Reklama

Je tu někdo kdo se vyzná v daních?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andre20a
Kecalka 257 příspěvků 08.03.18 06:45
Je tu někdo kdo se vyzná v daních?

Když byl můj přítel do července 2017 v evidenci na úřadu práce a nepobíral dávky v nezaměstnanosti a od srpna začal pracovat na hlavní pracovní poměr vrátí mu nějaké daně i za úřad prace? Asi ne že? Děkuji jsem v tomhle uplny amatér :?

Reklama

Reakce:

histep
Závislačka 3074 příspěvků 08.03.18 07:00

Formulace „za urad prace“ neni uplne presna, ale ano, meli by mu vratit dane, a to nevycerpanou cast zakladni slevy na poplatnika. Az cca 14 tis (za tech 7 mesicu kdy nepracoval)

andre20a
Kecalka 257 příspěvků 08.03.18 07:08

@histep a když potom v práci dostal dvakrát k výplatě náborové 20tis. Ale s výplatou mu celkem strhli daň 10tis. Tak i tohle se nějak projeví ve vrácení daní? A moc dekuji

MarieP
Závislačka 2995 příspěvků 08.03.18 08:09
@andre20a píše:
@histep a když potom v práci dostal dvakrát k výplatě náborové 20tis. Ale s výplatou mu celkem strhli daň 10tis. Tak i tohle se nějak projeví ve vrácení daní? A moc dekuji

A zúčtování si dělá sám nebo mu to dělá " zaměstnavatel"? Ono taky záleží kolik si vydělal za ten rok, kolik máte dětí, jak staré, hypotéka, životní pojištění, atd… Vem si jeho výplatní lístky, najdi interaktivní daňový formulář… Zadej částky a máš jasno za 5 minut… :nevim:

andre20a
Kecalka 257 příspěvků 08.03.18 08:17

@MarieP zkusím dekuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama