Je tu někdo, kdo pracuje v HTC v Brně?

13148
8.6.15 17:59

Je tu někdo kdo pracuje v HTC v Brně

Dobrý den, tato firma má prý stát v Brně ve Slatině místo Amazonu. Údajně budou nabírat až 1000 lidí. Tak by mě ze zvědavosti zajímalo, zkušenosti někoho, kdo tam pracuje? Jaké to tam je a tak? Údajně už přes agentury začali nabírat v květnu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1272
8.6.15 18:21

Ahoj, ja tam teda nedelam, ale co vím-nebude to místo amazonu, ale budou v 1 volné budově po wistronu. Brali v 1. kole snad 200-300 lidi, lze to najit na webu. Nastupní plat dělníka do výroby je 16t hrubého, na jednu směnu. Pracovat se začíná od 16. června. Postupně by měli nabrat až 1000lidi… jde tam delat kamošova manželka, odešla z Daikinu, kde měla 12t hrubého.. jakmile budu mít víc info můžu dát vědět, bude-li zajem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
8.6.15 18:29

Díky moc, potřebovala bych najít práci s výhledem tak na 3 měsíce, než najdu něco normálního.. Pokud by to tam bylo snesitelné, zkusím to. Prosím zjistíš mě zda se tam celý den stojí u pásu, nebo i střídavě sedí? Wistron mě odrovnal záda a už bych celodenní stání na jednom místě nedala :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1272
8.6.15 19:20

Můžu, ale vydrž až do toho 16.tého, poptám se.. jde o to, že tam bude patrně víc pozic, takže je otázka, kam se dostaneš.. ty jsi pracovala ve wistronu?? 8hodin stát?? twl to je mazec…
zkus pohledat na jobs.cz nebo prace cz, řekl bzch, že nabídek je dost, záleží, co ti vyhovuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
8.6.15 19:22
@lopata píše:
Můžu, ale vydrž až do toho 16.tého, poptám se.. jde o to, že tam bude patrně víc pozic, takže je otázka, kam se dostaneš.. ty jsi pracovala ve wistronu?? 8hodin stát?? twl to je mazec…
zkus pohledat na jobs.cz nebo prace cz, řekl bzch, že nabídek je dost, záleží, co ti vyhovuje…

Mě už je to jedno, nebojím se práce, jenom nechci celý den stát na jednom místě, to už bych fakt nedala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1272
8.6.15 21:07

Tak se tam běž zeptat, co a jak… o nic nejde, uvidíš sama..
http://manpower.jobs.cz/pd/975783946/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama