Je tu někdo kdo prodělal zánět trojklanného nervu?

1206
31.5.17 11:02

Je tu někdo kdo prodělal zánět trojklanného nervu?

Ahoj potřebovala bych podebatit s někým kdo měl zánět trojklanného nervu. Jsem dva měsíce po zánětu, který byl způsobený zánětem dutin, zánět přeskočil na trojklanný nerv. Kromě brutální bolesti půlky obličeje, mě bolely i zuby a to takovým stylem, že když jsem na ně (horní 5,6) kousla projela mi taková bolest, že jsem měla tmu před očima a několikrát sebou málem sekla. Bolest v obličeji přestala, samovolná bolest zubů taky, ALE pětku mám stále citlivou na skus. Někdy víc, někdy o tom ani nevím. Kaz na ní nemám. Potřebovala bych uklidnit, že se to časem srovná, že léčba nervu je na dlouho, nechci s tím žít celý život, bolest na skus je celkem výrazná, prakticky na tu levou stranu skoro vůbec nekoušu. Rentgen čistý. Díky za případné zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3755
31.5.17 11:21

Uklidním tě, léčba je opravdu na dlouho. Tento zánět měl můj tatínek a také manželova babička a než se dostali do „konečného stavu“ - ne vždy je to v stavu jako před tím, trvalo to minimálně půl roku. Ale oba to měli spojené i s ochrnutím v obličeji. Když jsou unaveni, je to na nich pořád trošku poznat, jinak jsou ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
31.5.17 11:25

@cverunka Děkuju! Přijdu si jak magor, oběhaný zubař, rentgen, vše čisté, ale je fakt že než sem si s tim došla (myslela jsem že to je zub) tak jsem s tím zánětem dva měsíce chodila, poslední měsíc už nezabíralo žádné množství prášků na bolest. Přeléčená jsem byla trojemi ATB. Můžu se zeptat jestli nemá tatínek nějaký tip jak tomu pomoci? Bylinky, cokoliv..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4359
31.5.17 11:29

Já se s ním teď momentálně léčím, dostala jsem Biston a mudrc říkal, že to bude na dlouho. 27.6. jdu na magnetickou rezonanci. Normálně už je to v pohodě, ale když jsem přetažená z práce tak hlava bolí a po alkoholu, stačí i jen troška se mi může hlava rozletět… Známý prodělal zánět trojklaného nervu a ještě dva roky po přeléčení si nemohl dát ani jedno pivo a zuby ho občas při stresu taky zlobily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1206
31.5.17 11:40

@LenkaN26 Moc děkuju, myslela jsem si to že to je na dlouho, ale potřebovala jsem uklidnit. Tobě přeju brzké uzdravení a at je vše v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3755
31.5.17 11:41

@Leniczka23 Dostával injekce Béčka na regeneraci nervu a babička měla denně rehabilitace na rozcvičení - nemohla dovřít víčko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4359
31.5.17 12:00

@Leniczka23 no, já uvidím jak se to bude vyvíjet. Hlavně se neví příčina, proto ta MR. Neměla jsem žádný zánět od ledna tak se musí zjistit kde je chyba. Hlavně se teď všichni diví proč piju jen limonády a půlka lidí usoudila, že jsem těhotná :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama