Je tu někdo, kdo řeší problém s otěhotněním ze strany partnera?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vladka23
Ukecaná baba ;) 2038 příspěvků 10.08.18 10:06
Je tu někdo kdo řeší problem s otehotnenim ze strany partnera

Ahoj je tu někdo kdo řeší problem s otehotnenim ze strany partnera?
Mam za sebou 2 potraty uz i vsechny ruzny vysetreni. U me je vse v poradku nic co by se muselo lecit u partnera relativne taky. Jeste musi na vysetreni na urologii. Dnes mi doktor rek ze podle toho se uvidi co bude dal. Je mozmy ze by urologicky problem u partnera mohl způsobit to ze mimi nedonosim? Mate nekdo takovy problem taky nebo nejakou zkusenost stim?

Reakce:
Litta
Extra třída :D 13505 příspěvků 10.08.18 10:08

@Vladka23 Genetiku máte taky vyšetřenou a v pořádku?

Vladka23
Ukecaná baba ;) 2038 příspěvků 10.08.18 10:11

@Litta ja mam za sebou hematologii, pak mame za sebou genetiku ta byla v pořádku. Ted mame i imunologii a tam mi rikal doktor ze neni nic co by se muselo lecit. Ja uz nikam nemusim ale pritel musi jeste na kompletni vysetreni na urologii a podle vysledku se pak pry uvidi jak budem postupovat dal.

Litta
Extra třída :D 13505 příspěvků 10.08.18 10:17

@Vladka23 Aha, tak to máte hodně výsledků. Uvidítě podle té uro, s tou bohužel neporadím. Každopádně je možné, že ani tam problém lékaři nenajdou a uzavřou to s tím, že příčinu nenašli. :nevim: Těžko říct, co je lepší, že… Jak dlouhá byla ta těhotenství?

Vladka23
Ukecaná baba ;) 2038 příspěvků 10.08.18 10:21

@Litta prvni bylo vloni v dubnu tam se nam vubec neobjevil zarodek. Dalsi bylo v loni v rijnu a potratila jsem letos v lednu. Plod byl o 3 tydny memsi a umřel :,( :( hned po tom nas zacal honit na vsechny vysetreni. A ted uz jen ta urologii a pak nevim. Vzdy sem otehotnela behem 3mesicu bez problemu jen se to neudrzelo

Litta
Extra třída :D 13505 příspěvků 10.08.18 10:26

@Vladka23 Vím, že to hodně bolí, ale oba případy vypadají dost odlišně. :nevim: Třeba fakt jen blbá náhoda. :nevim: Ale dobře, že se ta vyšetření udělala. Přeji, ať buď vše vyjde v pořádku a do třetice všeho dobrého to vyjde, nebo jestli něco objeví, aby to šlo snadno vyřešit a brzy se dočkáte. :kytka: Dej pak vědět.

Vladka23
Ukecaná baba ;) 2038 příspěvků 10.08.18 10:34

@Litta no ja taky doufam ze to byla jen blba nahoda a ze to snad bude vse ok a do 3 to oak dopadne. Tak jako tak jsem pripraveni podstoupit vse co bude nutne k tomu aby jsme miminko měli. Ja uz dite mam ale pritel jeste ne a moc chcem miminko spolu oba chcem moc holčičku.

Keshi
Závislačka 3015 příspěvků 10.08.18 18:10

@Vladka23 Chlamydie a Ureoplazmata má vyloučené?

Vladka23
Ukecaná baba ;) 2038 příspěvků 11.08.18 13:08

@Keshi to právě ještě nevime ještě musi na vysetreni na urologii. Podle vysledku pry pak uvidime co dal

Keshi
Závislačka 3015 příspěvků 11.08.18 14:28

@Vladka23 Tak moc držím palce.

Keshi
Závislačka 3015 příspěvků 11.08.18 23:16

@Vladka23 ona může být jen třeba nějaká zmnožená bakterie v m.trubici a může to dělat neplechu. Kdy se tam muž chystá?… ať vím kdy držet palce. :pankac:

Vladka23
Ukecaná baba ;) 2038 příspěvků 12.08.18 12:20

@Keshi naj tam ted dovolenou takze pzjde nekdy po 20.8

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Válka o miliony: Syn Ladislava Smoljaka obviňuje Svěráka s Kotkem

O svá dědická práva se bije syn Ladislava Smoljaka Filip. Ten je ve sporu s... číst dále >

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >