Je tu někdo, kdo neudělal řidičák?

192
19.5.17 10:33

Je tu někdo kdo neudělal řidičák...

Zdravím, je tu někdo, kdo neudělal řidičák ani napodruhý? Už jsem z toho zoufalá, vždycky se vyskytne taková prkotina… Přijdu si jak idiot, když jsem to nedala ani napodruhý…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10178
19.5.17 10:38

@Embý A o jake „prkotiny“ slo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22028
19.5.17 10:38

Nezoufej! Já mám pocit, že dnes je to už taková norma. Moje dcera ho udělala napotřetí, její spolužáci taky, jeden napočtvrté. Důvody byly občas i dost malicherné ze strany inspektorů (jak kdy, nechci zas zobecňovat). Nezapomeň, že je to nastavené tak, že se nemůžeš příliš bránit a pro inspektorát i autoškolu je to dobrý byznys. Ber to tak, že se zdokonalíš a budeš opatrnější.
Já bych tedy spíš dneska mnohým zaběhlým řidičům řidičák sebrala. Ale to je jiná kapitola.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5197
19.5.17 10:39

Nic si z toho nedělej, já jsem byla vytrémovaná a udělala jsem až napotřetí, pokaždé hloupá chyba. Testy jsem měla za plný počet bodů a jízdy jsem pak dokonila. Teď jezdím, sice to není moje hobby, ale jezdím, mám automat a jsem v pohodě, kam potřebuju se dopravím. Nikdy jsem nezpůsobila nehodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
19.5.17 10:41

Až na potřetí. :-) Buď v klidu, jsou i horší věci. Z naší skupinky asi 10 lidí to bylo na třetiny. 3 lidé napoprvé, 3 napodruhé, 3 napotřetí a jeden chudák šel ještě počtvrté. Jestli pak udělal, nevím. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5197
19.5.17 10:41
@Embý píše:
Zdravím, je tu někdo, kdo neudělal řidičák ani napodruhý? Už jsem z toho zoufalá, vždycky se vyskytne taková prkotina… Přijdu si jak idiot, když jsem to nedala ani napodruhý…

A hlavně si musíš věřit, ono to nemá s inteligencí nic společného, prostě někdo na to nemá takové nadání od přírody a je trémista, většinou se to pak ježděním srovná. Já jsem třeba neudělala protože jsem popojížděla na stopce, ale fakt miniaturně, ani jsem si toho nevšimla. Pak jsem mírně přetáhla padesátku na tachometru, když jsem se soustředila na provoz. Prostě celkem drobnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
19.5.17 10:43

Štve mě, že to stojí takový peníze… Člověk se snaží a pak ke konci udělá nějakou chybu… Nebyly zas takový prkotiny, ale když jsem dělala zkoušku poprvé, tak jsem vjela do odbočovacího pruhu, který vedl na parkoviště, ale já měla vjet až do pruhu, který byl o něco dál, tak jsem zazmatkovala a přejela zebru… Dneska jsem měla zkoušky druhé a co se nestalo, odbočovala jsem do vedlejší ulice a najela na obrubník… Nedaří se a nedaří… Z toho komisaře mám vždycky strach, je hrozně přísnej a znervózňuje mě… Vždycky si řeknu, že mi zas něco vytkne a zkouška skončí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.5.17 10:44

Nezoufej, ségra ho udělala na potřetí, vždy kvůli,,blbosti". Poprvé si nevšimla dodatkové tabule, jela 50, protože viděla omezení na 50, jenže pod ním byla dodatková tabule že jen pro kamiony, takže se jí instruktor zeptal, kolik je tam omezení a ona řekla 50. Tehdy vylil napoprvé skoro polovinu žáků a na podruhé - do hlavy jim lili, že mají poslouchat instruktora kam mají jet, on ji řekl že má odbocit do ulice, i kdyz tam byl zákaz a pak ji to vmetl, že to byl chytak. Když to na ní zkusil potřetí, tak už se nedala.. Anonym kvůli segre..

• Nahlásit
  • Citovat
1309
19.5.17 10:52

@Embý Těch peněz mi bylo také líto. Poprvé to bylo kvůli mé vlastní blbosti…podruhé jsem se nemohla zbavit dojmu, že to byl od komisaře pěkný podraz a udělal mi to schválně. Dojela jsem jízdy, zastavila jsem na parkovišťátku po jedné straně ulice. Měla jsem se otočit a zastavit na druhé straně ulice, aby se se mnou mohla vystřídat holka, která měla jet po mě. Tak jsem se otočila a zastavila, bohužel na druhé straně ulice byla cedule se zákazem zastavení. Protože jsem dávala pozor, aby mě při tom manévru nikdo nesmetl, cedule jsem si samozřejmě všimla asi vteřinu poté, co jsem zastavila. A letěla jsem - doprovázená blaženým úsměvem komisaře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
19.5.17 10:57
@Agneth píše:
@Embý Těch peněz mi bylo také líto. Poprvé to bylo kvůli mé vlastní blbosti…podruhé jsem se nemohla zbavit dojmu, že to byl od komisaře pěkný podraz a udělal mi to schválně. Dojela jsem jízdy, zastavila jsem na parkovišťátku po jedné straně ulice. Měla jsem se otočit a zastavit na druhé straně ulice, aby se se mnou mohla vystřídat holka, která měla jet po mě. Tak jsem se otočila a zastavila, bohužel na druhé straně ulice byla cedule se zákazem zastavení. Protože jsem dávala pozor, aby mě při tom manévru nikdo nesmetl, cedule jsem si samozřejmě všimla asi vteřinu poté, co jsem zastavila. A letěla jsem - doprovázená blaženým úsměvem komisaře.

V podobné situaci byla moje spolužačka… Jo a co mi ještě vytkl, bylo to, že dlouho parkuju (dlouho se vyrovnávám, atd.), je zajímavý, že na kondičkách mi to šlo v pohodě… To bude asi tím, že neparkuju u Lidlu, ale u jiných obchoďáků…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
745
19.5.17 11:09

Semnou dělal testy kluk už po sedmé ;) a holčina jízdy na třetí pokus a zase neudělala :-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.5.17 11:42

Můj ex udělal jízdy až na pátý pokus a dodnes je jízda s ním o strach :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2231
19.5.17 11:46

Moje tchyne udelala az na sedmy pokus. Ne v CR tedy. Ja na prvni, tenkrat jeste zkouseli policiste, byly to nervy horsi nez maturita, jizda trvala 45 minut, pak jsem mohla obleceni zdimat. Neboj, nakonec udelas :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
19.5.17 11:49
@Embý píše:
V podobné situaci byla moje spolužačka… Jo a co mi ještě vytkl, bylo to, že dlouho parkuju (dlouho se vyrovnávám, atd.), je zajímavý, že na kondičkách mi to šlo v pohodě… To bude asi tím, že neparkuju u Lidlu, ale u jiných obchoďáků…

Proboha, parkovat snad musíš umět všude!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
19.5.17 11:59
@radkka píše:
Proboha, parkovat snad musíš umět všude!

Proboha, někde mi to jde líp, někde hůř…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama