Je tu někdo, kdo se snaží víc jak rok o mimi? :(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karolka89
Kecalka 110 příspěvků 17.10.18 11:18
Je tu někdo kdo se snaží víc jak rok o mimi? :(

Aohj holky! chtěla jsem se zeptat jestli je zde některá, která se snaží taky víc než rok a pořád nic..jak to zvládáte psychicky?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 17.10.18 11:20

Ahoj, snažíme se víc jak rok a půl.Manželovi zjistili pomalé spermie ale zkoušíme to dál přirozeně..Je to náročné, dny optimismu střídají dny deprese ale do IVF se mi nechce, stále doufám..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 11:20

My se snazili skoro tri roky psychika hrozna vsechny kamaradky tehotnily,rodily a ja nic. Nastoupila jsem do prace a prvni mesic bum a jsem v tom :D

Karolka89
Kecalka 110 příspěvků 17.10.18 11:23

@Oplatečka a ty sama žádný problém nemáš? jen přítel pomalé spermie?no přítel jich má zase míň než je norma a s horší morfologií..ale on se do IVF vubec nežene..takže pořád zkoušíme přirozeně..ted to bude už něco přes rok…

Karolka89
Kecalka 110 příspěvků 17.10.18 11:24

jo ta psychika je strašná..přesně jak říkáš všichni kolem vozí mimi nebo tahají pupky…

Nicky B
Kecalka 279 příspěvků 17.10.18 11:24

My se snažíme - jakože fakt snažíme - šestý rok. Zaboha jsem nechtěla IVF, navíc jsem stále věřila, že se to prostě přirozeně povede… A nepovedlo, už mi to dává psychicky zabrat, proto chodíme do CARu. Zpětně to dnes vidím jako svou největší chybu, neměla jsem otálet tak dlouho.

Karolka89
Kecalka 110 příspěvků 17.10.18 11:27

@Nicky B ty jo šest let…:( a zjistili Vám nějaký problém? mužu se zeptat kolik ti je? on je asi rozdíl když to někdo řeší ve 20 nebo ve 30…

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 17.10.18 11:27
@Karolka89 píše:
@Oplatečka a ty sama žádný problém nemáš? jen přítel pomalé spermie?no přítel jich má zase míň než je norma a s horší morfologií..ale on se do IVF vubec nežene..takže pořád zkoušíme přirozeně..ted to bude už něco přes rok…

Já jsem ok, cyklus a ovulace chodí jako hodinky..navíc už spolu jedno dítě mame tak jsem myslela že mu brzy uděláme radost sourozencem a ono nic..manžel ma teda množství a morfologii dobrou, akorát jsou to lenoši..manžel s IVF nemá problém ale doktor mi dal naději že tam šance je tak jsme se domluvili že tomu dáme jestě šanci.

Nicky B
Kecalka 279 příspěvků 17.10.18 11:29

Já jsem ok - začali jsme se snažit, když mi bylo 28. Ale můj partner je starší a má špatný spermiogram :(

Valkýra88
Stálice 70 příspěvků 17.10.18 11:30

Holky, neprestavejte doufat.Ja se snazila o prvni ditko 7 let a teda na umele oplodneni jsem jit nechtela, probehlo jen par inseminaci ale bez uspechu, prestala jsem na to myslet..A kdyz jsem se smirila s tim ze vlastni mit nebudeme, tak jsem zjistila ze jsem tehotna.Ona psychika dela hodne, ted cekame 2 ditko a to prislo necekane a neplanovane ale jsme za nej stastny. Preji aby jste se take v brzke dobe dockali // na testiku. Jen se zkuste zamerit na neco jineho, brat sex ,jen jako sex a ne jako ucel otehotneni, pak to prijde samo. Ja vim, snadno se to rekne ale opravdu ta psychika,dela hodne.Take jsem pred tim nez jsem otehotnela zacla zdrave jist a celkove jsem zmenila zivotospravu. :mavam:

Karolka89
Kecalka 110 příspěvků 17.10.18 11:31

@Nicky B my jsme se přetsali chránit taky když mi bylo 28…a snažíte se o první? nebo už nbějaký mimčo máš??

Karolka89
Kecalka 110 příspěvků 17.10.18 11:32

@Valkýra88 tady ty pozitivní zprávy prostě potřebujem!! děkujem za ně! a Vám někdy zjistili nějaký problém?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 11:37
@Valkýra88 píše:
Holky, neprestavejte doufat.Ja se snazila o prvni ditko 7 let a teda na umele oplodneni jsem jit nechtela, probehlo jen par inseminaci ale bez uspechu, prestala jsem na to myslet..A kdyz jsem se smirila s tim ze vlastni mit nebudeme, tak jsem zjistila ze jsem tehotna.Ona psychika dela hodne, ted cekame 2 ditko a to prislo necekane a neplanovane ale jsme za nej stastny. Preji aby jste se take v brzke dobe dockali // na testiku. Jen se zkuste zamerit na neco jineho, brat sex ,jen jako sex a ne jako ucel otehotneni, pak to prijde samo. Ja vim, snadno se to rekne ale opravdu ta psychika,dela hodne.Take jsem pred tim nez jsem otehotnela zacla zdrave jist a celkove jsem zmenila zivotospravu. :mavam:

Můžu se tě zeptat na tvůj názor s psychikou? Taky jsem o tom slyšela. Mám ve svém okolí několik žen, které z různých důvodů přestali a dítě myslet a otěhotněli. Já se o dítě pokouším taky nějakou dobu. Myslím si, že dítě mít nebudu, ale nevím, jestli mě tohle uvědomění spasí…

Russet
Extra třída :D 11573 příspěvků 17.10.18 11:39
@Karolka89 píše:
Aohj holky! chtěla jsem se zeptat jestli je zde některá, která se snaží taky víc než rok a pořád nic..jak to zvládáte psychicky?

U nás to trvalo rok a tři měsíce. Užívala jsem si tu dobu, kdy nemusím myslet na následky. Rozhodně jsem nelovila duchy a nehroutila se. Bylo mi v té době už 33.

vjerunqa
Závislačka 3129 příspěvků 17.10.18 11:40

Než jsem poprvé otěhotněla, trvalo to přesně tři roky. Ale nesnažili jsme se, jen tomu nechávali volný průběh. Psychika v pořádku, vůbec mě to nestresovalo.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >