycházíme spolu. Nevím proč, ale myslim si, že je to díky hadce, co jsme meli s přítelem, kdy mi tak nějak drsně sdělil, že jeho děti jsou neco víc než ty moje (z předchozího vztahu) od te doby sek, a ty jeho dvě nenávidim. Několikkrát během toho roku jsem je videla u nás na městě, i před barákem, ani jednou nepřišli, nezeptali se na malou sestru, ani na tátu. Pokaždé, co mu napsali, tak ani ahoj, jak se máš, nebo přání k narozeninám… Jen zda jim uz koupi to a to.. Jen na prachy ho maj. Mě uhly pohledem, když jsem je videla. Teď po vic jak roce, se najednou začly zas ozývat, a mě to děsně vadí. Už jsem i vybouchla a příteli do očí řekla, že je nenávidím. Za to vše… Volá ji denně i čtyřikrat, kdy je v práci, mě nezvedá tel když mu volam. Vím to, sama jsem mu vlezla do tel…. Je to žárlivost s nesnášenlivostí těch harantů, a strach, že se k nim vrátí… Kdyz jsem byla těhotná, tak mi jeho bývalá psala že ji prý prosil, ať se k němu vrátí a kvůli detem se vrátí, a pár lidí mi to potvrdilo že to opravdu řekl… řekl mi že jim to prý matka zakázala, ale myslim si, že uz 10.lete dítě má svůj rozum, a když uz je pár metrů od vchodu a vidí mě, tak delá že mě nevidí, a ani se nezeptá, zda je táta doma… Když jsem mu ve vzteku řekla, že to nedávám, aby si tolikkrat volali, jelikoz je pak myslenkama u nich a zapomina na nás, rekl, že radši konec než toto. To se mě hodně dotklo. Že by byl schopny se vzdat nás a sve male dcerky a vrátit se k nim… Pořád mám v hlavě slova jeho bývalé. Přemýšlím, zda by nebylo lepší odejít dřív, než to udelá on, kvůli nim…. Co mám dělat, abych je přestala aspon nenávidet, :zed: jsem z toho všeho smutná

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:
Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1599 příspěvků 11.05.19 22:35
8o :roll:
Hanka1
Extra třída :D 14901 příspěvků 11.05.19 22:40

Jsi nechutna zenska, co by se mela jit lecit a blba jak necky. Mela sis vzit chlapa svobodneho a bezdetneho, ale takovy by mozna stejne nesnasel ty tvoje haranty uplne stejne jako ty nesnasis ty partnerovy..

Jo tady bude jeste veselo… 8o :roll:

zakruta
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 11.05.19 22:40

Pro nej jsou jeho deti vic, nez tvoje. Stejne tak tvoje jsou pro tebe vic, jak jeho.

Příspěvek upraven 11.05.19 v 22:43

Petullka82
Ukecaná baba ;) 1962 příspěvků 11.05.19 22:40

Já nesnáším macechu, protože mě nikdy neměla ráda a její děti byly protěžované.

Petra Z
Hvězda diskuse 52802 příspěvků 11.05.19 22:43

Jsi trapná…
Nebude dlouho trvat a zustaneš s těmi svymi haranty sama

necy
Stálice 85 příspěvků 11.05.19 22:44
@Hanka1 píše:
Jsi nechutna zenska, co by se mela jit lecit a blba jak necky. Mela sis vzit chlapa svobodneho a bezdetneho, ale takovy by mozna stejne nesnasel ty tvoje haranty uplne stejne jako ty nesnasis ty partnerovy..Jo tady bude jeste veselo… 8o :roll:
:palec:
werakla
Kecalka 382 příspěvků 11.05.19 22:44

Když to vemu za sebe, tak ja bych teda nebyla s někým, kdo by nenáviděl moje děti… :roll: Měla bys na tom zapracovat, ty děti to z tebe určitě taky cítí, začni u sebe A snad se to mezi vámi jeste spraví.

prokr
Povídálka 33 příspěvků 11.05.19 22:44

Ty nejsi smutná…tebe jenom s..e, že děti Tvého partnera nevypadly z Vašeho života a nepřestaly Ti zaclánět a odčerpávat partnerův čas, zájem, energii a finance, které by bez nich mohl věnovat Tobě a Vašemu společném dítěti. Nic zlého Ti nepřeju…nic dobrého taky ne…Klasická „macecha“

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2485 příspěvků 11.05.19 22:44

A on s Tebou chtěl diťe když každý již deti mate??

Na mě to působí tak, ze ty pro něho nejsi top a víš to a kopes kolem sebe / vadí ti vztah s ex a jeho dětmi, ze proste jsou v kontaktu tak často atd

To jak by mluvil o mých detech by mi neskutecne vadilo.

Vztah s dětmi je proste jiný než když ani jeden deti nemá…

Pokud je to muž co má charakter, tak se nikdy nevykasle na svoje deti a bude tady pro ne. To samé by měl dělat ale i tvůj ex. Chápu ze je to náročné a ne pro každou ženu, nicméně když jsi od začátku věděla jak to s ex má tak moc nechápu, ze sis s nim porizovala dítě.
Muž Te má mít plnou hlavu a to doslova. Ty vůbec nemáš pochybovat o tom, ze Te miluje… ale na deti se vykaslat nema.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1296 příspěvků 11.05.19 22:47

Noo to ty jooo. Já mám muže se dvěmi dětmi. Holky jsou v pohodě, jinak vychované, jinak vedené než třeba vychovávám já svoji dceru, ale už to tak beru a neřeším to. Hodně věci si holky u nás zvykli jak to máme a nějak se respektujeme navzájem. Naše dcera má holky moc ráda, těší se jak přijedou. Nedělám mezi nimi rozdíly, co se týče vánoc, narozenin. Během roku to nejde. ONy mají svoje u maminky, naše dcera u nás. Každý to máme nastavené jinak. Jiné finanční možnosti atd.
Nejde děti od muže milovat jako svoje vlastní, ale určitě mám holky ráda, tohle je ostré tedy. Tohle sis měla uvědomit mnohem dříve.

Tejule
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 11.05.19 22:49

Sama ses harant, já mít takovou ludru jako macechu, tak ji ještě před nohy plivnu. Doufám, že od tebe odejde a bude se venovat svým dětem. ( dceru svého manžela mám moc ráda, je to sestra mého dítěte.) Mého manžela bych neměla ráda, kdyby se jí nevěnoval. Jsi odporná.

Ou
Kelišová 7414 příspěvků 11.05.19 22:50

Takže kvůli tomu, že nejsi schopná komunikovat s partnerem tak, abyste se nezraňovali, tak si to vybíjíš na dětech a ještě se pečlivě ujišťuješ, že ony jsou ty nejhorší.

Samozřejmě že si můžeš pomoci. Jenže to bys musela chtít. A to ty nechceš, je jednodušší najít si někoho slabšího, kdo se nemůže bránit, na kom si to vyleješ než si přiznat svoje viny a hledat příčetné způsoby jak komunikovat s partnerem,

Dělaj to všichni zbabělci.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1296 příspěvků 11.05.19 22:51
@Tejule píše:
Sama ses harant, já mít takovou ludru jako macechu, tak ji ještě před nohy plivnu. Doufám, že od tebe odejde a bude se venovat svým dětem. ( dceru svého manžela mám moc ráda, je to sestra mého dítěte.) Mého manžela bych neměla ráda, kdyby se jí nevěnoval. Jsi odporná.

Přesně kdyby se můj chlap nechtěl postarat o své děti tak to by u mě nepořidíl taktéž…

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 11.05.19 22:55

Snaz se byt prece lepsi. Bud na pohodu. Kdyz budes po nem stekat a mit kecy, tak se k ni muze vratit…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek
Reklama