Je tu někdo, kdo se vrtá v autech? Potřebuji vytáhnout motor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
czemartin1
Povídálka 14 příspěvků 28.12.18 12:39
Je tu někdo kdo se vrtá v autech?Potřebuji vytáhnout motor?

Je tu někdo kdo se vrtá v autech? Potřebuji vytáhnout motor z auta (starého) Nebo nezná někdo?

Zdravím,

Našel by se někdo ve Zlíně a okolí klidně do 20-30 km. Někdo kdo by měl garáž a jeřáb či něco na vytáhnutí motoru? Potřeboval bych vytáhnout motor z auta. Rozpojit si vše rozpojím rozdělám. Jen bych chtěl vytáhnout s někým ten motor vyměnit si spojku a ložisko spojky a dát ho zase zpět. Otázka jednoho dne. Záleží jak rychle bych dělal. Nebo nezná někdo někoho? :zed: A nebo servis který by mě vyměnil spojku ale mám své vlastní díly. auto to jevolvo s40 rok 2002 Nic složitého vytáhnout motor.

Odkaz na stránky které mám ohledně auta : http://forum.volvoklub.cz/viewtopic.php?…

Auto mám nyní v Kroměříži.

Reakce:
histep
Závislačka 4057 příspěvků 28.12.18 13:21

@czemartin1 Jo, na diskusnim webu pro maminky, o tehotenstvi a detech jsi tady naprosto spravne :palec:

czemartin1
Povídálka 14 příspěvků 28.12.18 13:26
@histep píše:
@czemartin1 Jo, na diskusnim webu pro maminky, o tehotenstvi a detech jsi tady naprosto spravne :palec:

To asi ne-e no. A kam napsat ? Já fakt nevím :/ Děkuji moc

arinecka
Kelišová 5517 příspěvků 28.12.18 13:32

@czemartin1 Koukni na FB, je tam spousta skupin o autech, tam ti jestě někdo poradí :mavam:

czemartin1
Povídálka 14 příspěvků 28.12.18 13:42

Okey dík. Zde to smažu snad to jde.

arinecka
Kelišová 5517 příspěvků 28.12.18 13:46

@czemartin1 Nejde, musíš napsat adminům.

jack-and-rose
Povídálka 49 příspěvků 28.12.18 13:53
@czemartin1 píše:
To asi ne-e no. A kam napsat ? Já fakt nevím :/ Děkuji moc

Dokonce bys našel, ale nevím zda vzdálenost 250 km je pro tebe nějak lákavá......

czemartin1
Povídálka 14 příspěvků 28.12.18 14:08

No to už je hodně daleko :roll: :D

jack-and-rose
Povídálka 49 příspěvků 28.12.18 14:11
@czemartin1 píše:
No to už je hodně daleko :roll: :D

Je je…být tebou oslovím nějakého soukromníka, určitě ti vyjde vstříc a ještě ti pomůže , jo zadarmo to asi ale nebude

czemartin1
Povídálka 14 příspěvků 28.12.18 14:53
@jack-and-rose píše:
Je je…být tebou oslovím nějakého soukromníka, určitě ti vyjde vstříc a ještě ti pomůže , jo zadarmo to asi ale nebude

Asi ano zkusím někomu napsat. :dance:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >