Je tu někdo, kdo otěhotněl přes antikoncepci?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
24
30.10.21 13:40

Je tu někdo kdo otěhotněl přes antikoncepci?

Ahoj holky chci se tu zeptat jestli někdo otěhotněl i přes řádném užívání antikoncepce. A jaký na to máme názor? Popřípadě jaký máte zkušenosti s průjem, zvracení a užívání dalších léků. Používali jste ještě nějaký antikoncepce třeba kondom aby byla jistota? Já třeba používám kondom nebo přerušovany sex + beru prášky. Jistota je jistota. Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
610
30.10.21 13:53

Tady jich je celá armáda :lol:
Stačí pohledat… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
249
30.10.21 13:57

Jo, tady na emiminu tisíce žen. Některým se to stalo i vícekrát za sebou. Ale neřekla bych, že je to vinou té antikoncepce 😂. Za sebe můžu říct, že 10 let užívání antikoncepce bylo bez nehody nebo nežádoucích účinků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26194
30.10.21 13:58

Tady tak otěhotněla každá druhá :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6831
30.10.21 14:00

Tady kazda druha, dovolim si tvrdit, cim nizsi inteligence jedince, tim mensi ucinnost antikoncepce. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11975
30.10.21 14:06

Znám jednu jedinou co otehotnela když brala zároveň antibiotika a nechranila se jinak. I chlapi v kanclu se ji vysmáli, že to ví i oni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
957
30.10.21 14:11

Jo tady na emimimu je případů až až.. je skoro rizikový tu antikoncepci brát, dost napomáhá k otěhotnění :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
30.10.21 14:15

Nějakou formu antikoncepce užívám celý dospělý život (prášky, tělísko) a za celých 25 let aktivního sexuálního života jsem otěhotněla pouze 1× plánovaně po vysazení HA a i na to jsem musela 3 měsíce čekat.
Co znám pár známých, ktere otěhotněly neplanovane, tak to bylo proto, že žádnou antikoncepci nepoužily..
Ale tady se děti dělají zásadně s antikoncepci, která záhadné selže :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9979
30.10.21 14:16

Kamarádka užívala spolu s antikoncepcí Novopasit, který obsahuje třezalku a otěhotněla. Jinak nikoho neznám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
930
30.10.21 14:47

Kamarádka měla nějaký ty globule, jenže jí při sexu vypadla, tak běželi pro pilulku po a stejně otěhotněla. Ale to je asi celkem unikátní případ. Tomu říkám neplánované těhotenství. A ne když někdo říká, že měli nechráněný sex, ale nesnažili se, takže to vlastně bylo neplánované. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1121
30.10.21 15:00

Jo já…s manželem jsme se chtěli pokoušet o dítě po prázdninách na podzim…předtím jsem brala antikoncepci několik let. Každopádně asi tři měsíce pred vysazením, jsem prostě občas místo prášku večer, ho vzala až ráno :nevim: jako už sem to až tak neřešila protože bylo v plánu brzké snažení. No ale otěhotněla jsem už v létě i s tou antikoncepcí. Ale mě to naštěstí nevadilo ;) Byla jsem šťastná jak blecha a zbytek prášků letělo do koše no, už sem neřešila že je nedoberu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1015
30.10.21 15:30

Ja. Jenze ony prasky mi prestaly sedet a zacala jsem mit nepravidelny cyklus. Prve jsem to neresila, a kdyz mi to doslo a objednala jsem se na gyndu, uz bylo mimi v brisku. :nevim: Takze kdybych nebyl deb. l… Ale ne, nelituji toho tehotenstvi, jen to bylo vsechno narychlo. :D A zivot nabral jiny smer. No, ted mam telisko, tak beda, jestli mi nesedne! :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4172
30.10.21 15:36

Tady? :mrgreen: tady všechny až na pár vyjímek :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2338
30.10.21 15:40

Tyjo plný mimino, plne fb přiznání na mateřské 😂já kolikrát přemýšlím zda ji nevysadit abych právě neotehotnela 😂 😂jinak neznám, já 6 let bez nehody, kamarádka pár let a taky horem dolem bokem bez nehody. Tak ja nevím, podle mě v tom bude někde ten zakapane pes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5411
30.10.21 15:44

Při řádném užívání lepší ochrana proti početí, snad kromě úplně abstinence sexu nebo sterilizace, neexistuje.

Ty „nehody“ jsou jen proto, že nikdo nečte příbalový leták a bere ji blbě, nebo to slouží jako dobrá výmluva. Nic víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat